Jetpack стає модульним з додатковими функціями, які тепер доступні як окремі плагіни – WP Tavern

Jetpack стає модульним з додатковими функціями, які тепер доступні як окремі плагіни – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Jetpack оголосив сьогодні, що він розбиває шість своїх найпопулярніших функцій на окремі плагіни. Automattic повідомляє, що компанія отримала відгуки від розробників і власників сайтів з проханням надати їм можливість використовувати конкретні компоненти Jetpack як частину власного «технічного стеку» плагінів.

Шість функцій, які тепер доступні як окремі плагіни, включають наступне:

 • Резервне копіювання Jetpack
  Резервне копіювання сайтів у режимі реального часу в хмарній інфраструктурі Automattic
 • Jetpack Protect
  Безкоштовно скануйте вразливості в ядрі, темах і плагінах WordPress
 • Реактивний ранець
  Покращуйте швидкість сайту та SEO безкоштовно лише за кілька кліків
 • Jetpack Social
  Автоматично безкоштовно діліться новими публікаціями та продуктами в соціальних каналах
 • Пошук Jetpack
  Допоможіть відвідувачам знайти те, що вони шукають
 • Jetpack CRM
  Оптимізуйте комунікацію, забезпечте краще обслуговування клієнтів і збільшуйте продажі.

Три з цих плагінів вже були доступні як окремі плагіни (Backup, CRM і Boost). Плагіни Protect, Boost і Social можна використовувати безкоштовно. Для роботи резервного копіювання, CRM і пошуку потрібен платний план. Представники Jetpack підтверджено ці три плагіни підпадають під рекомендації WordPress.org щодо плагінів підключення SaaS.

Jetpack стає модульним з додатковими функціями, які тепер доступні як окремі плагіни – WP Tavern

Протягом багатьох років розробники критикували Jetpack за те, що він «роздутий» і містить занадто багато функцій. У 2019 році Jetpack визнав, що плагін мав проблему виявлення, коли користувачі, які не були повністю знайомі з десятками модулів плагіна, в кінцевому підсумку встановлювали плагіни для виконання функцій, які вже містить Jetpack. Automattic намагався вирішити цю проблему, рекламуючи платні оновлення як пропозиції щодо функцій на екрані пошуку плагінів, суперечливий крок, який порушував рекомендації каталогу плагінів і був негайно скасований.

Ідея розділення додаткових функцій на окремі плагіни полягає в тому, що користувачі Jetpack зможуть встановлювати лише те, що їм потрібно, замість того, щоб брати на себе накладні витрати на плагін «все в одному». Це також стратегічна зміна для Jetpack, оскільки вона намагається продати свої опції масового ліцензування для агентств. Більш модульний Jetpack буде більш привабливим для розробників, і Automattic планує розділити більше функцій на окремі плагіни в майбутньому.

«З часом продукти, які існують як окремі плагіни, можуть бути вилучені з оригінального плагіна, але незалежно від того, з якого плагіна ви почнете, досвід додавання функцій буде безпроблемним», – сказав маркетолог з розвитку Automattic Саймон Кітінг.

П’ять мільйонів користувачів Jetpack, які використовують плагін «все-в-одному», не відчують жодних змін у результаті сьогоднішніх новин. Оскільки більше функцій перетворюються на окремі плагіни, користувачі все одно зможуть встановлювати те, що вони хочуть, з одного інтерфейсу.

Джерело: https://wptavern.com/jetpack-goes-modular-with-more-features-now-available-as-individual-plugins

Related posts