Команда документації WordPress проведе свій перший день онлайн-учасника, 25 жовтня 2022 р. – WP Tavern

Команда документації WordPress проведе свій перший день онлайн-учасника, 25 жовтня 2022 р. – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

25 жовтня 2022 року команда документації WordPress проведе онлайн-день учасника напередодні очікуваного випуску версії 6.1 WordPress наступного тижня. Цього тижня про подію оголосила Мілана Кеп, яка протягом багатьох років працює волонтером із командою документації та наразі її спонсорує XWP.

«Основна мета — наздогнати багато завдань, які залишилися в команді, але також це можливість для всіх учасників зустрітися, співпрацювати в режимі реального часу та допомогти приєднатися до всіх нових учасників, які потребують будь-якої допомоги», — сказав Кеп.

Віртуальний захід стане першим у своєму роді для команди документації, але він наслідує інші команди учасників, у тому числі команди Polyglots і Accessibility, які проводили неймовірно успішні глобальні події, що включають внески та адаптацію. Ці типи віртуальних зібрань допомагають співавторам налагодити зв’язок і пояснити імена

Нових учасників заохочують відвідати, навіть якщо це лише на короткий час, щоб побачити, що таке документальний внесок. Кеп попросив усіх, хто планує бути присутнім, залишити свої імена у випуску GitHub, присвяченому Дню дописувача. У ньому описано кроки, щоб розпочати внесок, і виділено список заявок, які очікують на перегляд вмісту для старішої документації, а також новіших заявок редактора блоків і документації для кінцевих користувачів. Наприклад, є дошка проектів спеціально для квитків високого пріоритету, які залишилися для 6.1.

Команда документації розпочне подію у вівторок, 25 жовтня 2022 року, о 06:00 за східним часом, і вона триватиме 10 годин. Учасники можуть приєднатися через Zoom і не зобов’язані залишатися на будь-який час.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-documentation-team-to-host-its-first-online-contributor-day-october-25-2022

Related posts