Gutenberg Times представить «Підхід Block First Approach» дослідницького центру Pew у прямому ефірі запитань і відповідей 22 липня 2022 року – WP Tavern

Gutenberg Times представить «Підхід Block First Approach» дослідницького центру Pew у прямому ефірі запитань і відповідей 22 липня 2022 року – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

22 липня 2022 року Gutenberg Times прийматиме представників дослідницького центру Pew на сесії запитань і відповідей у ​​прямому ефірі разом із співведучими Біргіт Паулі-Хаак та Енн Маккарті. Після восьмимісячної перерви шоу повернеться з гостями, які займаються чимало захоплюючих речей із Гутенбергом у дикій природі.

Дослідницький центр Pew є некомерційною організацією, яка проводить опитування громадської думки, демографічні дослідження, аналіз контенту та інші соціальні наукові дослідження на основі даних. Продюсери та дизайнери публікують опитування, діаграми та результати на веб-сайті організації. Його унікальне використання спеціальних і основних блоків дає їм змогу створювати та публікувати інтерактивні формати з мінімальною участю розробників.

Майкл Піккороссі, директор цифрової стратегії в дослідницькому центрі Pew, стане гостем разом зі своїм колегою Сетом Рубінштейном, який керує розробкою.

У травні Рубінштейн написав у Twitter a нитка демонструючи, як Pew Research Center використовує Gutenberg. Домашня сторінка, яка має журнальний макет, разом із тематичними сторінками були створені за допомогою редактора блоків. Він також провів швидку редакторську демонстрацію оновленої блокової версії вікторини організації Political Typology Quiz, яка, за словами Рубінштейна, є її найскладнішим цифровим продуктом.

«Раніше, якщо продюсер хотів змінити дизайн тесту, це вимагало часу розробника», — сказав Рубенштейн. «Тепер вони можуть самі робити вибір (за допомогою команди дизайнерів). Це звільняє нас для створення ще більше і дає нам більше часу для підтримки/покращення функціональності».

Команда розробників Pew Research Center не планує відкрити вихідний код для всієї своєї бібліотеки блоків, але буде відкритий вихідний код для свого нового плагіна конструктора діаграм на базі Gutenberg (демонструється нижче).

«Для всіх скептиків Gutenberg змінив правила гри для цифрових новинних програм», — сказав Рубенштейн. «Це примножує сили для вашої команди. Останні три роки ми витратили все на розробку блоків.

«Це може здатися надмірним, але це змусило нас застосувати підхід «спершу блокувати», що означає, що до кінця цієї осені ми будемо готові до повного редагування сайту, а це просто означає, що ми можемо робити більше з меншою кількістю людей і більш послідовно і краще, ніж раніше».

Сесія Gutenberg Times Q&A розповість про те, як Pew Reach Center спрощує процес публікації за допомогою поєднання основних і спеціальних блоків, а також як вони створюють потужні діаграми та тести. Він відбудеться на Zoom об 11:00 ранку за східним часом (США та Канада), і відвідати його можна безкоштовно за умови реєстрації. Учасники матимуть можливість поставити власні запитання після того, як гості продемонструють деякі їхні робочі процеси та блоки у серверній частині.

Джерело: https://wptavern.com/gutenberg-times-to-showcase-the-pew-research-centers-block-first-approach-in-a-live-qa-on-july-22-2022

Related posts