Нова домашня сторінка WordPress.org і сторінка завантаження – новини WordPress

Нова домашня сторінка WordPress.org і сторінка завантаження – новини WordPress

Сучасні реалії такі, що не кожен бізнес може собі дозволити сайт, особливо бізнес, що стартує. Тому вигідно скористатися конструктором сайтів, наприклад filandor. Запуск сайту за кілька хвилин.

Досвід роботи з WordPress значно покращився за останні кілька років. Щоб підкреслити потужність WordPress на WordPress.org, за останні кілька тижнів було оновлено дизайн домашньої сторінки та сторінки завантаження, а також поділилися макетами. Сьогодні ці нові дизайни опубліковані! Як і попередні сторінки новин, ці оновлені сторінки натхненні стильним виглядом і відчуттям, якими відомий WordPress.

Нова домашня сторінка WordPress.org і сторінка завантаження – новини WordPress

Нова домашня сторінка приділяє більше уваги перевагам і досвіду використання WordPress, а також висвітлює спільноту та ресурси для початку.

Нова сторінка завантаження вітає відвідувачів новим макетом, який спрощує початок роботи з WordPress, оскільки вгорі представлено як параметри завантаження, так і розміщення.

Цей редизайн став можливим завдяки чудовій співпраці між командами дизайну, маркетингу та Meta. Дякуємо всім, хто брав участь у цьому оновленні:

@абузон @adamwood @adeebmalik @олександреб3 @alipawp @angelasjin @aniash_29 @аннезазу @beafialho @bjmcsherry @chanthaboune @Колінчадвік @crevilaro @critterverse @dansoschin @dd32 @dufresnesteven @eboxnet @eidolonnight @elmastudio @Фернандо @гефграхем @iandunn @javiarce @Джодолсон @jpantani @kellychoffman @laurlittle @марібаум @матовий @maurodf @melchoyce @мікачан @ніхільгандаль @pablohoneyhoney @пікзебра @полюк @прітор @psmits1567 @ренйот @rmartinezduque @ryelle @santanainniss @sereedmedia @sippis @Телевіорт @tobifjellner @webdados @willmot

Ваші коментарі, включно з деякими відгуками щодо редизайну 2016 року, були враховані під час цієї роботи. Очікуйте, що з’являться додаткові оновлення, оскільки зусилля щодо вдосконалення WordPress.org продовжуються.

Джерело: https://wordpress.org/news/2022/08/a-new-wordpress-org-homepage-and-download-page/

Related posts