Gutenberg 13.9 додає новий ярлик для перенесення виділеного тексту в цитати – WP Tavern

Gutenberg 13.9 додає новий ярлик для перенесення виділеного тексту в цитати – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Хіба не було б зручно вибрати речення чи абзац і миттєво обернути його лапками, торкнувшись клавіші лапок? Це кумедна маленька функція, яка була вставлена ​​в журнал змін Gutenberg 13.9 минулого місяця з невеликою помпою:

Форматований текст: додайте комбінації клавіш для обтікання виділення. (42469)

Новий ярлик — це функція форматованого тексту, створена Еллою ван Дурпе, яка спонсорує Automattic. Це працює подібно до того, що вставлення посилання поверх виділення автоматично створюватиме посилання на текст, а не замінюватиме його, ця функція з’явилася сім років тому, над якою вона також працювала.

Новий ярлик цитат не помітив мене, доки я не побачив коротку відеодемонстрацію Георгія Мамадашвілі в Twitter:

Це розумна функція, яка зазвичай підтримується такими IDE, як IntelliJ і PyCharm. Хоча обтікання лапками є, ймовірно, найпоширенішим випадком використання цього типу ярликів, воно також підтримує обгортання виділення зворотною галочкою (`), який автоматично загорне його в тег коду замість заміни виділення зворотною галочкою. ван Дурпе продемонстрував це в PR за допомогою гіфки:

Gutenberg 13.9 додає новий ярлик для перенесення виділеного тексту в цитати – WP Tavern

Якщо ви часто копіюєте та вставляєте текст, який має бути взятий у лапки, або код, який потребує зворотних позначок, цей новий ярлик значно заощадить час і є однією з найцікавіших функцій у 13.9. ван Дурпе сказав, що це узагальнено для роботи з будь-якими символами, такими як натискання ( щоб взяти виділення в дужки замість видалення виділення. Однак це було дещо зменшено під час перегляду перед об’єднанням PR.

«Я трохи стурбований розширенням їх до символів, які є природними початковими символами, тому що я підозрюю, що це типова дія — вибрати слово та ввести першу літеру того, що має його замінити — дужки та лапки, зокрема, мали б багато вищий рівень випадків, коли намір справді полягає в тому, щоб замінити виділений текст позначкою, а не обернути її в них», – сказав провідний архітектор Gutenberg Матіас Вентура.

Вентура дійшов висновку, що це варто протестувати, але запропонував поступово додавати більше символів, щоб зосередити оголошення про функції на тих, у яких вони більш впевнені, «без тих, які можуть бути проблематичними для цієї функції». Можливо, це є причиною того, що це не було виділено в публікації випуску.

У цю ітерацію функції включено лише два символи зворотної галочки та лапки. Користувачам непросто виявити це під час природного використання редактора, тому, можливо, потрібно трохи попросити людей, щоб почати використовувати його настільки, щоб знати, чи стане він однією з незамінних функцій чи чимось, що ненавмисно викликає розчарування.

Джерело: https://wptavern.com/gutenberg-13-9-adds-new-shortcut-to-wrap-selected-text-in-quotes

Related posts