Команда WordPress Performance переглядає пропозицію для WebP за замовчуванням – WP Tavern

Команда WordPress Performance переглядає пропозицію для WebP за замовчуванням – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Рік тому WordPress 5.8 представив підтримку WebP, дозволяючи користувачам завантажувати та використовувати зображення WebP у своєму вмісті. У березні 2022 року команда з питань продуктивності перейшла до розширення основної підтримки формату зображень, запропонувавши WordPress увімкнути WebP за замовчуванням. Це включатиме створення зображень WebP для нових завантажень у форматі JPEG і використання зображень WebP для вмісту веб-сайту. У квітні суперечливу пропозицію було призупинено після значних критичних відгуків.

Після місяців досліджень команда переосмислила свій підхід і узагальнила свої висновки. Занепокоєння щодо сумісності WebP не здається виправданим, оскільки дослідження показують, що понад 97% веб-браузерів сумісні, як і понад 97% клієнтів електронної пошти.

Мобільні програми добре сумісні з iOS 14+ із підтримкою WebP (старіші версії обслуговуватимуть JPEG) і Android із підтримкою WebP із Android 4.0. Команда виявила, що всі найкращі програми для читання RSS підтримують WebP. Єдиним винятком у сумісності є споживачі Open Graph, які мають змішану підтримку.

Одне з головних побоювань у попередніх відгуках полягало в тому, що ця пропозиція може подвоїти обсяг дискового простору, який використовується для зображень, оскільки вона створюватиме мініатюри WebP на додаток до допоміжних розмірів JPEG. Співавтор групи продуктивності Адам Сільверстейн поділився висновками команди після опитування хостингових компаній:

Щоб оцінити загальний вплив створення зображень WebP на сховище сайту, команда опитала хостинг-провайдерів. Загалом отримано 17 відповідей, результати показують, що кількість збережених файлів, як правило, не є проблемою для більшості хостів/сайтів, хоча простір для зберігання може з часом стати проблемою для деяких користувачів. Тим не менш, для великих хостів (з 1000 або більше розміщених сайтів) переважна більшість сайтів (> 86%) не постраждає, навіть якщо їх вимоги до пам’яті подвоїться. Ми також дізналися, що деякі плани хостингу нижчого рівня з обмеженим обсягом пам’яті також не мають підтримки WebP у своєму стеку хостингу, що означає, що вони все одно не отримають додаткового створення зображень.

У заяві може бути кілька припущень, що «кількість збережених файлів, як правило, не є проблемою для більшості хостів/сайтів». Відповіді на опитування команди показали, що 58% користувачів не вплинуть на подвоєння вимог до пам’яті. Було опитано лише 17 господарів, і назви компаній не були включені в дані. Навіть з огляду на те, що приблизно 14% сайтів ризикують вийти з ладу, це може вплинути на мільйони сайтів WordPress.

Команда з питань продуктивності пропонує кілька помітних змін, щоб вирішити проблеми, зокрема надання фрагмента JavaScript, який виявляє браузери, які не підтримують WebP, і замість цього завантажує JPEG. Додаткові версії WebP за замовчуванням включають наступне:

  • Автоматичне створення версій WebP тільки розміри основного зображення в 6.1 за замовчуванням. Для спеціальних розмірів зображень спочатку потрібно буде погодитися на отримання автоматично створених версій WebP або відмовитися, якщо вони використовуються виключно в особливих випадках, коли WebP не є вигідним або не підтримується.
  • Зберігання вторинних (WebP) підрозмірів тільки якщо вони менші за основний тип MIME.
  • Створення лише зображень WebP для розмірів зображень, які призначені для використання у зовнішньому вмісті користувача. Це дозволяє уникнути витрачання місця для зберігання зображень WebP, які ніколи не будуть використані.
  • Представлено фільтр для керування створенням додаткових типів MIME на основі підрозмірів зображення. Це дозволяє розробникам виключати певні розміри зображень, наприклад ті, які не використовуються у зовнішньому вмісті.

Пропозиція для WebP за замовчуванням вплине лише на нові зображення, завантажені після включення в ядро. Він не буде автоматично генерувати зображення WebP для наявних завантажень. Користувачі, які хочуть конвертувати минулі завантаження, повинні використовувати WP-CLI або плагін, як-от Regenerate Thumbnails.

Зміни до пропозиції поки що отримали неоднозначні відгуки. Деякі рішуче підтримують новий підхід, а інші закликають команду розглянути деякі практичні наслідки для користувачів, на яких це може вплинути.

«Не можна просто сказати, що це нормально, тому що «переважна більшість сайтів (> 86%) не постраждає», — сказав розробник WordPress Джон Браун. «По-перше, 14% — це умови WordPress — це багато. Нам якось потрібно підтримувати 2,8% сайтів, які все ще працюють на PHP 5.6, але 14% не є значним?

«Тут потрібно враховувати не тільки ЧИ, а ЯК це вплине на ці 14% сайтів, і не тільки сьогодні, але й у майбутньому. Чи доведеться сайтам просто плавно оновлювати пам’ять, чи їм не вистачить дискового простору й вони вийде з ладу? Або резервні копії раптово почали виходити з ладу?»

Кілька учасників у коментарях запропонували WordPress переглянути сучасніший формат AVIF, який має кращу якість і стиснення порівняно з WebP.

«Оскільки ця ініціатива, по суті, є прогресивним удосконаленням, чи не було б доцільніше підтримувати формати наступного покоління, такі як AVIF, замість цього, плавно повертаючись назад?» Про це заявив розробник JavaScript Кевін Батдорф. «Тоді браузери стануть на свої місця, коли з часом додадуть підтримку.

«Перехід на підтримку WebP виглядає так, як коли WordPress додав REST API, коли всі почали переходити на GraphQL. REST чудовий, як і WebP, але це технологія поточного покоління, і вона швидко застаріє».

Співробітник команди з питань продуктивності Бетані Чобаніан Ленг сказала, що AVIF є на їхньому радарі, але його підтримка браузера все ще відсутня в менш ніж 70% Інтернету.

Розмова продовжується в коментарях до оновлення, і Сільверстейн також заохочує участь у квитку Trac для переглянутого підходу. Співавтори команди продуктивності прагнуть об’єднати цю зміну на початку циклу випуску 6.1, щоб отримати більше тестів.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-performance-team-revises-proposal-for-webp-by-default

Related posts