Нова тема за замовчуванням Twenty Twenty-Three зараз у розробці – WP Tavern

Нова тема за замовчуванням Twenty Twenty-Three зараз у розробці – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Минулого місяця учасники дизайну WordPress запропонували створити новий тип теми за замовчуванням, яка об’єднала б підібраний набір варіацій стилю замість створення нової теми з нуля. Ця ідея знайшла резонанс серед учасників дискусії, і зараз розробляються плани використовувати скорочену версію Twenty Twenty-Two як основу для нової теми.

Директор з дизайну Automattic Ченнінг Ріттер опублікував попередній перегляд того, як може виглядати базова тема з застосованими варіантами зразків, а також макетами дизайну Figma.

Попередник Twenty Twenty-Three має дуже впевнений дизайн. Майбутня тема за замовчуванням більше схожа на чисте полотно з акцентом на варіантах стилю. Заголовки не такі помітні, типографіку замінено системними шрифтами, а зображень немає. Тема використовуватиме функцію плавної типографіки, випущену в Gutenberg 13.8, із заданими інтервалами.

«Одна важлива примітка полягає в тому, що ми обмежені в кількості шрифтів, які ми можемо включити в тему, і повинні прагнути використовувати 3–4 різні гарнітури в усіх варіаціях (на додаток до системних шрифтів)», – сказав Ріттер. Початковий список включає такі шрифти, але він може змінюватися на основі відгуків учасників:

  • Системний шрифт без зарубок
  • IBM Plex Mono
  • DM Sans
  • Джерело Serif Pro

Одним із найцікавіших аспектів цього проекту є те, що учасники дизайну WordPress запропонували спільноті спробувати подати на розгляд власні варіанти стилю. Вибрані варіанти будуть доставлені як частина майбутньої теми за замовчуванням.

У той час як багато тем за замовчуванням у минулому створювалися одним дизайнером або наявною темою, Twenty Twenty-Three (TT3) запропонує калейдоскоп варіацій стилю від різних учасників спільноти.

Розроблена тема доступна на GitHub, і кожен може спробувати свої сили у створенні варіації стилю. Є три різні способи зробити це. Найпростішим для деяких буде створити альтернативний файл theme.json і безпосередньо відредагувати код.

Ті, хто віддає перевагу створенню власних варіантів візуально в редакторі, можуть внести зміни на панель «Глобальні стилі», а потім зберегти їх як новий варіант стилю за допомогою плагіна «Створити тему блоку». Це відкриває можливість зробити внесок будь-кому, хто має навички дизайну, навіть якщо він не відчуває себе комфортно редагувати файл theme.json. Крім того, учасники можуть створювати статичні макети у Figma або іншій програмі.

Детальніші інструкції щодо подання варіанту стилю доступні в дописі, а ті, хто бажає зробити внесок, можуть приєднатися до нового каналу #core-themes-projects Slack, щоб ставити запитання та спілкуватися з іншими, хто працює над тим самим проектом. Перший варіант, поданий до репозиторію TT3, надійшов від нового учасника Коліна Чедвіка, який створив кольорову схему баклажана, доповнену шрифтом DM Sans.

Спільнота WordPress повна талановитих дизайнерів, і цей заклик до варіацій стилю є неймовірною можливістю зробити свій внесок, не торкаючись жодного коду.

Подання варіантів стилю для цього проекту буде закрито 31 серпня. Остаточний кураторський набір буде оголошено 7 вересня. Нова тема TT3 за замовчуванням постачатиметься з WordPress 6.1, який очікується 25 жовтня 2022 року.

Джерело: https://wptavern.com/new-twenty-twenty-three-default-theme-now-in-development

Related posts