Карла Доріа – новини WordPress

Карла Доріа – новини WordPress

Сучасні реалії такі, що не кожен бізнес може собі дозволити сайт, особливо бізнес, що стартує. Тому вигідно скористатися конструктором сайтів, наприклад filandor. Запуск сайту за кілька хвилин.

У цій серії ми ділимося деякими надихаючими історіями про те, як WordPress і його глобальна мережа співавторів можуть змінити життя людей на краще. Цього місяця ми розповідаємо Карлі Доріа, фахівцю служби підтримки клієнтів із Південної Америки, про те, як WordPress відкрив для неї новий світ і дав їй можливість допомагати місцевій спільноті.

Для Карли робота з WordPress є важливою частиною її життя. Це дало їй кар’єру та спільноту, у якій вона організувала перший WordCamp у своєму місті Кочабамба та перший у Болівії.

Карла вивчала промислову інженерію та має ступінь магістра екологічних досліджень.
Її перший досвід роботи з WordPress був, коли вона вирішила відкрити невеликий бізнес, займаючись дизайном і продажем подушок і постільної білизни. Поки Карла сиділа в маленькому магазині, який вона орендувала, сподіваючись, що люди, які зупиняються біля вітрин магазинів, підуть щось купити, вона вирішила, що їй потрібно створити веб-сайт.

Перші кроки з WordPress

У Карли не було бюджету, щоб найняти когось, але вона була впевнена, що зможе чомусь навчитися сама.

«Для того, щоб навчитися використовувати WordPress, не потрібно навичок програмування чи технічної підготовки. Для цього потрібен авантюрний та грайливий дух».

Карла Доріа

Вона завжди була старанною і вирішила, що сама придумає, як створити веб-сайт. Зрештою Карла створила простий блог за допомогою WordPress. На той момент у неї навіть не було бюджету, щоб купити власний домен, тому вона скористалася безкоштовним субдоменом.

«Навчитися користуватися WordPress легко. Це не вимагає навичок програмування чи технічної підготовки взагалі. Для цього потрібен лише авантюрний та грайливий дух», – сказала Карла

Прибутків не було, і всі доходи в основному йшли на оплату оренди магазину. У той час її попередня компанія зв’язалася з нею щодо вакансії, яка відповідала її профілю. Карла потребувала такого доходу, і вона вирішила закрити магазин і забути про підприємницьку діяльність.

Повернувшись у режим службовця, Карла розпочала свою нову роботу технічного автора в компанії з розробки програмного забезпечення. Оскільки Карла отримала ступінь магістра у Великобританії, вона добре володіла англійською. Її близьке знайомство з комп’ютерами та технологіями дозволило їй легко перекладати складний жаргон програмного забезпечення на прості кроки підручника.

Оскільки Карла більше зацікавилася технічною мовою та почала вдосконалювати свої навички письма. Це відновило її колишній ентузіазм писати, і вона вирішила направити цей інтерес на блог.

Глибоке занурення

Створення свого блогу допомогло їй ближче познайомитися з WordPress і створенням веб-сайтів. У 2015 році Карла писала в блозі про письменництво, свої думки, рецензії на книги та все, що спадало на думку.

Шукаючи відповіді на конкретні проблеми за допомогою свого блогу WordPress, Карла знайшла форуми підтримки як корисне місце. Незабаром вона зрозуміла, що також може допомогти відповісти на запитання інших людей.

Карла Доріа – новини WordPress

Карла почала переглядати форуми як хобі. Їй подобалося, що вона могла допомагати людям і при цьому дізнаватися більше.

Замість того, щоб переглядати соціальні мережі під час перерв у роботі, Карла зосередилася на перевірці форумів WordPress. Завдяки цьому вона дізналася про роботу підтримки в одній із світових фірм.

Вона відчувала, що ця робота створена для неї, і була рада підтримати людей у ​​створенні їхніх веб-сайтів за допомогою WordPress. Роль давала можливість працювати віддалено та подорожувати, продовжуючи працювати.

Після трьох років роботи технічним письменником її кар’єра застрягла. Вона була впевнена, що не хоче повертатися на роботу, пов’язану з промисловим будівництвом.

Карла не пройшла відбір з першого разу. Але після майже 18 місяців між трьома додатками та вивченням HTML і CSS у 2016 році Карла нарешті знайшла роботу служби підтримки. Завдяки цій роботі WordPress став її основним джерелом доходу.

Очолює локальну спільноту WordPress

Під час роботи Карла дізналася про спільноти WordPress по всьому світу та WordCamps. Але коли хтось запитав про спільноту WordPress, де живе Карла, вона не знала, що відповісти. Чи була громада?

Вона виявила, що місцевої групи не існує, тож дослідила, що потрібно для організації зустрічі. Карла обговорила цю ідею з іншими, але вагалася, оскільки вважала, що для організації знадобиться досвідчений розробник WordPress.

Але, спробувавши оцінити інтерес, Карла зрозуміла, що єдиний спосіб знайти членів спільноти — створити спільноту. У 2017 році в Кочабамбі народилася спільнота WordPress.

Екран попереднього перегляду теми на зустрічі WordPress Cochabamba щодо створення вашого веб-сайту з блоками.
Зустріч WordPress у Кочабамбі вивчала створення вашого веб-сайту з блоками

У групи були злети і падіння, мабуть, подібні до будь-якої іншої спільноти. Хоча Кочабамба не велике місто, у них виникли проблеми з пошуком місця, яке було б вільним і доступним для всіх, хто хотів приєднатися. Люди приходили з різними рівнями знань, від людей із великим досвідом роботи з WordPress до людей без досвіду, але які хотіли вчитися.

Спільнота зросла під час пандемії, оскільки зустрічі проходили в Інтернеті, і люди з інших міст Болівії могли відвідувати. Після того, як обмеження було знято, серед учасників виникло велике бажання зустрітися один з одним особисто.

Відплата через розмову

Карла читає книгу під деревом

Громада також допомогла Карлі розвинути нові навички публічних виступів. Вона подала заявку на участь у WordCamp Mexico 2019 і 2020, WordCamp Guayaquil 2019 і WordCamp Colombia 2020. Її впевненість зросла, коли їй подобалося спілкуватися з іншими спільнотами та зустрічати людей, які були на подібному шляху. Не всі вони були розробниками, як вона припускала. Багато хто, як і вона, починали як блогери.

Логотип WordCamp Cochabamba із синьо-сірими літерами та капелюхом

Нарешті, через три роки, Карла подала заявку на організацію свого першого WordCamp у 2021 році в Кочабамбі. Вона ніколи не уявляла собі організувати будь-який WordCamp і завдяки цьому мати досвід спілкування зі спонсорами та контактами з компаніями, а також керувати групою людей з різними талантами та досвідом. Карла відчувала, що вона так багато чого навчилася з цього досвіду.

Завдяки WordPress Карла знайшла роботу, яка їй подобалася, змогла працювати віддалено та допомогти створити щось у своїй спільноті, щоб допомогти людям отримати навички та знайти можливості кар’єрного зростання.

Карла відчуває вдячність за все, що вона змогла зробити завдяки WordPress. Вона сказала: «WordPress спонукав мене знайти хорошу роботу. Це також дозволило мені зробити внесок у спільноту друзів, які люблять вивчати WordPress».

Поділіться історіями

Допоможіть поділитися цими історіями учасників із відкритим кодом і продовжуйте розвивати спільноту. Познайомтеся з іншими користувачами WordPress у серії «Люди WordPress».

Дописувачі

Завдяки Елісон Ротвелл (@wpfiddlybits), Абха Тхакор (@webcommsat), Лариса Мурільо (@Імуріллом), Мехер Бала (@Мехер), Хлоя Брінгманн (@cbringmann) і Сурендра Такор (@sthakor) за роботу над цією функцією та всім учасникам, які нещодавно допомагали з серією. Дякую також Карлі Доріа (@carlisdm) за те, що поділилася своїм досвідом.

Дякую Джозефі Хейден (@chantaboune) і Тоферу ДеРозії (@topher1kenobe) за підтримку серії People of WordPress.

Логотип HeroPress

На цю функцію «Люди WordPress» натхненно есе, спочатку опубліковане на HeroPress.com, громадська ініціатива, створена Topher DeRosia. Він висвітлює людей у ​​спільноті WordPress, які подолали бар’єри та чиї історії інакше могли б залишитися непочутими. #ГеройПрес

Джерело: https://wordpress.org/news/2022/07/people-of-wordpress-carla-doria/

Related posts