Gutenberg 14.3 покращує перетягування зображень – WP Tavern

Gutenberg 14.3 покращує перетягування зображень – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Gutenberg 14.3 було випущено цього тижня з покращеннями перетягування як для редактора блоків, так і для редактора сайту. Спонсорований автором Automattic Аарон Робертшоу опублікував відео, яке демонструє, як редактор блоків тепер підтримує переміщення зображення на порожній блок абзацу, щоб замінити його новим блоком зображення.

Редактор сайту також додав можливості перетягування для блоків і шаблонів у новому зменшеному перегляді, який було додано у Gutenberg версії 14.1. Він зменшує масштаб, щоб зосередитися на створенні та компонуванні візерунків, дозволяючи користувачам переміщувати секції, не зачіпаючи внутрішні блоки. Його можна ввімкнути в розділі «Експерименти». У версії 14.3 користувачі можуть перетягувати блоки та візерунки прямо на полотно з видом зверху, що дозволяє легко розміщувати їх між існуючими блоками.

У цій версії також представлена ​​нова підтримка комбінацій клавіш Alt + стрілка для навігації блоками. Робертшоу пояснив, як вони працюють:

Наприклад, якщо ваш курсор знаходиться в кінці довгого абзацу, ви можете швидко натиснути alt + up arrow щоб перейти на початок цього абзацу. Якщо ви вже на початку текстового блоку, ви переміститесь на початок попереднього абзацу. Так само alt + down arrow перемістить вас у кінець блоку тексту.

Елементи керування типографікою стилів було оновлено, щоб включити панелі інструментів, доступні користувачам в інтерфейсі налаштувань блоку. Це робить роботу більш узгодженою та розширює можливості для скидання значень.

Цей випуск містить десятки виправлень і вдосконалень інструментів проектування, компонентів, Block API тощо. Ознайомтеся з журналом змін у публікації оголошення, щоб отримати повний список оновлень.

Gutenberg 14.3 не буде включено до майбутнього випуску WordPress 6.1, але наступного разу його буде включено в ядро. Якщо вам потрібні ці функції зараз, ви можете встановити плагін Gutenberg.

Джерело: https://wptavern.com/gutenberg-14-3-improves-image-drag-and-drop

Related posts