Досвід створення портфоліо WordPress EliKO Digital

Досвід створення портфоліо WordPress EliKO Digital

Мені знадобився деякий час (і багато чернеток сторінок), щоб створити своє портфоліо. Через свою любов і пристрасть до фрідайвінгу я вирішив створити свій веб-сайт на тему океану.

Веб-сайт портфоліо eli kony

Щоб імітувати глибоке занурення, плаваючи у великій синій під час занурення та спостерігаючи за постійною зміною кольорів, я створив веб-сайт із паралактичною анімацією прокручування по всьому об’єкту.

Основні виклики

Підготовка текстів була складною, оскільки це був веб-сайт на тему океану/вільного занурення, але відвідувач все одно мав знати, що це портфоліо цифрового маркетингу.

«Глибший рівень управління кампанією» є прикладом.

Слова, які є менш важливими в реченні, видовбані, щоб ви могли прочитати кожне речення без порожніх слів; наприклад, «Глибший рівень» заглиблено, щоб відвідувач міг прочитати лише «Керування кампанією», і це матиме сенс.

приклад цифрового портфоліо

JetPlugins використано

Ось основні функції, які я використовував під час розробки сайту:

  • CPT – для проектів;
  • Profile Builder – для входу клієнта;
  • Плагін JetBlocks – для реєстрації та меню профілю;
  • Сітка лістингу – для відображення проектів і клієнтських звітів;

Проекти CPT

Моя сторінка портфоліо називається «Проекти» і використовує спеціальний тип публікації «Проекти». Перш ніж створювати єдиний шаблон проекту, я подумав про те, що хочу показати.

спеціальні проекти типу публікацій

Маючи уявлення про те, як це має виглядати, я створив спеціальні поля для кожного медіаформату Я використовував (наприклад, макети та піктограми) і для текстів, використовуючи поля вкладок, щоб усе було дуже впорядковано.

приклад мета полів

Сітка лістингу та впровадження сітки лістингу

Я хотів показати проекти на головній сторінці, кожен з іншого боку. Я не міг зробити це за допомогою лише однієї сітки списку, оскільки всі проекти були б на одній стороні.

Тому я використав модуль Listing Grid Injection. Потім я створив дві сітки списку:

ін'єкція сітки з переліком місцевих служб
  • і інший зліва.
приклад сітки лістингу

Логін клієнта

Як часто ваш клієнт телефонував вам і запитував щось на зразок «Гей! Який мій пароль для веб-сайту? А мій обліковий запис Google? А Facebook?».

Я вирішив, що хочу створити для свого клієнта a «одне місце для всіх паролів» та деякі інші речі

Ось чому я використовував JetEngine Profile Builder:

  • Мій профіль відображає назву компанії, способи зв’язку, посилання на їхній веб-сайт і звіти, включаючи звіт Google Analytics і спеціальний (я використовую інструмент цифрового маркетингу Oviond).
приклад клієнтського порталу
  • Мої активи: Я використовував поле повторювача, щоб показати моїм клієнтам усі їхні імена користувачів і паролі (використання розмиття CSS, щоб приховати пароль, і клацання пароля зникне).
моя сторінка цифрових активів
  • Мої звіти: Я використовував це поле для всіх звітів (я знову використовував поле повторювача, якщо у мене їх декілька, як я згадував вище). Туди я також вставив календар Calendly Appointment для створення зустрічі зі мною.
календальна інтеграція

Підвести підсумок

Сподіваюся, моя історія створення портфоліо була для вас корисною, і я буду дуже радий почути будь-які думки щодо мого веб-сайту.

Якщо вас цікавить послуга “сайт візітка”, заказати можна тут, в веб-студії filandor. Студія працює багато років та надає комплексні послуги.

Джерело: https://crocoblock.com/blog/eliko-digital-wordpress-portfolio-use-case/

Related posts