Meetup.com викликає занепокоєння новою накладкою доступності – WP Tavern

Meetup.com викликає занепокоєння новою накладкою доступності – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Цього тижня Meetup.com висловив деякі занепокоєння спільноті WordPress (і ширшій спільноті професіоналів із доступності) після того, як додав накладення доступності на свій веб-сайт. Оверлей, створений за допомогою EqualWeb, відображає список налаштувань, які можна перемикати, нібито для задоволення різноманітних потреб у доступності.

Продукти, що накладаються на доступність, часто рекламуються як рішення для швидкого вирішення проблеми, яке зробить веб-сайт сумісним із ADA та захищеним від судових позовів, якщо доступність не була вбудована з самого початку.

У травні 2021 року прихильники доступності підписали відкритий лист із закликом не використовувати накладні продукти доступності, такі як AccesiBe, EqualWeb та інші. Підписанти опублікували заяву з чотирьох частин, у якій сформульовано причини, чому накладки шкідливі:

  1. Ми ніколи не будемо пропагувати, рекомендувати чи інтегрувати накладання, яке оманливо рекламує себе як таке, що забезпечує автоматичне дотримання законів або стандартів.
  2. Ми завжди виступатимемо за вирішення проблем із доступністю в джерелі вихідної помилки.
  3. Ми відмовимося мовчати, коли постачальники оверлеїв використовують обман для просування своїх продуктів.
  4. Зокрема, ми виступаємо за видалення accessiBe, AudioEye, UserWay, User1st, MK-Sense, MaxAccess, FACIL’iti та всіх подібних продуктів і заохочуємо власників сайтів, які впровадили ці продукти, використовувати більш надійні, незалежні, і постійні стратегії, щоб зробити їхні сайти більш доступними.

Команда спільноти WordPress використовує Meetup.com для організації локальних і віртуальних зустрічей, а також освітніх заходів. Спеціалісти з доступності вважають використання накладних продуктів явною неправомірною практикою та закликають Meetup.com відмовитися від цього рішення на користь усунення недоступності в основі проблеми.

Отримавши кілька скарг, Meetup, здається, забрав накладку, але відновив її наступного дня. На момент видання. накладка все ще на веб-сайті. Організатор спільноти WordPress Анджела Джин пропонується зв’язатися з Meetup.com від імені зацікавлених членів спільноти. Тим часом, євангеліст доступності Ембер Хайндс запропоновано Команда спільноти досліджує альтернативи Meetup.com і повідомила, що WordPress Accessibility Meetup розглядатиме можливість використання іншого календаря подій.

Джерело: https://wptavern.com/meetup-com-raises-concerns-with-new-accessibility-overlay

Related posts