Huanyi Chuang – новини WordPress

Huanyi Chuang – новини WordPress

Сучасні реалії такі, що не кожен бізнес може собі дозволити сайт, особливо бізнес, що стартує. Тому вигідно скористатися конструктором сайтів, наприклад filandor. Запуск сайту за кілька хвилин.

Цього місяця ми представляємо Huanyi (Eric) Chuang, фронтенд-розробника з Тайваню, який допомагає підключати місцеві групи до WordPress і всесвітньої спільноти з відкритим кодом. Він є частиною команди, яка допомагає зробити перший WordCamp Asia успішним у 2023 році.

Серія «Люди WordPress» ділиться деякими надихаючими історіями про те, як життя людей може змінитися на краще завдяки WordPress та його глобальній мережі співавторів.

Хуаньї зображений сидячи всередині скелі.

Відкриття WordPress і переваги дочірніх тем

Перші кроки Хуаньї в WordPress почалися в 2017 році, коли він працював у фірмі, яка створювала блоги та рекламний контент для клієнтів.

Створивши кілька сайтів за допомогою платформи, він виявив дочірні теми і через них відкрив цілий світ можливостей для своїх клієнтів. До цього дня він використовує дочірні теми, щоб надати клієнтам справді нестандартний дизайн і функціональність.

Пізніше у своїй кар’єрі Хуаньї перейшов у цифровий маркетинг, інтегруючи сайти з масовими рекламними платформами, такими як Google і Facebook. Це спонукало його навчитися працювати з кодом відстеження та JavaScript. Він також почав вивчати HTML, CSS і PHP, щоб мати змогу покращити свої навички розробки та налаштувати дочірні теми.

Зустрічі об’єднують користувачів програмного забезпечення для спільного навчання

Хуаньі та коала.
Хуаньї на фото в Австралії під час однієї зі своїх подорожей зустрічає ведмедя коалу.

Коли у Хуаньї виникла проблема із сайтом клієнта, він звернувся до зустрічей WordPress неподалік від місця свого проживання в Тайбеї, щоб допомогти знайти рішення.

«Коли я зіткнувся з проблемою зі сторінками спеціального архіву, на моїй інформаційній панелі WordPress з’явилося оголошення про місцеву зустріч..”

Хуаньї Чжуан

На зустрічі він познайомився з більш досвідченими користувачами та розробниками WordPress, які відповіли на його запитання та допомогли йому навчитися.

«Коли я зіткнувся з проблемою зі сторінками спеціального архіву, на моїй інформаційній панелі WordPress з’явилося оголошення про місцеву зустріч. Це був мій початковий зв’язок із місцевою громадою», – сказав Хуаньї.

Спільнота WordPress дала Хуаньї можливість спілкуватися з людьми, задовольнити свою цікавість до програмного забезпечення та приєднатися до кола людей, яких він міг би розділити.

Спочатку він думав, що зустрічі — це можливість знайти нових клієнтів, і брав із собою візитні картки на кожен захід. Однак незабаром він виявив, що ці події дали йому можливість знайти друзів і поділитися знаннями.

Відтоді Хуаньї почав більше зосереджуватися на тому, що він міг би дати цим подіям і мережам, заводив нових друзів і прислухався до людей. Це спонукало його як спікера зустрічі поділитися власним досвідом управління комерційним веб-сайтом.

Дорога до WordCamp

Саме похід на його першу зустріч, а потім участь у WordCamps змінили всі стосунки Хуаньї з WordPress.

Хуаньї, зображений на прогулянці, стоїть біля білої машини.

У 2018 році він зробив крок, щоб допомогти як організатор, приєднавшись до Taoyuan Meetup на Тайвані. Він грав кілька ролей в команді організаторів, і відчуття привітності, яке він відчував у кожній ситуації, заохочувало його брати участь ще більше.

Він згадує зустріч з новими друзями з різних галузей та інших країн, що дало йому велике відчуття досягнення та посилило його бажання брати участь у спільноті.

Коли команда розпочала цю зустріч, їх кількість була набагато нижчою, ніж у групі в місті Тайбей, але вони не розчарувалися й поступово розширили місцеву спільноту WordPress.

Вони створили модель «кількох організаторів», що розподіляло робоче навантаження та розвивало дружбу.

«Бути підключеним до зустрічей і з них є найціннішою частиною спільноти. Наявність цих друзів змушує мене збирати більше інформації. Ми ділимося інформацією та отримуємо користь від інформації інших, і таким чином ми отримуємо більше довіри один до одного. З такою довірою ми глибше ділимося та будуємо глибші стосунки».

Хуаньї Чжуан

До пандемії мітап збирався щомісяця і став другим найбільшим мітапом на Тайвані. Хуаньї також зробив внесок у спільноту WordPress як організатор WordCamp Taipei 2018 у команді спікерів і провідний організатор WordCamp Taiwan 2021.

То чому вам варто приєднатися до спільноти?

За словами Хуаньї, вам завжди буде що взяти з собою додому. Це може бути нова інформація чи досвід. Це можуть бути плагіни або ідеї тем. Але, головне, це можливість зустріти цікавих людей і знайти нових друзів.

Повідомлення Хуаньї іншим учасникам:
«Продовжуйте брати участь, і ви побачите, що можете досягти більше, ніж очікуєте».

Він додав, що довгострокова участь «дозволить відчути людяність, що стоїть за проектом».

Локалізація: шлях попереду для WordPress

Huanyi стоїть на піщаному пляжі.

Хуаньї вважає, що WordPress має силу зруйнувати бар’єри між дизайнерами, менеджерами проектів, розробниками, маркетологами, письменниками та видавцями. На Тайвані він сказав, що WordPress — це «загальний протокол», який дозволяє людям з усіх цих дисциплін працювати та спілкуватися разом легше, ніж будь-коли раніше.

Ось чому він працює над локалізацією плагінів і заохочує інших уже сьогодні. Він вважає, що локалізація програмного забезпечення є основою для розширення спільноти WordPress, оскільки вона дозволяє людям «виявляти свою свободу» мовою, якою вони говорять!

Він допоміг організувати онлайн-події навколо попередніх подій Дня перекладу WordPress.

Хуаньї сказав: «Я вважаю, що важливо локалізувати WordPress, тому що сама концепція «відкритого вихідного коду» означає, що люди можуть отримати до нього вільний доступ. По-іншому, вільний від монополії знань і слова. Щоб цього досягти, важливо, щоб люди мали доступ до нього своєю мовою.

«Локалізація є основою розширення спільноти WordPress, оскільки вона допомагає людям, які використовують різні мови, отримати доступ до проекту та зменшує перешкоди для розуміння того, як все працює».

Поділіться історіями

Допоможіть поділитися цими історіями учасників із відкритим кодом і продовжуйте розвивати спільноту. Познайомтеся з іншими користувачами WordPress у серії «Люди WordPress».

Дописувачі

Дякуємо @no249a002 за те, що він поділився своїми пригодами в WordPress.

Дякую Абха Тхакору (@webcommsat), Мері Баум (@Мерібаум), Мехер Бала (@Мехер), Хлоя Брінгманн (@cbringmann), Сурендра Такор (@стхакор), Адіб Малік (@adeebmalik) за дослідження, інтерв’ю та участь у цій статті.

The Люди WordPress серіал завдяки Джозефі Хаден (@chanthaboune) і Topher DeRosia (@topher1kenobe) за підтримку.

Логотип HeroPress

На цю функцію «Люди WordPress» натхненно есе, спочатку опубліковане на HeroPress.com, громадська ініціатива, створена Topher DeRosia. Він висвітлює людей у ​​спільноті WordPress, які подолали бар’єри та чиї історії інакше могли б залишитися непочутими. #ГеройПрес

Джерело: https://wordpress.org/news/2022/11/people-of-wordpress-huanyi-chuang/

Related posts