LottieFiles випускає офіційний плагін WordPress – WP Tavern

LottieFiles випускає офіційний плагін WordPress – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

LottieFiles, компанія, яка розміщує тисячі анімацій Lottie і допомагає дизайнерам створювати та тестувати свої анімації, щойно випустила офіційний плагін для WordPress. Компанія нещодавно зібрала 37 мільйонів доларів у раунді серії B, обігнала три мільйони користувачів на своєму веб-сайті та інвестує в те, щоб зробити дизайн рухом більш доступним.

Формат анімаційного файлу з відкритим кодом Lottie використовується понад 135 000 дизайнерів і розробників на веб-сайтах і в додатках для Amazon, Google, Spotify, Microsoft, TikTok, Netflix, BBC, Uber та інших високопоставлених компаній. Формат на основі JSON був створений командою дизайнерів Airbnb і зріс популярність завдяки невеликому розміру файлу (на 600% менший у порівнянні з GIF-файлами), тому факту, що він масштабується під час виконання, і його гнучкості для використання в різних країнах. будь-яка платформа. Файли Lottie можна використовувати на iOS, Android, в Інтернеті та React Native без змін.

Новий плагін WordPress від LottieFiles доступний безкоштовно на WordPress.org. Після встановлення та активації плагіна вам буде запропоновано увійти у свій обліковий запис LottieFiles або створити безкоштовний обліковий запис. Вам також буде надано можливість поділитися обліковим записом з іншими користувачами та скопіювати файли Lottie до медіатеки WordPress.

LottieFiles випускає офіційний плагін WordPress – WP Tavern

Плагін створений для редактора блоків. Вставлення блоку LottieFiles відкриє модальне вікно, у якому користувачі зможуть переглядати останні, пропоновані та популярні анімації Lottie. Користувачі також можуть здійснювати пошук у бібліотеці LottieFiles із понад 50 000 анімацій або отримати доступ до приватних файлів зі своїх облікових записів.

Однією з переваг використання плагіна, на відміну від простого вбудовування анімації, є те, що налаштування блоку дозволяють користувачам легко налаштовувати розмір і фон лотті, а також швидкість, цикл і елементи керування.

LottieFiles випускає офіційний плагін WordPress – WP Tavern

Хоча бібліотеки блоків, такі як Kadence Blocks, підтримують анімацію Lottie, офіційний плагін LottieFiles є плагіном з одним блоком і включає більше елементів керування блоками. Він пропонує один із найзручніших способів вставляти анімацію у веб-сторінки, дописи в блозі чи будь-який вміст, який може використовувати трохи дизайну руху.

Наразі команда LottieFiles реагувала на форуми підтримки та в оглядах. В одному випадку, коли користувач повідомив, що плагін додає свій CSS на кожну сторінку в передній і задній частині, замість того, щоб умовно додавати його під час відображення Lotties, розробники плагіна сказали, що вони працюють над мінімізацією CSS, доданого на сторінки. LottieFiles приймає звіти про помилки та запити на функції на своєму сайті відгуків.

Джерело: https://wptavern.com/lottiefiles-releases-official-wordpress-plugin

Related posts