Каталог тем WordPress запускає попередній перегляд шаблонів у бета-версії – WP Tavern

Каталог тем WordPress запускає попередній перегляд шаблонів у бета-версії – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Учасники Meta увімкнули нову функцію в списках тем WordPress.org, яка дозволяє відвідувачам попередньо переглядати пакетні шаблони тем. Тепер під описом і тегами теми відображається сітка, що відображає шаблони. Вони автоматично витягуються з будь-якої теми, яка реєструє шаблони та працює як для блокових, так і для класичних тем.

Каталог тем WordPress запускає попередній перегляд шаблонів у бета-версії – WP Tavern
Шаблони, включені в тему Zeever

Натискання шаблону запустить його в попередньому перегляді теми. Відвідувачі можуть бачити, як це виглядає в контексті теми, але не можуть ним керувати чи налаштовувати.

Каталог тем WordPress запускає попередній перегляд шаблонів у бета-версії – WP Tavern

Спонсорований Automattic співавтор Meta Team Стів Дюфресн опублікував коротке оголошення про перехід попереднього перегляду шаблонів у бета-версію з проханням надіслати відгук від авторів теми.

«З технічної точки зору, скріншоти попереднього перегляду візерунків створюються шляхом додавання шаблонів до будь-якого шаблону, який обробляє візуалізацію «сторінки», — сказав Дюфрен. «Якщо ви вважаєте, що попередній перегляд шаблону не відображається належним чином, спробуйте додати шаблон на сторінку вашої теми (як це зробив би користувач). Якщо знімок екрана суттєво відрізняється від того, що ви бачите, відкрийте мета-заявку, щоб ми могли поглянути».

Співзасновник Elma Studio Еллен Бауер зазначила, що попередній перегляд не рендерить сторонні блоки, і відкрила заявку для відстеження цієї проблеми. Шаблони, які потребують WooCommerce або інший плагін, не відображатимуться належним чином. Бауер сказав, що шаблони для їхньої теми Aino виглядають так, як задумано, оскільки вони використовують плагін AinoBlocks. Якщо це не можна вирішити, покладатися на плагін для надання шаблонів теми може бути недоліком для авторів тем, основним каналом розповсюдження яких є WordPress.org.

Ще одна примха на даний момент полягає в тому, що шаблони, розроблені як повноширинні або широкі, можуть не відображатися належним чином через те, що вони обмежені меншим розміром вмісту за замовчуванням. Ця проблема вирішується і має бути вирішена найближчим часом.

Попередній перегляд шаблонів допомагає користувачам отримати краще уявлення про те, які шаблони пропонує тема та як вони можуть виглядати всередині теми. Наразі відгуки були позитивними, оскільки це дає авторам тем ще один спосіб продемонструвати можливості, які надають їхні теми. Теми без шаблонів не обов’язково є недоліками цього нового розділу попереднього перегляду, оскільки каталог шаблонів значно розширився з моменту його запуску і містить понад 800 шаблонів блоків.

Ця рання бета-версія для попереднього перегляду шаблонів є результатом роботи над заявкою, відкритою сім місяців тому, із запитом демонстрації шаблонів під час перегляду тем у каталозі. Команда Meta просить відгуки та звіти про помилки надсилати як новий квиток на Meta trac.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-themes-directory-launches-pattern-previews-in-beta

Related posts