дізнайся більше про новий платіжний шлюз

дізнайся більше про новий платіжний шлюз

Кожен новий платіжний шлюз – унікальна можливість вивести мерчант на новий рівень. Для майданчиків, які набули статусу high risk це особливо важливо, оскільки відкриваються нові перспективи для розвитку та підкорення нових ринків. Залежно від показників оборотності та платіжної конверсії, відрізняються і пропозиції, які можна вважати найбільш цікавими та вигідними.

дізнайся більше про новий платіжний шлюз

Betatransfer Kassa пропонує своїм клієнтам розглянути можливість використання нового платіжного шлюзу, який допоможе вийти на ринки таких країн, як Люксембург, Малайзія, Мальта, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Сінгапур, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція , Швейцарія, ОАЕ, Україна, та багато інших.

Важливо, що для того, щоб почати розробляти схеми та рішення для цієї пропозиції, проект має демонструвати щоденний обіг коштів у розмірі 20 000 євро. Ще одним нюансом стає списання грошей у цій же валюті. Таким чином, пропозиція поширюється лише на великих гравців, які здатні виконувати всі умови.

Betatransfer Kassa вивчає сервіс прийому онлайн-платежів вже більше п’яти років. За цей час обслужили тисячі мерчантів, виконавши бездоганне технічне налаштування та підтримку еквайрингу. Співпрацюємо з майданчиками незалежно від виду діяльності та специфіки. Гарантуємо високу якість виконаних робіт. Звернувшись до нас, Ви гарантовано отримуєте професійну консультаційну допомогу, можливість отримання технічної підтримки у режимі 24/7.

Сервіс прийому онлайн платежів дозволить Вашим клієнтам виводити кошти найзручнішим способом, вибирати валюту, в якій найвигідніше здійснювати оплату або висновок. Забезпечуємо безпеку роботи з сервісом, тому особисті дані гостей мерчанта ніколи і не під яким приводом не зберігатимуться, передаватимуться третім особам. Виконуємо налаштування у максимально стислий термін.

Консультанти готові відповісти на всі питання. Говоримо простими, зрозумілими формулюваннями, щоб максимально доступно донести всю необхідну про співробітництво та особливості технічних робіт інформацію. Для зв’язку доступні: телефон, форма онлайн на сайті, телеграм бот.

Оперативно реагуємо на заявки, допомагаємо розібратися з умовами оплати та строками виконання робіт.

Якщо вас цікавить послуга “бесплатный сайт”, заказати можна Бесплатный конструктор сайтов Украина.

Джерело: https://prokomputer.ru/interesnoe-predlozhenie-ot-betatransfer-kassa-uznay-bolshe-o-novom-platezhnom-shlyuze/

Related posts