Как согласовывать условия проекту з фрилансером

Как согласовывать условия проекту з фрилансером

Ви чули про ефективність телеграм роботів? Конструктор ботів телеграм від filandor. Зовсім не обов’язково замовляти розробку.

Согласование умов — етап, який багато в чому визначає положительний підсумок співпраці. Якщо до початку роботи над проектом проговорити всі нюанси, це дозволить отримати саме той результат, який розраховується замовником. Підскажу, що необхідно участь на етапі узгодження умов проекту з виконавцем.

Чому важливо узгоджувати умови перед початком роботи

Після того, як замовник вибрав виконавця, проект переходить на наступний етап — узгодження умов. Вся переписка і уточненіе деталей проходять в Рабочей области проекту. Чому важливо обговорювати всі умови до початку роботи над проектом?

Якщо значуще в ТЗ вказано не всі деталі, то обсяг роботи буде більше, це може збільшити остаточну вартість і терміни виконання проекту. Тому же необхідно переконатися, що замовник і фрилансер одинаково розуміють умови і конечний результат, щоб після закінчення роботи очікування совпали з реальністю. Виконайте всю доповнювальну інформацію за його запитом, давайте пояснення, підкріплюйте приклади робіт, деталізуйте завдання та зверніть увагу на ці моменти, які важливі для успішного виконання проекту.

Ошибки при складі технічного задания

Почему нужно подробно составлять ТЗ. Які найбільш поширені помилки при складі техзаданія допускають замовники і як їх уникнути.

Как согласовывать условия проекту з фрилансером

Обговоріть усі нюанси до початку співпраці, зміни внесіть в умови проекту. Це дозволить уникнути можливих розногласий і недоразумений в процесі виконання роботи. Якщо умови узгоджуються з обох сторін, натисніть кнопку «Принять умови».

Как согласовывать условия проекту з фрилансером

Зверніть увагу: після того, як замовник і фрилансер узгоджували всі нюанси і прийняли умови проекту, я маю суму і терміни виконання вже не можна. Потім замовник резервує оплату, і тільки після цього фрилансер приступає до роботи над проектом.

Какие нюансы нужно оговорить в Рабочей области проекта

На що звернути увагу та які нюанси обов’язково потрібно оговорити в Робочій області проекту:

  1. Прикріпіть приклади робіт, які вам нравятся, або покажіть наглядно, який результат ви хочете отримати. Наприклад, дизайн у певному стилі, формат файлів, прототипи, які можна вибрати за основу. Прикріплювати файли можна безпосередньо в Робочій області.

    Можливо, вас задовольнили найкращі дизайнерські роботи з айдентики від наших фрилансерів:

Лучшие роботи по айдентиці від фрилансерів Freelancehunt

Делимся найкращими роботами фрилансерів по айдентиці, отобранними з нашого каталога. Сюда потрапляють матеріали з загального портфоліо виконавців.

Как согласовывать условия проекту з фрилансером

2. Додайте додаткові матеріали та дані, які дозволяють фрилансеру оцінити обсяг і складність роботи. Від цього залежить остаточна вартість і терміни виконання завдань.

3. Опишіть деталі, на які виконавці слід звертати увагу під час роботи над проектом.

4. Обсудіть, які інструменти та програми будуть використовуватися в роботі.

5. Согласуйте, в якому вигляді виконавець повинен сдавати роботу, і за якими параметрами ви будете її оцінювати.

6. Определите частоту комунікацій. Якщо вам важливо отримувати від фрилансера яку-то інформацію або промежутні результати протягом усього співробітництва, обговоріть це заздалегідь.

7. Якщо ви хочете отримати перший варіант роботи до закінчення дедлайна, погодьтеся це. Наприклад, у проекті вказано термін — 30 травня, вам потрібен попередній результат 20 травня, щоб перевірити правильність роботи або внести правки. Якщо заздалегідь цього не вказано, виконавець може відправити роботу в зазначений проект дедлайн, це буде 30 травня.

Зверніть увагу: все узгодження необхідно фіксувати тільки в Робочій області. У разі виникнення спорної ситуації арбітраж буде братися за переписку виключно в Рабочій області проекту.

Надеюсь, що наші рекомендації допоможуть ефективно реалізувати ваше завдання та участь усіх нюансів під час узгодження умов з виконавцем. Хочемо продуктивної та комфортної роботи на сервісі!

Знайдіть спеціаліста для вашого проекту прямо зараз:

Джерело: https://freelancehunt.com/blog/kak-pravilno-soghlasovyvat-usloviia-s-ispolnitieliem-na-proiektie/

Related posts