InstaWP отримує початкове фінансування від Automattic – WP Tavern

InstaWP отримує початкове фінансування від Automattic – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

InstaWP отримав нерозкриту суму початкового фінансування від Automattic. Служба була запущена в липні 2021 року як швидкий спосіб налаштувати тестові або одноразові сайти WordPress, і користувачі часто коментували чудову швидкість інструменту, який розкручує сайт менш ніж за секунду.

Засновник Вікас Сінгхал сказав, що інвестиції дають Automattic відсоток майбутнього власного капіталу за угодою SAFE (проста угода щодо майбутнього капіталу). Щоб отримати інвестиції, Сінгхалу потрібно було зареєструвати InstaWP Inc. як незалежну організацію в США.

«InstaWP має бачення полегшення початку роботи з WordPress», — сказав Сінгхал.

«Спочатку я думав, що InstaWP — це просто одноразовий інструмент WP, але перемотавши на вісім місяців вперед, це набагато більше, ніж це. Тепер це інструмент робочого процесу, який спрощує роботу з WP 10x».

InstaWP надав план агентства для LearnWP для використання під час соціальних навчальних просторів, викликів для тестування тощо. Той факт, що він використовується в навчальній програмі WordPress, де деякі користувачі зовсім нові для платформи, говорить про те, наскільки зручно запустити новий сайт для тестування WordPress.

«Багато авторів плагінів і тем використовують його для демонстрації пісочниць своїх продуктів», — сказав Сінгхал. «Агентства використовують його для створення та доставки веб-сайтів для своїх клієнтів. Багато розробників також використовують його для наскрізного тестування».

Singhal повідомляє, що за допомогою InstaWP було створено понад 23 000 сайтів. На даний момент сервіс має 1600 безкоштовних користувачів і 50+ платних користувачів. Він пропонує платні плани від 9 доларів США на місяць до 59 доларів США на місяць і спеціальні ціни для корпоративних клієнтів.

Сінгхал сказав, що початкове фінансування «повинне тривати приблизно на наступні 18-24 місяці», оскільки InstaWP посилила найм і маркетинг. Він очікує, що компанія буде прибутковою до кінця року і відкрита для більшої кількості інвесторів.

InstaWP працює над розробкою нативної інтеграції для хостинг-провайдерів, яка дозволить користувачам підключати свої облікові записи, переглядати список існуючих сайтів або створювати нові, а також вибирати робочий сайт для «натиснення» з InstaWP. Зараз компанія співпрацює з Runcloud і GoDaddy.

«Ми пройшли довгий час від того, щоб бути одноразовим інструментом WP», — сказав Сінгхал. «InstaWP стане чудовим шлюзом до WordPress, охоплюючи всі випадки використання, такі як збірка, розробка, тестування, демонстрація та навчання. Ми будемо об’єднувати хостинг-провайдерів, постачальників продуктів і агентств/фрілансерів на одній платформі.

«Ми хочемо стати AWS для світу WordPress, надаючи людям простий спосіб створювати сайти, не замислюючись про базову платформу».

Джерело: https://wptavern.com/instawp-gets-seed-funding-from-automattic

Related posts