Дизайнери Gutenberg досліджують можливість додавання параметрів конфігурації до блокового редактора Onboarding Modal – WP Tavern

Дизайнери Gutenberg досліджують можливість додавання параметрів конфігурації до блокового редактора Onboarding Modal – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Дизайнери Gutenberg розглядають можливість заміни поточного модального посібника привітання новим екраном введення, який пропонує користувачам налаштувати деякі з багатьох індивідуальних налаштувань редактора.

Існуючі налаштування привітання були розроблені на початку існування редактора блоків, коли багато користувачів WordPress стикалися з ним уперше. Він коротко знайомить користувачів з концепцією блоків і запрошує їх налаштувати їх. Відтоді, як було створено цей вітальний посібник, редактор став дорослішим, і його можна було б оновити.

Дизайнери Gutenberg досліджують можливість додавання параметрів конфігурації до блокового редактора Onboarding Modal – WP Tavern
Існуючий вітальний посібник

Редактор тепер містить більше налаштувань для персоналізації процесу створення вмісту, таких як розміщення панелі інструментів документа та функції доступності, які користувачі можуть ніколи не знайти самостійно.

«Щоб створити інтуїтивно зрозумілий досвід редагування, людям часто потрібно налаштовувати ці параметри на основі своїх індивідуальних уподобань і потреб», — сказав спонсорований Automattic дизайнер Джеймс Костер у дописі в блозі Make Design. «Немає такого поняття, як універсальний для всіх.

«Замість того, щоб покладатися на те, що люди самостійно знайдуть ці налаштування (щоправда, вони трохи розрізнені, але це інша проблема), було б добре показати їх під час адаптації. Отже, користувачі можуть одразу налаштувати зручне редагування».

Koster пропонує користувачам налаштувати ці параметри під час першого запуску редактора. Він поділився відео, яке демонструє, як це може виглядати.

Модал набагато більший, ніж існуючий вітальний посібник. Він також більш інтерактивний. Коли користувачі наводять курсор миші на параметри ліворуч, у правій частині модального вікна відображається попередній перегляд. Наступні параметри користувача включені в прототип Костера:

  • відображення панелі інструментів документа
  • панель інструментів блоку
  • засоби форматування тексту
  • параметри доступності для відображення кнопок панелі інструментів, стилів редактора та блокової навігації з клавіатури

Перший екран режиму дозволяє користувачам пропустити налаштування та перейти безпосередньо до написання. Це буде корисно для тих, хто не хоче налаштовувати будь-які параметри користувача, або для тих, хто поспішає.

Костер опублікував пропозицію пару тижнів тому, запитуючи, чи це гарна ідея, але не отримав багато критичних відгуків.

Візуально більший модаль є покращенням існуючого посібника з привітання, але чи буде він приголомшливим для користувачів, які зовсім не знайомі з редактором блоків? Чи матиме це для них сенс? Щоб мати будь-який контекст для параметрів налаштування редактора, потрібен певний рівень знайомства з редактором блоків. Майстер адаптації з великою кількістю нових термінів може негативно вплинути на нових користувачів. Перед початком роботи в редакторі потрібно багато чого вивчити. Чи ці параметри настільки важливі, що вони мають бути першим, що бачать користувачі, відкриваючи редактор? Щось подібне потребує тестування на реальних користувачах, перш ніж воно потрапить до мільйонів користувачів.

Костер і учасники дизайну Gutenberg все ще шукають відгуків про проект. Якщо у вас є думки щодо цих дизайнів або пропозиції, залиште коментар до пропозиції.

Джерело: https://wptavern.com/gutenberg-designers-explore-adding-configuration-options-to-block-editor-onboarding-modal

Related posts