Gutenberg 14.2 покращує процес написання, додає кернінг для заголовків у глобальних стилях – WP Tavern

Gutenberg 14.2 покращує процес написання, додає кернінг для заголовків у глобальних стилях – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Gutenberg 14.2 вносить деякі важливі зміни в процес написання в редакторі блоків, які спрощують роботу та усувають непотрібні втручання.

Одна невелика, але суттєва зміна полягає в тому, що дочірні та вставки рядків були оновлені для використання більш природного ефекту анімації з дещо збільшеною затримкою, щоб мінімізувати випадкові тригери. Цей випуск також покращує вибір кількох блоків, роблячи його плавнішим і послідовнішим.

Одне з найбільш вражаючих удосконалень у процесі написання полягає в тому, що редактор тепер приховує всі плаваючі блоки інтерфейсу користувача, поки користувач вводить текст. Інженер Gutenberg Міхал Чаплінський продемонстрував ці оновлення у відео:

У версії 14.2 додано підтримку елементів керування кернінгом на панелі «Глобальні стилі», що дає змогу користувачам регулювати інтервали між літерами за допомогою попереднього перегляду в реальному часі в редакторі. Співавтор Gutenberg Роберт Андерсон, який подав PR для цієї функції, виступав за те, щоб включити її в майбутній випуск 6.1.

«Технічно це не «помилка» (більше «відсутньої функціональності»), але вона (разом з #44067) робить глобальні стилі менш зламаними», — сказав Андерсон. 15 днів тому ця функція була вибрана на честь і додана до гілки wp/6.1, щоб включити її в наступний випуск.

Кілька інших помітних покращень у версії 14.2 включають наступне:

  • Нові параметри блоку календаря для додавання кольору фону, посилання та тексту
  • «Банери» та «Нижні колонтитули» додано до категорій шаблонів блоків
  • Автозаповнення для посилань тепер доступне в будь-якому блоці за допомогою [[ ярлик, щоб запустити його в редакторі

Розробники Gutenberg також виявили, що вони нещодавно ввели помилку під час вдосконалення блоку List для використання внутрішніх блоків, де він повторно візуалізувався для кожного рівня вкладеності. Виправлення цієї проблеми значно підвищило продуктивність під час початкового завантаження редактора. Це вдосконалення також було обрано для включення в майбутній випуск WordPress 6.1.

Джерело: https://wptavern.com/gutenberg-14-2-improves-writing-flow-adds-kerning-controls-for-headings-in-global-styles

Related posts