Meetup.com видаляє накладання спеціальних можливостей у відповідь на занепокоєння спільноти WordPress – WP Tavern

Meetup.com видаляє накладання спеціальних можливостей у відповідь на занепокоєння спільноти WordPress – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Meetup.com видалив накладення спеціальних можливостей, нещодавнє доповнення до веб-сайту компанії, яке викликало занепокоєння у спільноти WordPress і ширшої спільноти спеціалістів із доступності. Overly створювався на базі EqualWeb, продукту, який стверджує, що забезпечує автоматизовану відповідність стандартам доступності, але не вирішує проблеми недоступності.

Керівники команди спільноти WordPress запросили зустріч з компанією та змогли переконати їх відмовитися від накладання та зосередитися на прямих покращеннях платформи Meetup.com. Організатор спільноти WordPress Анджела Джин повідомила, що їхній директор з розробки та інші члени команди «дуже сприйняли наш відгук».

«Віджет EqualWeb сканує проблеми зі спеціальними можливостями, і за початковим планом команда EqualWeb (реальні люди!) мала забезпечити поступове виправлення накладення», — сказав Джин. «Надія Meetup полягала в тому, щоб з часом надати повністю доступне накладення».

Під час зустрічі представники команди спільноти WordPress стверджували, що накладення створюють поганий досвід користувача для людей, які використовують допоміжні технології, а також ігнорують ключові проблеми WCAG. Ось чому зростають проблеми з правом і конфіденційністю, пов’язані з оверлеями, які не виконують обіцянки щодо надання рівного та відкритого доступу до платформ.

Після повідомлення про проблему на початку цього місяця один читач запитав, чи справді накладки працюють для вирішення проблем, і якщо так, то чим мотивується скарга.

«Вони не працюють», — сказав Джо Долсон, спеціаліст із доступності WordPress. «Наскільки вони працюють, вони здебільшого пропонують функціональні можливості, які вже дублюються власними технологіями користувача».

Долсон дослідив накладення Meetup.com і виділив кілька його основних недоліків:

Це особливе накладення також вчиняє кардинальний гріх маркування інструментів за інвалідністю, а не за тим, що вони роблять. Наприклад, якщо ви ввімкнете режим «Для людей із вадами зору», це фактично режим високої контрастності; що актуально лише в тому випадку, якщо ваші порушення зору мають переваги від високого контрасту. Таке уявне маркування в кращому випадку неефективне (оскільки важко знайти інструмент, який насправді може вам допомогти, якщо він вам знадобиться), і образливе в гіршому.

Але реальність полягає в тому, що інструменти накладання – це неправильне спрямування ресурсів: якщо користувачеві потрібен високий контраст, великі шрифти чи інші інструменти, йому потрібні ті, що все веб-сайти, і їм потрібне рішення, яке є їхнім інструментом, яким вони керують, із їхніми налаштуваннями – і більшість користувачів уже мають це у своїх допоміжних технологіях».

У рамках перегляду своєї дорожньої карти доступності Meetup.com запитує відгуки від учасників спільноти WordPress, які мають досвід використання його платформ на різних пристроях із увімкненими функціями доступності. Ті, у кого є 50 хвилин у найближчі тижні, можуть попросити поговорити з представниками Meetup щодо того, яким функціям слід віддати перевагу. Люди також можуть залишати відгуки в коментарях.

Рішення Meetup.com видалити накладення було добре сприйняте прихильниками доступності, які сподіваються побачити більше змін у вихідному коді платформи на основі відгуків спільноти протягом наступних кількох тижнів. Окрім цих змін, деякі учасники спільноти також рекомендують Meetup.com додавати людей з обмеженими можливостями до своєї команди, щоб отримувати більше інформації з перших рук без необхідності публічно заявляти про подібну реалізацію.

«Хоча я вітаю Meetup за видалення Overlay, вони йдуть у зворотному напрямку», — сказав у коментарях користувач WordPress @bryan202. «Вони повинні мати незалежну компанію, яка наймає людей з обмеженими можливостями, щоб перевіряти їхню платформу та інформувати їх про проблеми. Якщо Meetup хоче отримати відгук щодо конкретних проблем, викликаних цим вибором оверлею, то вони повинні бути готові заплатити за цей відгук ринку.

«Нас, як людей з обмеженими можливостями, постійно вимагають безкоштовно надавати зворотний зв’язок. Ми заслуговуємо на повагу за наш час, зусилля та відгуки. Meetup має розширити свою технічну команду, включивши в неї людей з обмеженими можливостями, щоб вони мали змогу заглянути всередину, оскільки їхній поточній команді бракує цього важливого компонента».

Джерело: https://wptavern.com/meetup-com-removes-accessibility-overlay-in-response-to-wordpress-communitys-concerns

Related posts