Каталог тем WordPress додає попередній перегляд варіацій стилю – WP Tavern

Каталог тем WordPress додає попередній перегляд варіацій стилю – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Попередній перегляд тем WordPress.org щойно значно покращився цього тижня завдяки доданню попереднього перегляду варіантів стилю. Попередній перегляд тепер з’являється на блокових темах, які включають варіації стилю.

Каталог тем WordPress додає попередній перегляд варіацій стилю – WP Tavern

Теми, які мають більше варіацій, ніж те, що поміщається в просторі під панеллю попереднього перегляду, відображатимуть усі варіації в каруселі з маленькими стрілками для переходу до наступних. Ось приклад теми Pixl від Automattic, яка містить сім яскравих кольорових варіантів:

Каталог тем WordPress додає попередній перегляд варіацій стилю – WP Tavern

Також зараз можна побачити вибрану варіацію стилю, завантажену в попередній перегляд теми. Натиснувши кнопку «Попередній перегляд», користувачі зможуть прокручувати та досліджувати тему із застосуванням вибраного варіанту стилю.

Каталог тем WordPress додає попередній перегляд варіацій стилю – WP Tavern

«Ці варіації стилів, розроблені авторами тем і упаковані в блокові теми, допомагають користувачам мати різноманітний набір підходів до дизайну свого сайту, дозволяючи їм знайти той, який відповідає їхнім цілям», — сказав спонсорований Automattic учасник команди Meta Стів Дюфрен. «Ця функція допомагає підкреслити гнучкість сучасних тем WordPress, і настав час включити її в каталог тем».

Попередній перегляд варіацій нового стилю витягується з тем /styles/{variation_name}.json файлів, тож авторам тем не потрібно нічого робити, щоб попередній перегляд працював. Вони автоматично відображатимуться для будь-якої теми, яка містить варіанти стилю.

Учасники команди Meta також працюють над додаванням можливості фільтрувати каталог для тем із варіаціями стилю. Дюфрен запропонував створити новий style-variations тег теми як найпростіший шлях до реалізації цього.

«Це дозволить активно фільтрувати ці теми без необхідності вносити багато змін у код», — сказав він в описі квитка.

«Довготермінове рішення має дивитися на те, щоб якось відобразити ці функції без необхідності шукати приховані фільтри, які ми зараз маємо. Цю функцію слід оцінювати так само, як і інші, і, отже, цей тип реалізації слід краще обговорити, і він виходить за рамки цього квитка та негайної потреби бачити теми з варіаціями стилю».

Це гарне спостереження, оскільки не всі користувачі WordPress, які шукають теми, знатимуть, що у фільтрі функцій існує тег. Цей список уже досить довгий і не є найкращим для користувача для виявлення тем із певними функціями, особливо якщо користувачі не розуміють значення термінів. Автори теми захочуть переглянути цей квиток. Якщо більш короткий термін рішення створення нового style-variations тег зафіксовано, їм потрібно буде оновити свої теми за допомогою тегу, який буде включено до фільтрації.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-themes-directory-adds-style-variation-previews

Related posts