Директори пішли у відставку, нове керівництво встановлено – WP Tavern

Директори пішли у відставку, нове керівництво встановлено – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Нещодавня турбулентність у співтоваристві ClassicPress призвела до того, що директори пішли у відставку, а нове керівництво було призначено. Форк WordPress працює під керівництвом некомерційної організації під назвою ClassicPress Initiative. Він підтримує роботу з скороченою версією WordPress, заснованою на версії 4.9, яка використовує класичний редактор TinyMCE як параметр за замовчуванням без редактора блоків.

Здавалося, що проект був на порозі тиждень тому, коли його директори опублікували свою відставку із закликом про заміну.

«Протягом останніх кількох днів стало кристально ясно, що спільнота вважає, що директори Ініціативи ClassicPress зараз заважають прогресу проекту ClassicPress», – сказав колишній директор Уейд Стрібель.

«У зв’язку з цим ми з Мішель вирішили залишити свої посади у неприбутковій організації, яка курує спільноту ClassicPress, ClassicPress Initiative. Це дозволить іншим включитися та просунути проект ClassicPress вперед.

«І ми з Мішель були тут із самого початку ClassicPress, майже чотири роки тому. Хоча це сумно залишати спільноту, яку ми бачили, як росте та розвивається з часом, щоб стати найуспішнішим форком WordPress за останні роки, настав час для нового напрямку під новим управлінням».

Щомісячні витрати ClassicPress у 2021 році становили в середньому 99,74 доларів США, а пожертвування – 10,34 доларів США на місяць. Коли директори оголосили про свій намір піти у відставку, на банківському рахунку було 352 долари. Проект опублікував звіт про прибутки та збитки за 2021 рік із податків за 2021 рік.

На вихідних Стрібель визначив Віктора Нагорного, Вільяма Паттона та Тіма Кея новими директорами ініціативи.

Громадська фінансова підтримка проекту не здається сильною, але перспектива змусити людей виконувати роботу з підтримки форка на додаток до управління його адміністративними витратами була більшою проблемою.

«У нас були комітети з обраними членами, у нас були керівники команд, і ми опинилися сюди, тому що вони не спрацювали, люди не виконали роботу, про яку говорили, і зникли», – сказав новий директор Нагорний. «Ми досягли цієї точки після виснажливих чотирьох років, включаючи пандемію.

«Якщо ми знову зробимо те саме, ми отримаємо ті самі результати. Ніхто цього не хоче. Ми хочемо, щоб CP був успішним, тому нам потрібно вносити зміни за підтримки та внеску спільноти. Ми не хочемо робити це поодинці, нам потрібна підтримка громади. Це громадський проект».

Сьогодні Нагорний оприлюднив новий план проекту, який підтвердив, що Ініціатива класичної преси й надалі залишатиметься власником інфраструктури проекту.

«Ця модель власності виключає будь-яку особу з відповідальності та не дозволяє егоству заважати», — сказав він. «Ця модель також передбачає обмежену відповідальність для всіх причетних».

Оскільки фінансово проект ледве вичерпується, Нагорний визначив збір коштів своїм головним пріоритетом, а також скорочення витрат і спрощення серверної інфраструктури. Він також був непохитний у тому, що відповідальність за ведення проекту знову не ляже на режисерів.

«Ми не виступаємо за жорстку структуру комітетів (або «ради)», – сказав Нагорний. «ClassicPress спробував підхід «комітету» у 2018-2020 роках. На жаль, це вийшло не так, як очікувалося, і викликало часті розбіжності між учасниками. Голосування з питань викликало розбіжності і стало однією з основних причин зупинки проекту.

«Оскільки члени покинули або стали менш активними через пандемію в повному розпалі, комітети були розпущені, а директори взяли на себе відповідальність, яку ніхто не хотів підтримувати проект».

Схоже, що ClassicPress перебуває в складному становищі, оскільки нові директори беруть на себе відповідальність за організацію. Проект намагається змусити людей зробити свій внесок, і йому потрібно буде досить агресивно досягати цілей зі збору коштів, щоб окремі учасники не несли фінансової відповідальності за його підтримку.

«Історія не повинна повторюватися, і ми повинні з неї вчитися», – сказав Нагорний. «Прийняття рішень марне, якщо ці рішення не можуть або не виконуються. Натомість набагато важливіше, щоб ми зосередилися на тому, щоб заохочувати та допомагати людям робити реальний внесок».

Джерело: https://wptavern.com/classicpress-on-the-rocks-directors-resign-new-leadership-installed

Related posts