Команда Jetpack Performance бере на себе розробку WP Super Cache – WP Tavern

Команда Jetpack Performance бере на себе розробку WP Super Cache – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

WP Super Cache, один із найстаріших і найпоширеніших плагінів статичного кешування для WordPress, змінює власника. Після 15 років автор плагіна Donncha Ó Caoimh передає технічне обслуговування та розробку команді Jetpack.

Якщо ви створювали сайти WordPress з перших днів, ви майже гарантовано використовували WP Super Cache принаймні в одному проекті (або сотнях). Він заснований на попередньому плагіні під назвою WP Cache 2, який Ó Caoimh створив у 2007 році, коли його автор втратив інтерес і більше не розробляв його.

Команда продуктивності Jetpack керує плагіном Jetpack Boost, який використовується понад 100 000 сайтів, і CDN. У сьогоднішньому повідомленні Jetpack запевнив поточних користувачів, що вони все ще зможуть «насолоджуватися його основними функціями без нового плагіна або підключення до Jetpack».

«Ми раді розпочати роботу над WP Super Cache, — сказав керівник відділу продуктивності Jetpack Марк Джордж. «Наша мета — створити умови, за яких будь-хто зможе зробити свій сайт надзвичайно швидким, не будучи експертом. Ми хочемо допомогти переконатися, що WP Super Cache залишається надійним і простим варіантом для цього».

Ця зміна в руках не є придбанням. Ó Caoimh, який був першим співробітником Automattic, підтвердив, що компанія не купувала в нього плагін.

«Я працював у Automattic з моменту заснування компанії, тому вони весь час підтримували розробку плагіна», — сказав він. «Дійсно, плагін рухається в компанії боком, від одного розробника до команди.

«У мене просто немає часу працювати над цим як слід. Я працюю над іншими проектами, в основному зараз над Crowdsignal, і мені було важко знайти час для роботи над ним. Реактивний ранець зможе зробити з ним набагато більше, ніж я будь-коли».

Ó Caoimh сказав, що підтримка плагіна не така вже й велика, незважаючи на те, що він активний на понад двох мільйонах сайтів WordPress.

«Плагін має «журнал налагодження», який реєструє (майже) все, що він робить із файлом, що полегшує визначення причини проблеми, яка часто виникає», — сказав О Каоім. «На жаль, через брак часу я також не зміг приділити форумам підтримки час, якого вони заслуговували. Тепер команда в Automattic допомагатиме відповідати на запитання та вирішувати проблеми. Це може бути лише корисним для користувачів плагіна».

Ó Caoimh сказав, що передача технічного обслуговування та розробки команді Jetpack звільняє час для його сім’ї та усуває джерело стресу, оскільки він хвилювався, що WP Super Cache не приділяє необхідної уваги.

«Раніше я працював над цим до пізньої ночі, але у мене є сім’я, і вона на першому місці», — сказав він.

Команда Jetpack уже планує модернізувати плагін і вкладатиме більше ресурсів у підтримку та нові функції.

«У той час як ми досліджуємо нові функції, які допоможуть пришвидшити кешування сайтів WordPress, ми почнемо оновлювати інтерфейс користувача WP Super Cache, щоб привести його у відповідність із сучасними стандартами, щоб ним було легше користуватися», — сказав віце-президент із маркетингу Jetpack Роб П’ю. «Крім того, ми будемо працювати за лаштунками, щоб забезпечити його сумісність з іншими нашими функціями продуктивності, такими як Jetpack Boost».

Через 15 років вражає те, що WP Super Cache зберіг рейтинг 4,3 із 5 зірок на WordPress.org із 1296 відгуками. Завдяки ресурсам команди Jetpack підтримка на форумах, імовірно, покращиться, і користувачі можуть очікувати нових покращень, оскільки плагін тепер має команду людей, які його просувають.

«Я не шкодую, що передав плагін Jetpack», — сказав Ó Caoimh. «Одна справа створити та підтримувати плагін, який може використовуватися кількома сайтами, але цей плагін використовують два мільйони сайтів. Якби я допустив незначну помилку, яка вплинула на людей, які використовують WordPress, у спосіб, про який я не думав, це може спричинити проблеми для тисяч веб-сайтів. Свербіж, який я подряпав, створивши WP Super Cache, справді подряпав і давно зажив».

Джерело: https://wptavern.com/jetpack-performance-team-takes-over-wp-super-cache-development

Related posts