Дізнайтесь, як перетворити файли Figma на блочну тему та підняти блочні шаблони на новий рівень – WP Tavern

Дізнайтесь, як перетворити файли Figma на блочну тему та підняти блочні шаблони на новий рівень – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Якщо ви не стежите за онлайн-майстернями Learn WordPress на Meetup.com, можливо, ви пропускаєте деякі високоякісні події. Експерти WordPress з усього світу співпрацюють над віртуальними подіями з інструкціями такого ж рівня досконалості, які ви можете знайти на особистому WordCamp.

У четвер, 18 серпня, о 15:00 за східним часом, захисник розробників, спонсорований WP Engine, Нік Дієго проведе онлайн-семінар під назвою «Виведення шаблонів блоків на наступний рівень». Дієго розкриє «деякі менш відомі реалізації шаблонів:»

На додаток до огляду того, як реєструвати шаблони в блокових темах, новий метод, представлений у WordPress 6.0, ви дізнаєтесь, як створювати семантичні, контекстні та шаблони створення сторінок. Ми також розглянемо кілька реальних прикладів цієї розширеної функціональності, яку ви можете застосувати у своїх проектах.

Дієго визначив такі навчальні цілі для учасників цього семінару:

  • Дізнайтеся, як зареєструвати шаблон у темі блоку, а також за допомогою призначеної функції реєстрації.
  • Дізнайтеся, які властивості доступні для шаблонів під час реєстрації.
  • Дізнайтеся, що таке семантичні, контекстні та шаблони створення сторінок і як їх використовувати.

Ця сесія призначена для будівельників середнього та просунутого рівня і проводитиметься через Zoom англійською мовою з живою транскрипцією Zoom. Більше 127 людей вже зареєструвалися для участі в цьому безкоштовному семінарі.

Пізніше цього тижня захисник розробників, спонсорований WP Engine, Деймон Кук і викладач WordPress, спонсорований Automattic, Сара Сноу, проведуть семінар для розробників блокових тем під назвою Figma to Block Theme. Це продовження попередньої сесії під назвою «Дизайн із Figma», де учасники навчилися використовувати файл шаблону теми спільноти WordPress.org Figma, щоб розпочати розробку блокової теми. Ця сесія вже доступна на WordPress.tv.

Автори теми, зацікавлені в тому, як перетворити файли дизайну Figma на блочну тему, можуть переглянути цю подію в п’ятницю, 19 серпня, о 15:00 за східним часом. Кук і Сноу продемонструють, як налаштувати кольори, типографіку тощо. Кожен бажаючий може безкоштовно зареєструватися для участі онлайн.

Джерело: https://wptavern.com/upcoming-free-workshops-learn-how-to-convert-figma-files-to-a-block-theme-and-take-block-patterns-to-the-next-level

Related posts