Інтерв’ю з Марошем Матеєм, Словацька агенція дизайну веб-сайтів

Інтерв’ю з Марошем Матеєм, Словацька агенція дизайну веб-сайтів

Привіт, Маросе, я дуже радий бачити тебе в моїй серії інтерв’ю. Нещодавно ви подали два веб-сайти, створені за допомогою Crocoblock: VictorAuto та HS Tax. Тому було б чудово поділитися своїм досвідом із спільнотою Crocoblock.

Представлення агентства веб-дизайну

Я Марош, з цифрової агенції JarvinDesign. Компанія JarvinDesign розташована в Римавській Соботі, невеликому містечку на півдні Словаччини.

Ми спеціалізуємося на створенні веб-рішень для наших клієнтів у Словаччині та сусідніх країнах або для всіх, хто потребує наших послуг. Ми не типове цифрове агентство, оскільки я єдина людина в моїй компанії, але в моїй команді є зовнішні графічні дизайнери, програмісти та спеціалісти з SEO.

Який ваш процес веб-дизайну?

Для кожного проекту ми спочатку прислухаємося до вимог замовника і намагаємося отримати від нього якомога більше інформації.

Ми вважаємо за краще, щоб клієнт заповнив форму та надіслав її нам електронною поштою. Якщо у нас є вся необхідна інформація, ми починаємо шукати натхнення. Ми вважаємо за краще шукати натхнення на Behance, Dribbble чи Instagram.

Якщо у нас є конкретна ідея щодо веб-сайту, ми створимо домашню сторінку або каркас. Чесно кажучи, все залежить від бюджету та того, наскільки глибоко клієнт хоче піти.

Процес створення веб-сайту відрізняється від клієнта до клієнта, оскільки ми постійно розробляємо рішення на основі конкретних потреб нашого клієнта. Ми також пропонуємо нашим клієнтам опцію догляду та підтримки веб-сайту після його запуску; в тому числі:

 • регулярні оновлення;
 • резервні копії;
 • впровадження найкращих практик безпеки проти типових веб-атак і вірусів.

Зараз я реєструю збільшену кількість атакованих сайтів. Замовнику вибирати.

Які WordPress та організаційні інструменти є у вашому наборі?

Організація та комунікація: Trello, Slack, WhatsApp, Outlook, Google Docs & Sheets.

Відстеження часу – Інструмент.

Інтегроване середовище розробки (IDE) – VS Code або SublimeText.

Серед основні плагіни WordPress ми використовуємо:

 • Elementor Free + Pro;
 • JetPlugins від Crocoblock;
 • AntispamBee;
 • брандмауер для барбекю;
 • Yoast;
 • WP Rocket;
 • Уявляти;
 • фрагменти коду;
 • Відповідність GDPR;
 • Updraft for Backup;
 • iThemes або WordFence.

Створення сайтів за допомогою Crocoblock

Не могли б ви поділитися своїм досвідом створення таких сайтів: VictorAuto та HS Tax?

приклад податкового веб-сайту

Обидва веб-сайти розміщено на класичному хостингу спільний веб-хостинг від WebSupport, використовуючи Тема Hello Elementor.

про приклад сторінки

Плагіни, які я згадав вище, використовувалися на веб-сайті. Використано JetPlugins: JetBlocks, JetElements, JetEngine, а для магазину JetWooBuilder з JetSmartFilters.

дизайн сайту victor auto

Які поради ви можете дати новачкові Crocoblock?

Дивіться відео YouTube від Crocoblock, WPTuts або Living With Pixels. Для мене ці канали є найкращим джерелом інформації про те, як чогось навчитися.

приклад сторінки фільтрів веб-сайту

Що є найкращим у JetPlugins?

Найкраще те, що плагіни є автономними, і я встановлюю лише те, що мені потрібно, а також можу ввімкнути це у віджетах. Це дуже корисно для оптимізації швидкості.

Я хотів би, щоб Elementor також мав таке рішення. Мені також подобається можливість створювати власні типи публікацій безпосередньо в JetEngine, і мені не потрібно встановлювати інші плагіни.

Відсутня одна з функцій, і я хотів би, щоб це було додано в майбутньому, є, наприклад, можливість додати посилання на стовпець.

Поради щодо веб-розробки

Чи є у вас якісь поради щодо веб-дизайну для розробників веб-сайтів?

Завжди готуйте дизайн в Adobe XD, Figma або Sketch. Це значно полегшує процес, коли проект уже підготовлений і затверджений.

Будь-які моменти веб-розробки, якими можна поділитися?

Наш графічний дизайнер створив для клієнта 4 варіанти нового сучасного логотипу, і йому потрібно було вибрати найкращий.

Однак клієнт сказав: «ні, дякую, я залишу стару“. У нього не було проблем із оплатою за це, але він зберіг логотип 10-15-річної давнини, який нам довелося використовувати повторно та зробити частиною нового дизайну веб-сайту.

Нас це дуже засмутило, оскільки ми пишаємося кожним створеним веб-сайтом, а логотип виглядав справді “не так на місці» і не дуже відповідав загальному дизайну нового веб-сайту.

Підсумовуючи, робити речі належним чином.

Якщо вас цікавить послуга “сайт візітка”, заказати можна тут, в веб-студії filandor. Студія працює багато років та надає комплексні послуги.

Джерело: https://crocoblock.com/blog/jarvindesign-website-agency-interview/

Related posts