Команда WordPress Performance працює над модулем для завантаження SVG – WP Tavern

Команда WordPress Performance працює над модулем для завантаження SVG – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Якщо ви коли-небудь намагалися завантажити файл SVG (Scalable Vector Graphics) для логотипу чи значка сайту в WordPress, можливо, ви були здивовані, виявивши, що це не працює. Основної підтримки немає, тому користувачі покладаються на такі плагіни, як «Підтримка SVG» (900 тисяч встановлень) або «Безпечний SVG» (600 тисяч встановлень), щоб завантажувати файли SVG у медіа-бібліотеку та використовувати їх як будь-який інший файл зображення.

Головна перевага файлів SVG полягає в тому, що вони можуть масштабуватися до будь-якого розміру без втрати якості. Вони також компактні та зручні для пошукових систем, оскільки зберігаються в текстових файлах XML, які можна сканувати та індексувати.

Співавтори WordPress обговорюють додавання підтримки SVG більше дев’яти років. Про це говорили до смерті з різними доказами концепції та без чіткого шляху вперед, і зрештою тикет став місцем, де люди періодично зупиняються та коментують, що це «проклята трагедія, що WordPress ще не підтримує це».

Незважаючи на те, що формат має майже універсальну підтримку в Інтернеті, існують проблеми безпеки, пов’язані зі сценарієм SVG, де файли можуть містити шкідливий сценарій. Без бібліотеки SVG sanitizer користувачі завантажували б файли SVG на власний ризик.

На останній зустрічі команди з питань продуктивності учасники запропонували ідею роботи над новим модулем завантаження SVG. Спочатку вони прагнуть дозволити користувачам завантажувати файли SVG без сценаріїв і забезпечити попередній перегляд SVG у медіа-бібліотеці.

Хоча понад мільйон користувачів WordPress встановили плагін для додавання завантажень SVG на свої сайти, жоден із цих плагінів не є плагінами функцій. Ось чому команда Performance вирішила створити модуль у плагіні Performance Lab. Це дозволяє команді краще протестувати функцію в дикій природі, перш ніж запропонувати її для ядра WordPress.

Переглядаючи поточні реалізації в плагінах, команда виявила, що багато з них пропонують більше можливостей, ніж обсяг цього модуля. Усі найпопулярніші плагіни наразі використовують бібліотеку SVG Sanitizer, як і модуль Drupal та інтеграцію з TYPO3 CMS.

Учасники групи з питань продуктивності визначили WordPress 6.2 як реалістичну мету для пропонування модуля для ядра. Кожен, хто хоче внести свій внесок, може приєднатися до їхніх зусиль на GitHub.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-performance-team-is-working-on-a-module-for-svg-uploads

Related posts