Нова тема блоку для гуртів і музикантів – WP Tavern

Нова тема блоку для гуртів і музикантів – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Блокові теми розширюються, охоплюючи більше ніш, окрім простих тем для ведення блогу в одну колонку, і Catch Themes є однією з компаній, що знаходяться на передньому краї цього нового рубежу. Pentatonic, останній випуск компанії на WordPress.org, є безкоштовною темою, створеною для гуртів і музикантів.

Тема використовує основні блоки для створення розділів, які демонструють роботи творчих художників усіх мастей. Наприклад, у заголовку використовується блок обкладинки, що містить градієнтне зображення з інструментом вибору фокусної точки, встановленим у певній точці. Ідентифікація сайту та навігація організовані в групі, за якою йде розділ заголовка медіа та текстового блоку.

Після встановлення та активації Pentatonic забезпечує користувачам гарний досвід. Натиснувши «Налаштувати», користувачі потрапляють у редактор сайту із завантаженою головною сторінкою, яка виглядає майже ідентично демонстраційній версії безкоштовної версії.

Нова тема блоку для гуртів і музикантів – WP Tavern

Pentatonic поставляється з 17 шаблонами блоків, які користувачі можуть легко комбінувати та створювати власні унікальні сторінки. До них належать шаблони для «Про нас», «Заклик до дії», «Пропонований вміст», бічна панель, «Музичні подкасти», заголовок 404, заголовок архіву, нижній колонтитул за умовчанням, нижній колонтитул із трьома стовпцями, заголовок за замовчуванням, «Останні» з боковою панеллю блогу, заголовок публікації, заголовок із кнопками тощо. . Кожен розділ на домашній сторінці можна відтворити за шаблоном на інших сторінках або повторити/переставити на головній сторінці.

Нова тема блоку для гуртів і музикантів – WP Tavern

Тема також включає 11 шаблонів і вісім частин шаблонів, що дозволяє користувачам налаштовувати сторінку 404, окремі публікації в блозі, результати пошуку, вміст публікацій тощо.

Професійна версія теми включає доступ до користувальницьких блоків, таких як список відтворення, кейс, панель навичок, кладка, спливаюче відео тощо. У демо-версії для професійної версії є закріплений музичний плеєр у нижній частині сторінки, рекламне спливаюче відео, список відтворення подкастів та інші спеціальні мультимедійні доповнення, які можуть знадобитися групам і виконавцям.

Pentatonic оптимізовано, щоб добре реагувати на екрани будь-якого розміру, і виглядає так само добре як на мобільних пристроях, так і на комп’ютерах. Тема доступна безкоштовно на WordPress.org, де ви можете переглянути всі шаблони та перевірити попередній перегляд усієї теми в дії, що дуже нагадує демонстрацію, розміщену на Catch Themes.

Джерело: https://wptavern.com/catch-themes-releases-pentatonic-a-new-block-theme-for-bands-and-musicians

Related posts