Джеймс Костер ділиться дослідженнями дизайну, які перетворюють редактор сайтів WordPress на більш візуальний і зручний інструмент – WP Tavern

Джеймс Костер ділиться дослідженнями дизайну, які перетворюють редактор сайтів WordPress на більш візуальний і зручний інструмент – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Спонсорований Automattic дизайнер Джеймс Костер має бачення, як позбавити редактор сайтів WordPress від його незручності в бета-версії та перетворити його на більш візуальний і зручний інструмент дизайну. У нещодавній публікації під назвою «Перегляд презентації ключових функцій редактора сайтів» Костер визначає незбалансоване зважування функцій як важливий недолік дизайну, який негативно впливає на досвід роботи користувачів із редактором:

Редактор сайту є потужним інструментом, але користувальницькому досвіду бракує певної узгодженості та відчуття ієрархії.

Управління та редагування шаблонів займає центральне місце, незважаючи на те, що це сфера продукту, яку виявилося складною для тлумачення деякими користувачами.

Впливові функції, як-от керування стилем і меню, ієрархічно віднесені до нижчого рівня та, отже, забезпечують неоптимальний UX.

Цього тижня я думав про те, як ми могли б представити функції редактора сайту з більш відповідним значенням, щоб загальний досвід більше нагадував інструмент дизайну.

Замість того, щоб переходити користувачів безпосередньо до редагування домашньої сторінки, Костер стверджує, що дизайн редактора сайту слід оновити, щоб він став «рамкою для навігації», де користувачі можуть вибирати з меню функцій і стилів ліворуч. Це радикальне покращення в порівнянні з поточним досвідом, коли ви відчуваєте себе як входити в кімнату з увімкненим світлом і кількома функціями, які змагаються за увагу.

«Поєднання фрейму сайту (режим перегляду) і редагування одним клацанням миші допомагає позбутися певної вищезазначеної плутанини навколо редагування шаблону», — сказав Костер. «Тепер ви просто перейдіть на сторінку, яку хочете оновити, і натисніть «Редагувати».»

Ще одна ідея, яку досліджував Костер, — це перегляд, який полегшує розуміння взаємодії стилів і шаблонів. Інтерфейс користувача набагато чистіший і значно зменшує когнітивне навантаження для користувачів, яким важко зрозуміти концепцію шаблонів.

Параметри конфігурації ідентифікатора та домашньої сторінки поки що не знайшли місця в редакторі сайту. Костер запропонував перенести їх у редактор подібним чином до того, як це було представлено раніше в настроювачі, з попереднім переглядом у реальному часі.

Джеймс Костер ділиться дослідженнями дизайну, які перетворюють редактор сайтів WordPress на більш візуальний і зручний інструмент – WP Tavern

Костер також пропонує організувати такі функції, як шаблони, частини шаблонів, багаторазові блоки та візерунки в розділі «Бібліотека дизайну», представленому у вигляді сітки ескізів, які відкриватимуть перегляд редагування. Це приведе до нового рівня організації набору інструментів, які зараз розкидані по всьому інтерфейсу редактора сайту.

Це лише деякі моменти з його досліджень. Незважаючи на те, що Костер чітко формулює багато поточних проблемних моментів Редактора сайту, його проекти представляють елегантне рішення для кожної з них. Перегляньте повну публікацію, щоб переглянути всі відео та інші ідеї щодо організації функцій у редакторі сайту.

Невідповідність між поточним досвідом і макетами Костера схожа на трансформацію стилю Попелюшки вночі та вдень. Це яскравий приклад того, як продуманий дизайн справді може вирішувати проблеми. Його дослідження отримали схвальні відгуки від тих, хто прагнув побачити ці проекти, реалізовані в Гутенбергу. Костер сказав, що його наступним кроком є ​​підготовка кількох простіших прототипів для співпраці на GitHub.

«Ідеї все ще формуються, але з деякими скороченнями ми можемо привести речі в стан, придатний для транспортування», — сказав Костер. «Мій наступний крок — удосконалити та створити прототип більш спрощеної версії та передати її на GitHub для ширших думок і відгуків».

Джерело: https://wptavern.com/james-koster-shares-design-explorations-that-transform-wordpress-site-editor-into-a-more-visual-user-friendly-tool

Related posts