Gutenberg 13.8 представляє підтримку плавної типографіки та оновлений блок цитат – WP Tavern

Gutenberg 13.8 представляє підтримку плавної типографіки та оновлений блок цитат – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Gutenberg 13.8 був випущений минулого тижня з деякими серйозними вдосконаленнями, які повинні порадувати авторів тем блоків і користувачів. У цій версії з’явилася довгоочікувана підтримка плавної типографіки. Він забезпечує плавне масштабування між меншими та більшими вікнами перегляду, плавно адаптуючись до різної ширини.

Ведучий релізу Георгій Мамадашвілі продемонстрував у відео, як це працює:

«Порівняйте цю ідею з розміром шрифту відповісти до певних розмірів вікна перегляду, наприклад, визначених медіа-запитами, але нічого не робити між цими розмірами», — сказав розробник Automattic Рамон Додд у PR-повідомленні про рідинний тип.

«Theme.json вже дозволяє авторам вставляти власні значення розміру шрифту. Це не зміниться, але цей PR пропонує це людям, які не хочуть турбуватися про деталі реалізації».

Розробникам тем, які хочуть вибрати гнучку типографіку, потрібно лише встановити typography.fluid бути true у theme.json і додайте fluid до кожного з settings.typography.fontSizes з min і max значення.

Співавтори Gutenberg просять відгуків від розробників теми щодо цієї першої ітерації, оскільки це нова експериментальна функція. У майбутньому цю функцію можна буде налаштувати для користувачів через інтерфейс користувача Global Styles.

«Намір полягає в тому, щоб отримати відгуки про формули та API, перш ніж ми думатимемо про будь-який інтерфейс користувача редактора та, крім цього, запровадження плавності до інших властивостей, таких як інтервали», — сказав Додд.

Автори теми вже почали оновлення для використання нової плавної типографіки. Браян Гарднер оновив свою Морозну тему щоб скористатися цією функцією, а Річ Табор оновив свої теми Wei та Wabi.

«Як одне з найбільших зусиль, спрямованих на публікацію красиво насичених сторінок у WordPress, текуча типографіка є досить великою перевагою як для людей, які створюють за допомогою WordPress — так і для тих, хто споживає вміст», — сказав Тейбор у посібнику з додавання підтримки текучої типографіки. у блокових темах.

«Це також є частиною того, щоб зробити WordPress потужнішим, але не складнішим (ми всі знаємо, що це досить складне завдання)».

Gutenberg 13.8 також містить оновлений блок Quote, який здатний вкладати інші блоки всередину. Раніше блок цитат не дозволяв внутрішні блоки, але користувачі часто запитували можливість додавати списки або заголовки всередині них.

Gutenberg 13.8 представляє підтримку плавної типографіки та оновлений блок цитат – WP Tavern
Блок котирування з вкладеними блоками

Серед інших удосконалень у версії 13.8:

  • Удосконалення UX частини шаблону, що робить певні варіанти частини шаблону доступними в інструменті вставки блоків
  • Елементи керування межами для блоків зображень
  • Блоки Post Comments і Comments об’єднані в єдиний блок – Comments
  • Новий розмір вмісту та широкі елементи керування розміром у глобальних стилях у розділі «Макет» дозволяють користувачам змінювати розміри вмісту, визначені темою
  • Покращення доступності – покращено мітки та підказки в редакторах, додано зручніші для клавіатури елементи, які можна натискати, у режимі «Додати шаблон»
  • Нова іконка WhatsApp додана в блок соціальних іконок

Це оновлення стерло приріст продуктивності від попередніх оновлень як у редакторі дописів, так і в редакторі сайту, але майбутні вдосконалення можуть повернути час назад до діапазону попередніх тестів.

Ознайомтеся з публікацією випуску 13.8, щоб отримати повний журнал змін і докладніше про всі вдосконалення та виправлення помилок.

Джерело: https://wptavern.com/gutenberg-13-8-introduces-fluid-typography-support-and-revamped-quote-block

Related posts