Каталог тем WordPress додає блокові теми до меню фільтрів – WP Tavern

Каталог тем WordPress додає блокові теми до меню фільтрів – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Цей тиждень був насичений тематичними новинами, оскільки дискусія навколо покращення видимості блокових тем у каталозі розгорілася ще до того, як команда тем приступила до плану дій. Учасники Meta додали новий пункт меню «Блокувати теми» в меню фільтрів на домашній сторінці каталогу, рішення, яке деякі розробники класичних тем боролися з усіма силами, щоб перешкодити в тікеті протягом семи тижнів.

Якщо натиснути «Блокувати теми», відобразяться теми, які мають full-site-editing тег функції. Раніше блокові теми були заховані на три кліки, і користувачі повинні були знати, як їх знайти через фільтр функцій. Тепер вони легко доступні з цільової сторінки каталогу.

Каталог тем WordPress додає блокові теми до меню фільтрів – WP Tavern

Хоча більшість тем WordPress підтримують блоки в редакторі вмісту, ідентифікатор «теми блоків» відноситься до тем, які дозволяють користувачам редагувати шаблони з блоками через редактор сайту.

Оскільки ландшафт тем змінюється, учасники працюють над створенням спільного лексикону щодо того, як вони посилаються на теми, які підтримують повне редагування сайту. Коли команда оновлювала Посібник з теми до випуску WordPress 5.9, вони зупинилися на використанні терміна «класичний» для тем на основі PHP і «блоковий» для тих, які підтримують повне редагування сайту.

Блокові теми ось-ось переступлять важливу віху в каталозі. На момент публікації доступно 99 блокових тем, що становить приблизно 1% від загальної кількості тем каталогу. Виконавчий директор WordPress Джозефа Хаден-Чомфосі поставила перед спільнотою 500 блокових тем як частину цілей проекту на 2022 рік. Ця цифра ще не наполовину досягнута, але нещодавно випущений плагін Create Block Theme має дати цьому поштовх, оскільки він дозволяє будь-кому створити тему в редакторі та експортувати її для використання іншими.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-themes-directory-adds-block-themes-to-filter-menu

Related posts