Нова тема блоку з яскравими кольорами, візерунками та спеціальними стилями блоків – WP Tavern

Нова тема блоку з яскравими кольорами, візерунками та спеціальними стилями блоків – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Браян Гарднер, засновник StudioPress і співавтор Genesis Framework, має нову блокову тему в каталозі під назвою «Яскравий режим». Тема містить яскраву колірну палітру з вишуканими градієнтами, 14 чудово оформлених візерунків блоків і стільки веселих варіацій, вкладених у власні стилі блоків.

Важко закріпити нішу для багатьох блокових тем, оскільки моделі та шаблони роблять їх достатньо гнучкими, щоб служити практично будь-якому випадку використання. Яскравий режим відноситься до цієї категорії. Його можна легко використовувати як діловий або особистий веб-сайт, блог або портфоліо.

Якщо придивитися, можна помітити тонкі нотки фірмового стилю Гарднера. Він відвертий і мінімалістичний із прискіпливою увагою до типографіки та інтервалів. Кольори яскраві, але гармонійні та збалансовані, тому це не перешкоджає використанню яскравого режиму в професійних контекстах.

Нова тема блоку з яскравими кольорами, візерунками та спеціальними стилями блоків – WP Tavern

Гарднер має унікальну точку зору як одного з авторів тем OG з перших днів створення тем WordPress, коли все тільки починалося. Він допоміг започаткувати екосистему комерційних тем своєю темою Revolution і продовжує привносити той самий новаторський дух у новий світ блокових тем.

«Минулого літа я прочитав статтю Джастіна Тедлока про шаблони блоків і каталог шаблонів (який на той час був у бета-версії), — сказав Гарднер. «Він зробив посилання на нього, і я кілька хвилин клацав. Нарешті я побачив шаблон, який вважав крутим, і натиснув кнопку «скопіювати шаблон». Я хотів побачити, як це все працює, тож відкрив допис у своєму блозі та вставив код. Вуаля, ось воно. У той момент я зрозумів — потенціал сучасного WordPress спалахнув переді мною».

Нова тема Гарднера використовує шаблони для визначення кожного розділу, який ви бачите в демонстрації. Яскравий режим пропонує різнокольоровий набір шаблонів, які користувачі можуть вставляти на свої сайти, включаючи зображення обкладинки із заголовком, текстом і кнопками, кілька відгуків, різні макети запитів і кілька дизайнів нижнього та верхнього колонтитулів. Перегляньте демонстрацію, щоб побачити їх усіх у дії зі зразком вмісту.

Нова тема блоку з яскравими кольорами, візерунками та спеціальними стилями блоків – WP Tavern

Зараз Гарднер створює більше візерунків, щоб додати їх до колекції Bright Mode. Він сказав, що наступними, швидше за все, з’являться розділи героїв, пропоновані блоки, заклики до дії, сторінка з посиланнями та шаблони портфоліо.

«Я витратив кілька місяців на ітерацію дизайну для яскравого режиму, тож відчув потребу виконати дві речі: відправити його та залишити двері відкритими для додавання нових», — сказав Гарднер.

Коли ви вперше встановлюєте яскравий режим і натискаєте «Налаштувати», це не виглядає як демонстрація. Користувачам доведеться вставляти шаблони, щоб вони виглядали ближче до скріншотів. Я запитав Гарднера про вставлення шаблонів на домашню сторінку за умовчанням, щоб відповідати демонстрації, і він сказав, що це можливість майбутнього оновлення.

«Що стосується вставки шаблонів за замовчуванням, єдиним прикладом, який може бути корисним, є домашня сторінка яскравого режиму, яка є просто вітальним шаблоном, а потім петля сітки нижче», — сказав він. «Звичайно, оскільки я додаю більше шаблонів, це може бути частиною оновлення».

Однією з унікальних особливостей цієї теми є те, що блок «Заголовки» має набір цікавих стилів блоків, які створюють різноманітні градієнти кольорів для тексту.

Нова тема блоку з яскравими кольорами, візерунками та спеціальними стилями блоків – WP Tavern

«Доступність і контрастність кольорів були найважливішими для дизайну цієї теми, настільки, що я навіть створив сторінку «Кольори», — сказав Гарднер. Він прагне надихнути більше авторів тем розглядати кольори, враховуючи, що багато нещодавно випущених тем FSE не мають жодного навмисного підходу до кольорів. Гарднер визначив набір основних, вторинних і третинних кольорів, які використовуються в різних стилях блоків у всій темі.

Нова тема блоку з яскравими кольорами, візерунками та спеціальними стилями блоків – WP Tavern

«Основні, вторинні та третинні кольори проходять тести на контраст WCAG 2.0 рівня AA та WCAG рівня AAA для наступного: звичайний текст, великий текст, графічні об’єкти та компоненти інтерфейсу користувача», — сказав Гарднер.

Переглядаючи Посібник зі стилю, ви можете побачити кольори, застосовані до кнопок, лапок і значків соціальних мереж.

Нова тема блоку з яскравими кольорами, візерунками та спеціальними стилями блоків – WP Tavern

Яскравий режим пропонує кілька різних варіантів стилю в блоці цитат. Вони можуть бути однотонними або мати кольоровий або градієнтний фон. Цитати без фону також можуть мати підкреслення з градієнтом кольору. Приємна річ у цьому полягає в тому, що це можна змінити на основі кожної цитати й не обов’язково має бути однаковим для кожної цитати. Користувачі можуть отримати масу задоволення, налаштовуючи свої цитати з різними дизайнами. Деякі з них зображені нижче. При помірному використанні на всьому сайті вони досить вражаючі.

Одним із аспектів яскравого режиму, який, як сказав Гарднер, йому найбільше подобається в цій темі, є те, як блок обкладинки використовується на окремих сторінках. Він перетягує представлене зображення в блок обкладинки, а також пропонує власні стилі блоку для тіней і варіантів повної висоти. (Резервний варіант – це лише чорний заголовок із заголовком). «Мені здається, що це справді демонструє те, що можливо з сучасним WordPress», — сказав Гарднер.

Нова тема блоку з яскравими кольорами, візерунками та спеціальними стилями блоків – WP Tavern

Після тестування теми я був здивований тим, скільки прихованих дорогоцінних каменів можна відкрити в стилях блоків і скільки творчого контролю мають користувачі над кожним аспектом. Єдине, що я б змінив, це переконатися, що домашня сторінка виглядає схожою на демонстрацію, щоб користувачі відчували, що вони мають надійну стартову позицію, не шукаючи шаблонів для відтворення демонстрації. Гарднер має талант створювати естетично привабливі візерунки, і в цьому випадку більш різноманітний набір, який він планує (портфоліо, заклик до дії тощо), дозволить використовувати яскравий режим у більшій кількості контекстів.

Незважаючи на те, що багато традиційних авторів тем все ще мають певний опір блокуванню тем, які набувають більшої видимості в каталозі тем, Гарднер має привілей працювати в якості адвоката розробників у WP Engine, де йому платять за взаємодію зі спільнотою та допомогу користувачам у переході на редактор блоків і повне редагування сайту.

«По суті, йти в ногу з розробкою Gutenberg і новинками WordPress — це те, за що мені платять», — сказав Гарднер. «Звичайно, це спрощує експерименти з темами (як ми робимо з Frost) і повертаємо ресурси, такі як наш нещодавно запущений сайт для будівельників. Крім того, я проводжу свій вільний час вночі та у вихідні, копаючи глибоко, щоб побачити, наскільки я можу просунутися творчо».

Яскравий режим є результатом його особистих досліджень того, що можливо з блоковою тематикою. Він доступний безкоштовно на WordPress.org або через екран встановлення тем в адміністраторі. Більше візерунків, шаблонів і варіацій буде на шляху в майбутніх оновленнях теми. Яскравий режим є однією з перших 100 блокових тем у каталозі, і WordPress.org пройшов сьогодні.

Джерело: https://wptavern.com/bright-mode-a-new-block-theme-with-vibrant-colors-patterns-and-custom-block-styles

Related posts