Gutenberg 14.1 покращує навігаційний блок, додає експериментальний зменшений перегляд – WP Tavern

Gutenberg 14.1 покращує навігаційний блок, додає експериментальний зменшений перегляд – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Gutenberg 14.1 було випущено сьогодні з деякими вкрай необхідними покращеннями для блоку навігації, який, здається, все ще перебуває на важкому шляху до покращення зручності використання. Співавтори переміщують функціональність навколо інтерфейсу навігації, щоб з’ясувати, де він працює найкраще.

Селектор меню було видалено з панелі інструментів блоку навігації на користь розміщення на бічній панелі інспектора. Це було зроблено, щоб зменшити скупчення панелі інструментів блоку, яка раніше зшивала разом відключені дії, що ускладнювало роботу користувача. Спонсорований Automattic автор Gutenberg Карлос Браво опублікував gif, що демонструє переміщене меню:

Gutenberg 14.1 покращує навігаційний блок, додає експериментальний зменшений перегляд – WP Tavern

Цей випуск також додає нові функції, наприклад піктограму вибору для кнопки меню навігаційного блоку. Легко побачити, як інтерфейс може швидко стати переповненим при додаванні нових можливостей. Це конкретне вдосконалення було додано до інспектора блоків у розділі «Дисплей». Якщо цей метод працює добре, учасники можуть розглянути питання про додавання можливості додавати власні значки.

Випуск 14.1 також продовжує роботу з консолідації інструментів дизайну, додаючи такі речі, як типографіка та підтримка інтервалів до Аватару, Кнопки, Аватара, Кнопки, Список категорій, Посилання на коментарі, Блоки останніх публікацій тощо. Це спрощує налаштування в редакторі без необхідності вдаватися до користувача CSS.

Раніше цього місяця ми опублікували огляд останніх досягнень у режимі без відволікання для редактора, який включав коротку згадку про експериментальний режим масштабування, який тепер доступний для редактора сайту. Він зосереджується на створенні та компонуванні візерунків, дозволяючи користувачам переміщувати секції, не зачіпаючи внутрішні блоки. Користувачі можуть створювати власні шаблони, не турбуючись про те, що зіпсують внутрішні блоки. Він не ввімкнено за замовчуванням, але його можна ввімкнути в меню «Експерименти» у плагіні Gutenberg.

Заблоковані шаблони з кращим блокуванням вмісту також доступні в 14.1. Такі функції, як двоколірні фільтри, вирівнювання блоків і зміна розміру, тепер вимкнено для блоків із заблокованим вмістом, що спрощує утримання користувачів від зміни блоку до невпізнання.

Кілька інших основних моментів у 14.1 включають наступне:

  • У файл theme.json додано підтримку Box-shadow
  • Частини шаблону на основі блоків тепер доступні для класичних тем
  • Чотири нові фільтри для редагування глобальних даних стилів у PHP
  • Більш плавний вибір кількох елементів
  • Покращена організація трансформації блоків: абзац, заголовок, список і цитата тепер відображаються в окремій підгрупі меню

Ознайомтеся з повним журналом змін у публікації випуску 14.1, щоб детальніше ознайомитись із усіма змінами. Це буде остання версія Gutenberg, яка буде включена в WordPress 6.1, який очікується в листопаді.

Джерело: https://wptavern.com/gutenberg-14-1-improves-navigation-block-adds-experimental-zoomed-out-view

Related posts