Gutenberg 14.6 додає список для редагування навігаційного блоку, представляє новий автоматичний генератор кольорової палітри – WP Tavern

Gutenberg 14.6 додає список для редагування навігаційного блоку, представляє новий автоматичний генератор кольорової палітри – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Gutenberg 14.6 був випущений минулого тижня з довгим списком невеликих, але вражаючих удосконалень основних блоків і можливості редагування повного сайту. Одним із найбільш практичних удосконалень, включених до цього оновлення, є новий список для редагування навігаційного блоку.

Дописувач Gutenberg Fabian Kägy опублікував коротке відео, яке допомагає візуалізувати зміни:

Перегляд списку дозволяє користувачам легко змінювати порядок елементів навігації за допомогою інтерфейсу користувача з функцією перетягування. Блок навігації в області вмісту миттєво переглядає елементи, які переміщуються в інспекторі блоків.

У рамках більших зусиль, спрямованих на полегшення редагування навігаційних посилань поза полотном, у цьому випуску також додано нове поле URL-адреси до елементів керування інспектора навігаційних посилань. Тепер користувач може редагувати URL-адресу з елементів керування інспектора, а також з елемента керування основним посиланням.

Gutenberg 14.6 додає список для редагування навігаційного блоку, представляє новий автоматичний генератор кольорової палітри – WP Tavern
кредит зображення: PR 45751

Версія 14.6 також додає засіб вибору варіантів до заповнювача блоку групи. Коли користувачі вставляють новий груповий блок, вони тепер зможуть вибирати з-поміж різних варіантів, щоб налаштувати макет для блоку. Це значно полегшує користувачам початок роботи з груповим блоком, замість того, щоб вручну призначати потрібний макет.

Gutenberg 14.6 додає список для редагування навігаційного блоку, представляє новий автоматичний генератор кольорової палітри – WP Tavern

Однією з найкреативніших функцій, представлених у цьому випуску, є нова функція «Випадкове розташування кольорів», яка автоматично генерує кольорові палітри на льоту. Він використовує обертання відтінків на основі колірної схеми Cubehelix.

«Обертання відтінків полягає в обертанні колеса відтінків — такого, як те, що ви
можна побачити в палітрі кольорів — на певну кількість градусів, кожен поворот
генеруючи новий колір», – сказав співавтор Gutenberg Вісенте Каналес у рекламі цієї функції. Він також зазначив, що ця нова функція підкреслює «необхідність тем явно підтримувати випадковий вибір стилю, а також необхідність включення способу визначення ролі кольору в палітрі як способу уникнення отримання, наприклад, палітр, де фон і передній план не контрастує, тому текст стає нерозбірливим».

Незважаючи на те, що рандомізація колірних палітр є цікавою функцією для користувачів, деякі розробники тем і плагінів не бачать необхідності використовувати її в ядрі Gutenberg і, зрештою, WordPress.

«Так, це весело, але з точки зору дизайнера теми я не бачу термінового використання, оскільки дизайнер теми може надати численні варіації стилю», — прокоментувала PR розробник блоку та теми Еллен Бауер. «Для користувача це створює таке саме «відчуття веселощів», але дизайнери тем забезпечать досвід, який дійсно працює.

«У стилях так багато потенціалу, але ще не так багато опубліковано. Тож, як розробник тем, я вважаю, що експорт/імпорт стилів, можливість відокремити стилі шрифтів від стилів кольорів — це набагато більш базові функції, які я хотів би мати спочатку».

Співзасновник Newsletter Glue Леслі Сім погодився, що це весела ідея, але кожен, хто використовує тему, ймовірно, покладатиметься на варіації стилю теми.

«І це, ймовірно, вже здасться їм рандомізатором», — сказав Сім. «Принаймні я особисто так сприймаю варіації стилю.

«Я також хотів би спочатку зосередитися на базових функціях, а не на цікавих. Дозвольте розробникам плагінів і тем створювати задоволення».

Серед інших важливих функцій Gutenberg 14.6:

  • Панель інструментів блокування тепер прихована, коли відображається візуалізатор інтервалів
  • Нова комбінація клавіш для перетворення блоку абзацу на блок заголовка
  • Оновлено дескриптор Focal Point, щоб більш репрезентувати ширшу область вибору
  • Новий елемент керування розмірами «Мінімальна висота» тепер доступний для блоку вмісту групи та публікації

Порівняно з останнім випуском тести продуктивності цього оновлення для редактора сайту та редактора публікацій значно покращено за трьома з чотирьох показників. Ознайомтеся з публікацією випуску, щоб отримати докладнішу інформацію про кожен PR, включений у 14.6.

Джерело: https://wptavern.com/gutenberg-14-6-adds-list-view-for-editing-navigation-block-introduces-new-automatic-color-palette-generator

Related posts