Envato закриває Envato Studio в короткий термін, відкидаючи давніх постачальників послуг – WP Tavern

Envato закриває Envato Studio в короткий термін, відкидаючи давніх постачальників послуг – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Envato, австралійська компанія цифрових активів, оголосила про закриття Envato Studio, своєї спільноти фрілансерської платформи, і Twenty20, веб-сайту для фотографій. Компанія продовжує затягувати пояси та зосереджуватися на нових продуктах після того, як звільнила 100 із 700 співробітників, пославшись на глобальні конфлікти та інфляцію.

«Ми були надто розкидані по всіх продуктах, які ми створили», — сказав виданню The Australian Financial Review генеральний директор Envato Хічаме Ассі.

«Усі вони є креативними продуктами, але деякі з них старіші і мають успадковані платформи, тоді як деякі є новішими та працюють дуже добре. Ми хотіли зосередитися на наших майбутніх продуктах, які дуже добре розвиваються».

Останнє оновлення компанії вказує на те, що Envato зосереджується на Envato Market, Envato Elements і Placeit, інструменті для створення брендингу та маркетингових активів, при цьому поступово відмовляючись від інших продуктів. Цього тижня спільнота Envato дізналася, що ці застарілі платформи включають Envato Studio та Twenty20.

Багато постачальників послуг Envato Studio, які виконали понад 230 000 завдань з моменту її запуску в 2014 році, були здивовані, дізнавшись, що Envato попереджає їх за два місяці до того, як закриє послугу 21 серпня. Постачальники створили свої профілі з позитивними відгуками про їхня робота над творчими проектами – від дизайну логотипу до налаштування WordPress.

«Це не просто погана новина – це шокуюча новина для мене та для всіх, хто вважає Envato Studio основним джерелом заробітку», – сказав постачальник експрес-налаштувань WonderArt.

«Як я зараз керую своєю сім’єю, знадобиться багато часу, щоб знову запустити свій ринок, щоб знову заробляти. Ви знаєте, як важко зараз затвердити товар, а продажі не гарантовані. Я дуже розчарований цим рішенням».

Деякі побачили напис на стіні після того, як Envato припинила інвестувати в платформу, а нових клієнтів і замовлень стало менше. Інші, для яких Envato Studio була основним джерелом доходу, шоковані та намагаються швидко знайти новий спосіб підтримати себе.

«Багато з нас покладаються на постійний дохід від експрес-послуг, щоб заробити на життя, тому в моєму випадку таке раптове та необдумане закриття дуже впливає на мене і дуже сильно б’є по мені, особливо тому, що у мене є двоє маленьких дітей і сім’я, яка повинна продовжувати працювати. підтримку, а також рахунки, які будуть надходити”, – сказав користувач touringxx.

«З моїм боку виконано тисячі робіт (1733+) і 100% задоволеність покупців, я доклав багато зусиль і терпіння, щоб побудувати та підтримувати цю репутацію протягом багатьох років, щоб тепер побачити, як вона просто зникає, наче нічого не варта. »

Після стількох років інвестицій у створення своїх профілів і обслуговування клієнтів, багато давніх постачальників послуг Envato Studio благали більше часу, перш ніж закрити платформу.

«Це не гарне і справедливе рішення в умовах економічної кризи, ми провели тут 8-9 років і більше, вам слід дати більше часу, перш ніж закрити платформу», — сказав один з користувачів Nofomsok. «Це просто несправедливо».

Оскільки платформу було попереджено про закриття менш ніж за два місяці, багато учасників обговорення сказали, що вони вважали перехід надто різким. Вони запропонували шість місяців, щоб підготуватися до зміни, а також створити статичну версію платформи лише для читання, де клієнти зможуть переглядати постачальників послуг і надсилати їм повідомлення через їхні профілі.

«Неймовірно, як Envato принаймні не коментує це питання, ми чекаємо від них почути, чи це те ставлення, якого ми заслуговуємо протягом стількох років наполегливої ​​праці?» @jassdesigngroup сказав.

«Ми справжні люди з сім’ями, а не просто цифрами».

Зрештою Envato відповіла, вказавши, що прислухається до відгуків, але не згадала про продовження терміну закриття платформи.

«Ми знаходимося в процесі створення рішення, яке, сподіваюся, допоможе з вашими відгуками Studio», — прокоментував представник Envato.

Ці додаткові міркування можуть бути надто пізніми для тих, у кого всі яйця були в одному кошику.

«Це бізнес-рішення, яке залежить від вас», — прокоментував hibiscustechno. «Але цей перехід передає велике повідомлення творчим членам ThemeForest: «Гей, хлопці, сьогодні ми спалили всі разом. У вас, авторів, є час, щоб заощадити себе, продаючи свої продукти за допомогою власного веб-сайту, а не віддаючи $$ комісійних платформи й утримуйте клієнтів із собою».

Джерело: https://wptavern.com/envato-to-shut-down-envato-studio-on-short-notice-jilting-longtime-service-providers

Related posts