Нова багатофункціональна блокова тема для WordPress – WP Tavern

Нова багатофункціональна блокова тема для WordPress – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Themeisle, давні майстри багатоцільової теми WordPress, запустила свою першу блочну тему з тим самим стилем торгової марки та гнучкістю своїх попередніх продуктів. Зараз магазин розповсюджує свої теми Hestia (100 тисяч встановлень) і Neve (300 тисяч встановлень) на WordPress.org, комерціалізуючи професійні версії з оновленнями та підтримкою. Пліт є останнім доповненням до лінійки.

Нова багатофункціональна блокова тема для WordPress – WP Tavern

Коли справа доходить до повної підтримки редагування сайту, каталог WordPress все ще має велике значення для тем блогу, але Raft був розроблений для широкого спектру випадків використання, як зазначено в описі теми:

«Це ідеально підходить для блогів, малого бізнесу, стартапів, агентств, фірм, магазинів електронної комерції (вітрина WooCommerce), а також для сайтів особистого портфоліо та більшості типів проектів».

Хоча домашня сторінка за замовчуванням виглядає простою, саме шаблони блоків роблять цю тему готовою до будь-чого. Raft містить шаблони для створення зображення обкладинки із заголовком і фоном, галереї зображень із заголовком, цикл запитів публікації, два стовпці для функцій або послуг, три стовпці функцій, заклик до дії, поширені запитання, перевернутий фон і розділ героя.

Нова багатофункціональна блокова тема для WordPress – WP Tavern

Коли користувачі вперше встановлюють тему, їм пропонується встановити безкоштовний плагін Otter Blocks, який додає більше будівельних блоків сторінки та параметрів налаштування. Крім Gutenberg, Raft також сумісний із Elementor, Brizy та Beaver Builder, а також підтримує WooCommerce. Професійна версія Otter Blocks містить більш просунуті блоки WooCommerce для створення складних макетів магазинів.

Нова багатофункціональна блокова тема для WordPress – WP Tavern

Після активації теми під час нової інсталяції, натиснувши «Налаштувати», користувач переходить до редактора сайту, де вона буде попередньо заповнена, щоб виглядати майже ідентично демонстраційній версії. У демонстрації небагато – вона зберігає сторінки досить простими та демонструє візерунки на окремій сторінці. Raft — це не зовсім чистий аркуш, але він залишає простір для уяви, оскільки він не наповнений вмістом і анімацією.

Тема містить вісім чудово розроблених варіацій стилю, кожна з яких має гармонійне поєднання кольорів, що створює іншу атмосферу для веб-сайту.

Нова багатофункціональна блокова тема для WordPress – WP Tavern
Джерело зображення: Themeisle

Rift містить шаблони для повного редагування сайту, які користувачі можуть редагувати, щоб додатково налаштувати головні сторінки, як-от 404, окремі публікації в блозі, першу сторінку, архіви тощо. Він також містить шаблон порожньої сторінки.

Themeisle продає свої популярні класичні теми на WordPress.org із професійними версіями, які включають стартові шаблони, додаткові параметри верхнього та нижнього колонтитулів, спеціальні макети, макети WooCommerce та інші функції. Компанія не створила професійну версію для Raft. Можливо, вони все ще розробляють варіанти оновлення, але світ блоків змінює гру, оскільки користувацькі макети набагато легше створювати за допомогою редактора блоків. Очікування користувачів різні. Буде цікаво подивитися, як Themeisle продає свою першу блокову тему порівняно зі своїми класичними продуктами.

Rift є хорошим вибором, якщо вам потрібна легка тема, яка не є надто самовпевненою, але все ж забезпечує базовий дизайн як відправну точку для створення сторінок і їх налаштування за допомогою більш просунутих інструментів, якщо це необхідно. Якщо ви вже є одним із понад 100 тисяч користувачів Otter Blocks, ця тема легко інтегрується. Raft доступний для безкоштовного завантаження на WordPress.org.

Джерело: https://wptavern.com/raft-a-new-multipurpose-block-theme-for-wordpress

Related posts