Команда WordPress Themes випускає новий плагін для створення блокових тем – WP Tavern

Команда WordPress Themes випускає новий плагін для створення блокових тем – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Команда WordPress Themes випускає новий плагін для створення блокових тем – WP Tavern
фото: Artsy Crafty

Два тижні тому автор теми WordPress Річ Табор твітнув, «Навіть з моїм капелюхом розробника тем мені стає легше й легше створювати блокові теми ~ у ~ WordPress. Я впевнений, що одного дня (скоро) це стане нормою».

Схоже, цей день настав раніше, ніж очікувалося, оскільки команда Automattic деякий час працює над цією можливістю. Сьогодні група з восьми штатних спонсорів Themes Team випустила плагін під назвою Create Block Theme, який може створювати автономні теми блоків і дочірні теми в адміністраторі WordPress.

Ідея полягає в тому, що користувачі можуть створювати власні теми, використовуючи функції повного редагування сайту, а потім експортувати готову роботу як тему, яку можна встановити на будь-якому іншому сайті WordPress. Бен Дваєр поділився відео під назвою «Розробка теми в редакторі WordPress», де дизайнер Беатріс Фіалхо продемонструвала можливості. Вона створила унікальну нову тему, використовуючи функції повного редагування сайту всього за пару годин.

Плагін пропонує різноманітні експорти для різних випадків використання. Користувачі можуть експортувати свою роботу такими способами:

  • Експортуйте активну тему з урахуванням змін користувача
  • Експортуйте дочірню тему з активною темою як батьківською
  • Експортуйте клон нової теми на основі активної теми зі змінами користувача
  • Перезапишіть файли теми, щоб включити зміни користувача як частину теми
  • Експортуйте порожню тему в каталог тем сайту

Усі ці параметри експорту доступні за адресою Зовнішній вигляд >> Створення блокової теми.

Команда WordPress Themes випускає новий плагін для створення блокових тем – WP Tavern

«Цей плагін призначений для розробників тем – як дизайнерів, так і розробників», – сказав Дваєр в повідомленні. «Це корисно для обміну своїми дизайнами між кількома сайтами або користувачами. Якщо ви просто створюєте сайт для себе, він вам, мабуть, не потрібен».

Я перевірив плагін із опцією дочірньої теми, і він спрацював, як очікувалося. Мені вдалося встановити його на інший сайт із миттєвим застосуванням унікальної назви та змін шаблону. Екран експорту дозволяє користувачам надати темі назву, опис та інформацію про автора, яка зберігається у файлі style.css нової теми.

Команда WordPress Themes випускає новий плагін для створення блокових тем – WP Tavern

«На даний момент інтерфейс цього плагіна повністю відокремлений від Gutenberg», — сказав Дваєр. «З часом ми очікуємо більшої інтеграції з інтерфейсом користувача Site Editor, щоб полегшити доступ до цих функцій.

Було б корисно, якби параметри створення теми дозволяли користувачам завантажувати унікальний знімок екрана, який додавався б разом із завантаженою темою. Я додав це як проблему до репозиторію плагіна на GitHub, де будь-хто може внести свій внесок.

Плагін Create Block Theme робить розробку та створення теми WordPress доступнішими, ніж будь-коли раніше. Він має потенціал для швидкого збільшення кількості доступних блокових тем, якщо дизайнери розуміють, як ним користуватися, і надсилають свої роботи до каталогу тем. Команда тренінгів наразі працює над курсом «Вивчіть WordPress», який навчить людей створювати блокові теми за допомогою цього плагіна.

Create Block Theme було випущено під обліковим записом плагінів WordPress.org, і її можна встановити, ввівши назву плагіна в лапках.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-themes-team-releases-new-plugin-for-creating-block-themes

Related posts