Нове відео досліджує прогрес створення сайту від WordPress 5.0 до 6.0 – WP Tavern

Нове відео досліджує прогрес створення сайту від WordPress 5.0 до 6.0 – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Ви пам’ятаєте, як було користуватися WordPress 5.0? Три роки й десять основних випусків докорінно змінили досвід створення сайтів, але це не завжди легко помітити, якщо зосередитися на деяких менших ітеративних змінах, які повільно складають. Енн МакКарті, спеціаліст із продукту WordPress у Automattic і координатор спільного випуску версії 6.0, створила коротке 13-хвилинне відео, яке демонструє величезний прогрес, досягнутий авторами у функціях створення сайту.

МакКарті повертає глядачів у минуле на WordPress 5.0, випущений у грудні 2018 року, в якому представлено редактор блоків і тему за замовчуванням Twenty Nineteen завдяки роботі понад 400 учасників. Вона демонструє використання Customizer із темою за замовчуванням. Це були простіші дні, і тепер зрозуміло, наскільки обмеженим був Customizer для впровадження найпростіших змін.

Відео контрастує цей досвід із майбутнім випуском 6.0, в якому представлено роботу понад 500 учасників над функціями, яких не було три роки тому.

Маккарті швидко демонструє досвід редагування сайту 6.0, замінюючи частини шаблонів і демонструючи широту налаштувань, доступних для зображень, кольорів, типографіки, керування публікаціями, які відображаються, варіації стилю та вражаючий набір інструментів для дизайну.

Нове відео досліджує прогрес створення сайту від WordPress 5.0 до 6.0 – WP Tavern

Десять основних версій пізніше, майже кожен аспект сайту WordPress можна налаштувати за допомогою редактора сайту. Для тих, хто ще не зробив стрибка до повного редагування сайту – це, по суті, схоже на старий Customizer, але з надзвичайними можливостями, кращими миттєвими попередніми переглядами, а інтерфейсом є панель праворуч. На даний момент я не думаю, що зручність використання знаходиться на такому рівні, щоб хтось міг просто зайти туди й одразу знати, що він робить. Потрібно трохи досліджувати, але все рухається в правильному напрямку.

Відео, подібне до цього, показують, що можливо і наскільки далеко просунувся WordPress з моменту введення редактора блоків. Це також побічно відповідає на недавні заяви Йоста де Валка про те, що проект редагування повного сайту, який ще не виконано, частково є причиною недавнього зниження частки ринку WordPress.

Хоча WordPress залишається безперечним лідером на ринку серед CMS, деякі кажуть, що цей невеликий відсоток зниження є несуттєвим. У попередніх інтерв’ю Метт Малленвег заявляв, що він розглядає статистику частки ринку як «завершальний індикатор» у прагненні створити найкращий досвід для користувачів і розробників. Зростання частки ринку в цьому сенсі є сигналом задоволеності користувачів.

WordPress перейшов у парадигму блоків у потрібний момент, так само як багато інших програм почали приймати концепцію компонованих блоків для створення контенту та дизайну. Повне редагування сайту є розширенням цього бачення, але потрібен час, щоб зробити його чимось вишуканим і приємним у використанні. Відео Маккарті є хорошим нагадуванням про обмеження, з якими користувачі раніше працювали, намагаючись редагувати свої сайти, і про те, чому всі зусилля, спрямовані на FSE.

«Як людина, яка зараз є членом команди випуску WordPress 6.0, я можу засвідчити, що проект потребує більше учасників», – співавтор WordPress Нік Дієго сказав у відповідь на нещодавнє обговорення частки ринку. «Те, що FSE зайняло так багато часу, не є браком зусиль. Є багато учасників, які вкладають свої серця та душу в проект. Нам просто потрібна додаткова допомога».

Джерело: https://wptavern.com/new-video-explores-site-building-progress-from-wordpress-5-0-to-6-0

Related posts