Gutenberg 14.4 представляє режим без відволікань, переробляє інструмент вставки шаблонів – WP Tavern

Gutenberg 14.4 представляє режим без відволікань, переробляє інструмент вставки шаблонів – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Гутенберг 14.4 був випущений сьогодні з довгоочікуваною підтримкою редагування без відволікань, на радість редакторам контенту в усьому світі. Він приховує всі несуттєві інтерфейси користувача та очищає полотно для зосередження на створенні текстового вмісту.

Режим можна ввімкнути в меню параметрів на верхній панелі інструментів. Режим без відволікань приховує верхню панель інструментів, будь-які відкриті бічні панелі, а також індикатор точки вставки та панель інструментів блоку.

Проект із покращення процесу редагування текстового вмісту розпочався з перших досліджень у лютому, який переріс у PR, який учасники вдосконалювали протягом останніх кількох місяців. Цей режим, що не відволікається, є значним покращенням у порівнянні з тими днями, коли користувачам було важко писати з різними елементами інтерфейсу користувача, які з’являлися та зникали з поля зору.

Інше велике оновлення у версії 14.4 — це перероблений засіб вставки шаблонів. Він був оновлений, щоб показати категорії перед рендерингом візерунків, надаючи користувачам більш плавний візуальний попередній перегляд під час перегляду бібліотеки шаблонів. Візерунки можна перетягувати з панелі попереднього перегляду на полотно.

Серед інших значних покращень, які користувачі можуть помітити:

Порівняльні показники продуктивності показують покращення часу завантаження як для редакторів дописів, так і для редакторів сайтів. Перегляньте публікацію випуску, щоб побачити повний список усіх змін і виправлень помилок, включених у 14.4. Цей випуск не буде включено до майбутнього випуску WordPress 6.1 наступного тижня, але користувачі, які хочуть прийняти ці нові функції, можуть отримати їх прямо зараз у плагіні Gutenberg.

Джерело: https://wptavern.com/gutenberg-14-4-introduces-distraction-free-mode-redesigns-pattern-inserter

Related posts