Команда спільноти видаляє бюрократію з регіональних програм WordCamp – WP Tavern

Команда спільноти видаляє бюрократію з регіональних програм WordCamp – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Команда спільноти видаляє бюрократію з регіональних програм WordCamp – WP Tavern
Фото: Карти світу

Після тривалого обговорення команда спільноти вирішила спростити для організаторів заявку на регіональні очні WordCamps. Це події, які залучають громаду з географічної території, більшої за одне місто чи район метро.

У минулі роки підтримка спільноти WordPress (WCS) обтяжувала регіональні заходи численними додатковими вимогами, крім звичайних WordCamp, такими як підготовка пропозиції та щонайменше три міста в регіоні, які проводили місцеві події, принаймні в одному з них був проведений WordCamp.

«Команда спільноти вирішила спростити рекомендації для регіональних очних WordCamps», — сказав менеджер спільноти WordPress.org Харі Шанкер, спонсорований Automattic.

«Надалі регіональним WordCampам не потрібно буде проходити додаткові кроки (наприклад, писати пропозицію), і вони зможуть безпосередньо подати заявку на організацію табору для свого регіону, використовуючи звичайну форму заявки WordCamp».

Шенкер підсумував відгуки спільноти, які вплинули на рішення полегшити вимоги та перейти до використання здорового глузду як посібника для проведення регіональних WordCamps:

  • Регіональні WordCamps можуть бути корисними для перезапуску заходів у регіоні в постпандемійній ситуації. Це був би чудовий спосіб відродити громаду.
  • WordCamps слід оцінювати в кожному конкретному випадку з урахуванням таких умов, як регіон, географічний розмір, країна тощо.
  • Успішні табори WordCamp на базі країни проводилися в минулому, і команда громади не повинна контролювати організаторів заходів у регіоні. Процес організації заходу можна було б спростити.
  • Заходи в місті може бути складно організувати, тому що маленькій групі важко організувати велику подію. Це також спричиняє повторення та відсутність повторюваності для спонсорів. Регіональні WordCamps можуть стати чудовим способом вирішення цієї проблеми.

Шанкер підкреслив, що, хоча інструкції спрощуються, важливо, щоб місцеві зустрічі зберігалися під час організації регіональних WordCamps.

«Місцеві громади пропонують більш доступні способи підключення через WordPress і більш сприятливі шляхи для участі у більших і складніших заходах», – сказав він.

Організаторам, які зацікавлені в запуску регіональних WordCamps, заохочується продовжувати розвивати місцеве лідерство, і вони повинні будуть встановлювати суворе дворічне обмеження для провідних організаторів.

Більш спрощені рекомендації щодо цих заходів є особливо корисними в Європі, де багато менших країн вважають, що регіональні WordCamps мають сильний об’єднуючий ефект для їхніх спільнот WordPress.

«Існує причина, що «маленька країна», як Нідерланди, зараз у топі учасників і компаній WordPress», – прокоментував попереднє обговорення організатор WordCamp Дейв Лудтс. «Все почалося на колінах усіх попередніх WordCamp The Netherlands. Ніколи не недооцінюйте силу подібних подій».

Шанкер просить надіслати відгук щодо пропозиції, зокрема щодо того, які показники мають бути на місці для визначення здоров’я регіональних громад. Запропонована зміна вже почала отримувати позитивні відгуки.

«Швейцарія схожа на столичний район Атланти за кількістю населення (8 мільйонів проти 6 мільйонів = «схожі») і близько 10 груп зустрічей», – прокоментувала організатор Женевських зустрічей і співорганізатор WordCamp Switzerland Патрісія BT.

«Оскільки нам довелося перейменувати Швейцарію на назву міста після 2015 року, ми знали, що нереально мати більше одного на рік у країні (наприклад, якщо ви попросили жителів Атланти мати один WordCamp на групу зустрічей), тому ми перенесли його з міста в місто рік за роком, що було чудово для нових організаторів, але все ще не вистачало «об’єднаної» події.

«Це дуже круто, що ми можемо продовжити WC Switzerland у наступному році, оскільки я відчуваю, що ми трохи втратили «імпульс швейцарської спільноти». Ми знову відтворимо це відчуття наступного року».

Джерело: https://wptavern.com/community-team-removes-red-tape-from-regional-wordcamp-applications

Related posts