Elementor придбаває Strattic – WP Tavern

Elementor придбаває Strattic – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Elementor, популярний плагін для створення веб-сайтів, який активний на більш ніж п’яти мільйонах веб-сайтів, придбав Strattic, статичну та безголову хостингову компанію WordPress. Strattic продовжить працювати як «Strattic by Elementor», а команда залишиться власним підрозділом у компанії.

Засновники Elementor Йоні Луксенберг та Аріель Клікштейн познайомилися із засновницею та генеральним директором Strattic Міріам Шваб 10 років тому, коли вони відвідали WordCamp, який вона організувала в Єрусалимі. Наступного року Elementor виступив спонсором WordCamp, який вона організувала в Тель-Авіві. У 2020 році Elementor залучив 15 мільйонів доларів у свій перший раунд фінансування на чолі з Lightspeed Venture Partners, пройшовши чотири мільйони користувачів.

Шваб заснував Strattic у 2018 році як першу хостингову компанію WordPress, яка спростила створення статичних файлів, керованих за допомогою безголового встановлення.

«Дуже рано нам у Strattic стало ясно, що нам краще переконатися, що ми підтримуємо Elementor у статичних версіях наших сайтів», – сказав Шваб. «Все більше і більше користувачів зверталося до нас із сайтами, створеними на Elementor, що було яскравим свідченням зростання популярності та популярності плагіна. Ми надали пріоритет його підтримці в цілому, включаючи розгортання підтримки їхніх форм і нещодавно додавши кнопку опублікування Strattic з редактора Elementor».

Протягом останнього року Elementor працював над захопленням ринку для всього процесу створення веб-сайтів, пропонуючи хостинг разом зі своїм комерційним конструктором веб-сайтів. На початку цього року компанія запустила службу хостингу веб-сайтів на основі хмари Google, яка включає Elementor Pro за 99 доларів США на рік. Elementor буде рекламувати новий статичний хостинг разом із наявним хмарним сервісом.

«Я не можу точно сказати, якою є стратегія Elementor щодо Strattic по відношенню до їхньої хмарної пропозиції, але Strattic буде паралельною пропозицією, принаймні в осяжному майбутньому», – сказав Шваб.

Elementor часто критикують за те, що він робить сайти WordPress млявими, тому легко побачити привабливість, яку приносить статичний хостинг. Наявність більшої кількості клієнтів на Strattic може зменшити терміновість вирішення добре задокументованих проблем зі швидкістю Elementor.

«Це придбання дозволить нам використовувати технологію Strattic для створення статичних веб-сайтів, допомагаючи вирішити проблеми стабільності, швидкості та безпеки в просторі динамічних сайтів», — сказав засновник Elementor Йоні Луксенберг.

«За допомогою статичного хостингу користувачі можуть розгортати свої динамічні веб-сайти WordPress як статичні копії HTML/CSS у глобальних мережах CDN, що значно покращує продуктивність їхніх сайтів та усуває потенційні вразливості безпеки та поломки сайту під час оновлення. З різко зменшеною поверхнею атаки вразливості WordPress стають неактуальними, оскільки безпека більше не є оборонним заходом».

Користувачі Elementor, які ввійшли до статичного хостингу Strattic, матимуть більш стабільний і безпечний досвід, оскільки плагін і пов’язані сторонні доповнення часто виправляють критичні вразливості.

Клієнти Strattic і Elementor можуть очікувати більш глибокої інтеграції цих продуктів у майбутньому.

«Ми вже маємо велику підтримку Elementor на наших статичних сайтах, але, звичайно, завжди є можливість вдосконалити, тому ми будемо працювати з командою Elementor, щоб зробити інтеграцію ще кращою», – сказав Шваб. Вона також підтвердила, що зміни цін для клієнтів Strattic не очікуються.

«Наразі для користувачів Strattic все залишиться майже незмінним. Ми сподіваємося, що вони незабаром почнуть відчувати переваги нашого приєднання до Elementor з точки зору швидших циклів випуску дивовижних нових функцій, які зроблять продукт ще кращим».

Джерело: https://wptavern.com/elementor-acquires-strattic

Related posts