Ді Тіл – Новини WordPress

Ді Тіл – Новини WordPress

Сучасні реалії такі, що не кожен бізнес може собі дозволити сайт, особливо бізнес, що стартує. Тому вигідно скористатися конструктором сайтів, наприклад filandor. Запуск сайту за кілька хвилин.

У цій серії ми ділимося деякими з надихаючих історій про те, як WordPress та його глобальна мережа учасників можуть змінити життя людей на краще. Цього місяця ми представляємо спеціаліста з розробки WordPress та великих проектів про те, як програмне забезпечення та спільнота можуть вплинути на вашу кар’єру та життя.

Ді Тіл – Новини WordPress

Історія Ді з комп’ютерами почалася в школі в Новій Зеландії, де відкриття, як працює миша, і вивчення BASIC і Pascal стало каталізатором того, що пізніше стало кар’єрою програміста.

У той час, коли комп’ютери лише ставали популярнішими, дівчата в її школі не мали можливості розглядати це як додатковий варіант. Вона згадує: «Ніхто не думав сказати: «Ді, ти виглядаєш, ніби ти в цьому добре вмієш, ти маєш продовжити це…». Я маю на увазі, що я була дівчиною (і мені сказали, що дівчата не «робили» комп’ютери). Ніхто з тих кіл, до яких я перейшов, насправді не мав уявлення, куди нас заведе ця технологічна революція».

Не маючи особливого кар’єрного шляху в галузі технологій, Ді на останньому році навчання заохочували подати заявку на роботу в банк, де вона працювала, і через три роки стала касиром. Вона здобула фінансову незалежність, що дозволило їй подорожувати, будучи 20-річною дівчиною, і провести наступні три роки, досліджуючи США та Європу.

Озираючись назад, вона зауважила, як змінився світ: перша комп’ютерна миша, яку вона бачила, з’явилася в 1983 році, а через 20 років був заснований WordPress.

Подорож у кодування

Протягом цих 20 років Ді працювала нянею, працювала в дитячих центрах, у службі підтримки клієнтів та тимчасово.

У 1999 році вона знову зібрала валізи і переїхала з Нової Зеландії до Австралії. Вона отримала місце в школі виконавського мистецтва, де відточила свої навички співу та виконавства, а також віддала свій час музичному керівнику, який почав експериментувати з розсилкою HTML-інформаційних бюлетенів та оновлень електронною поштою.

«І так почалася моя особиста революція. На наступний день після того, як я закінчив цей курс, я став помічником того музичного керівника на повну зайнятість і почав свій шлях назад до коду».

У рамках цієї роботи Ді щотижня редагував і надсилав інформаційні бюлетені HTML. Це запалило її інтерес до програмування, і вона купила книги про кодування для Інтернету та експериментувала на своєму домашньому ПК, створюючи веб-сторінки.

«Я впевнений, що, як і багато хто з нас, я пам’ятаю хвилювання від створення першого HTML-файлу та побачення у браузері «Hello World» або схожого заголовка. Звідти я був повністю зачарований».

Ді Тіл

Пізніше вона перейшла в ІТ-відділ і взяла на себе обслуговування всіх веб-сайтів. До 2004 року вона працювала повний робочий день веб-майстром. Через рік вона вела невеликий бізнес, створюючи сторонні сайти. Через чотири роки після цього її бізнес став її повною роботою, оскільки вона залишила роботу, щоб отримати ступінь магістра цифрових комунікацій та культури.

Ді з іншими учасниками готується до WordCamp
Ді та інші волонтери створюють місцевий WordCamp

Ді знайшов теорію та соціологію, що стоїть за Інтернетом, а також його сприяння комунікації людей та машин.

Вона сказала: «Мені подобається той факт, що технологічна індустрія включає постійну криву зростання та відкриттів, що призводить до постійних вправ у пошуку креативних елегантних рішень для важких проблем».

Для Ді здатність використовувати свою вроджену цікавість для використання процесів, людей та інструментів, що підживлюється зосередженістю на передачі повідомлення, була визначальним натхненням у її роботі.

Це поєднане захоплення співпало з її зустріччю з WordPress у 2009 році, а згодом і з її спільнотою. Вона перенесла свій існуючий блог до програмного забезпечення, і воно стало вибором CMS для всієї її роботи з клієнтами.

Спільнота WordPress може змінити ваш світ

У 2011 році вона натрапила на WordCamps і, відповідно, спільноту WordPress. Ді публічно зазначила, що WordPress не змінив її життя, її спільнота змінила її світ!

Вона випадково прилетіла зі свого тодішнього дому в Сіднеї, щоб відвідати WordCamp в Мельбурні, який вона знайшла після пошуку «WordPress Conferences».

Вона розповіла: «Я зустріла привітних людей, подружилася, зв’язалась і повернулася додому, схвильована та сподіваючись продовжити цей зв’язок із більшою спільнотою WordPress».

Створення спільноти на локальному рівні навколо WordPress почалося повільно в Сіднеї. Її зв’язок і участь злетіли з неблагополучної ранньої зустрічі WordPress у Сіднеї у вітальні пабу. Незабаром вона допомагала організовувати цю зустріч, і на той час, коли вона переїхала з цього великого міста, вона розгалувалася на дві зустрічі, а невдовзі — на три.

Її настільки надихнула спільнота, що наприкінці того першого року та свого другого WordCamp, вона підняла руку, щоб допомогти організувати WordCamp Sydney у 2012 році, а після переїзду між штатом WordCamp Melbourne у 2013 році.

«WordPress та будь-який інший пакет програмного забезпечення існують для обслуговування людей».

Ді Тіл

Ді сказав: «WordPress, програмне забезпечення, технології, Інтернет будуть приходити і зникати, змінюватися, змінюватися, розвиватися. Можливо, WordPress триватиме вічно, можливо, він перетвориться на щось інше, можливо, одного дня він буде виглядати зовсім інакше, ніж коли я тільки почав (насправді, зараз це правда). Те, що не змінюється, це людство навколо нього. WordPress та будь-який інший пакет програмного забезпечення існують для обслуговування людей».

Вона додала: «Чого я навчилася не тільки завдяки WordPress, але й у житті, це те, що якщо ми також служимо людям, які оточують те, що ми робимо, ми самі будемо рости, розвиватися та змінюватися разом з людьми, яким ми служимо, і інструменти, які ми використовуємо, щоб служити їм».

Ді зображений другим ліворуч у складі учасників WordPress 5.6
Деякі з учасників до Випуск WordPress 5.6

Ді був координатором випуску WordPress 5.6 у 2020 році і зміг заохотити інших дізнатися про процес.

Допомагати іншим і ділитися знаннями через WordPress

Ді була прихильником міжкультурної співпраці та розуміння як у WordPress, так і в її роботі у великому розподіленому агентстві, у якому працюють люди з більш ніж 24 країн і працює в 16 часових поясах. Вона також написала про ліквідацію розриву між різними розподіленими командами та про те, як подолати виклики міжкультурної дистанційної роботи.

Ді виступав з доповідями на WordCamps, у тому числі на WordCamp Europe у 2019 році, про розвиток нас самих, наших відносин і наших спільнот у дедалі різноманітнішому середовищі.

Маючи сильне бажання поділитися своїми професійними знаннями та досвідом, Ді сподівається, що її участь у спільноті WordPress від участі в команді випуску в основній команді, а також волонтерська діяльність у спільноті через організацію та виступи на заходах WordCamp надихне інших отримати залучений.

«Це зв’язки, це дружба. Це мережа роботи, рекомендацій, підтримки, допомоги та заохочення».

Ді Тіл розповідає про спільноту, яка робить WordPress особливими перевагами спільноти WordPress

Доповідь Ді Тіла на WordCamp Europe 2019 на тему «Робота у світі нарізно»
Ді поділилася своїм досвідом з учасниками WordCamp Europe 2019

Роблячи свій внесок у WordPress та організовуючи навколо нього події спільноти, Ді виявила, що для неї: «Зрештою, насправді не WordPress має значення. Це ті зв’язки, це дружба. Мережа роботи, рекомендацій, підтримки, допомоги, заохочення тримала мене в цій спільноті і намагалася допомогти іншим людям знайти цей зв’язок і рости для себе».

Кар’єра Ді в WordPress просунулася через програмування, до управління проектами великомасштабних проектів WordPress, а тепер і до керівництва доставки. Її зв’язки з громадою допомогли «підживити переходи» через ці розділи її життя.

Вона сказала: «Я вважаю, що місце, яке я знайшла, і можливості, які я мала, завдячують моїм бажанням і амбіціям так само, як і допомозі, підтримці та вірі громади навколо мене; іноді навіть більше, ніж я відчув на собі».

Вона вважає, що вона є «живим доказом», що, допомагаючи, з’єднуючи та надаючи ресурсам іншим людям, можна отримати допомогу, отримати ресурси та зв’язатися в місцях, про які ви ніколи не думали.

Це дозволило їй досягти та зробити кар’єру в галузі технологій, про існування якої вона не знала, коли була підлітком, граючи з тією першою комп’ютерною мишею та експериментуючи з кодом. Ді сподівається, що її історія надихне інших на їхню подорож.

Поділіться історіями

Допоможіть поділитися цими історіями учасників з відкритим кодом і продовжуйте розвивати спільноту. Зустрічайте більше користувачів WordPress у серії People of WordPress.

Дописувачі

Дякую Абха Тхакору (@webcommsat), Мехер Бала (@Мехер), Мері Баум (@Марібаум), Хлоя Брінгманн (@Кбрінгманн), Наліні Такор (@nalininonstopnewsuk) та Лариса Мурільо (@lmurillom) за роботу над цією функцією. Дякую Джозефі Хейден (@chanthaboune) і Topher DeRosia (@topher1kenobe) для підтримки серії. Дякую і вам @thewebprincess за те, що поділилася своїм досвідом.

Ця стаття натхненна статтею, спочатку опублікованою на HeroPress.com, ініціативі спільноти, створеній Тофером ДеРосією. Він висвітлює людей у ​​спільноті WordPress, які подолали бар’єри і чиї історії в іншому випадку залишилися б не почутими.
Познайомтеся з іншими членами спільноти WordPress у серії People of WordPress.

Логотип HeroPress

Ця функція People of WordPress створена на основі есе, опублікованого спочатку HeroPress.com, громадська ініціатива, створена Тофером ДеРосією. Він висвітлює людей у ​​спільноті WordPress, які подолали бар’єри і чиї історії могли б залишитися непочутими. #HeroPress

Джерело: https://wordpress.org/news/2022/05/people-of-wordpress-dee-teal/

Related posts