ElasticPress 4.4.0 додає нову сторінку звіту про стан і налаштування шаблону миттєвих результатів – WP Tavern

ElasticPress 4.4.0 додає нову сторінку звіту про стан і налаштування шаблону миттєвих результатів – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

10up випустила версію 4.4.0 ElasticPress, свого розширеного плагіна пошуку, який пришвидшує пошук, одночасно зменшуючи навантаження на сайти WordPress. Плагін заснований на Elasticsearch і використовується клієнтами служби ElasticPress.io (рішення SaaS), а також тими, хто розміщує власний екземпляр Elasticsearch.

Це оновлення додає нову сторінку «Звіт про стан» на інформаційній панелі з інформацією, яка може бути корисною для усунення несправностей ElasticPress і синхронізованого вмісту. Інтерфейс користувача використовує компоненти Gutenberg для розділів, що згортаються. Версія 4.4.0 представляє нову функцію реєстратора запитів, яка зберігає невдалі запити (до 5 за останні 24 години) і відображає сповіщення адміністратора, якщо виявлено невдалі запити. Невдалі запити відображаються на новій сторінці звіту про стан.

ElasticPress 4.4.0 додає нову сторінку звіту про стан і налаштування шаблону миттєвих результатів – WP Tavern

Ще однією особливістю цього випуску є можливість налаштувати шаблон для миттєвих результатів. Він дає розробникам підключення JavaScript для заміни компонента, який використовується для відтворення результатів пошуку в миттєвих результатах. Функцію миттєвих результатів було представлено в березні з обмеженими можливостями налаштування. Він додав новий режим пошуку над вмістом сторінки, який успадковує стилі сайту. Розробники могли налаштувати зовнішній вигляд і розкрити грані, але це нове оновлення дає їм можливість контролювати весь шаблон.

Ще одним невеликим, але корисним оновленням у цьому випуску є можливість виключити конкретну публікацію з пошуку. Це допомагає власникам сайтів ще більше налаштувати пошук, щоб надавати лише очікувані результати.

Розробникам, які використовують плагін, слід звернути увагу на повідомлення, включене в цей випуск, щодо міграції функції «Користувачі» до плагіна ElasticPress Labs, який містить більше експериментальних функцій:

Зауважте, що, починаючи з версії ElasticPress 5.0.0, Users функцію буде переміщено до плагіна ElasticPress Labs. The Terms і Comments функції залишаться в ElasticPress, але будуть доступні, лише якщо їх увімкнути за допомогою коду.

Перегляньте повний список оновлень і виправлень помилок на GitHub у журналі змін для версії 4.4.0.

Джерело: https://wptavern.com/elasticpress-4-4-0-adds-new-status-report-page-and-instant-results-template-customization

Related posts