День доступності WordPress 2022 відкриває конкурс для спікерів і спонсорів – WP Tavern

День доступності WordPress 2022 відкриває конкурс для спікерів і спонсорів – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

День доступності WordPress 2022 відкриває конкурс для спікерів і спонсорів – WP Tavern

День доступності WordPress, безкоштовна цілодобова віртуальна подія, запланована на 2-3 листопада 2022 року. Подія була вперше заснована в 2020 році та продовжиться цього року під керівництвом Джо Долсона та Ембер Хайндс. Раніше він проводився основною командою доступності WordPress через WordPress Foundation, але цього року організатори проводять його незалежно для зручності планування.

Сесії будуть зосереджені на просуванні та вивченні найкращих практик доступності веб-сайтів для веб-сайтів WordPress.

«Ми прагнемо покращити колективні знання про доступність для всіх користувачів WordPress і надасть поради та інструменти, які дозволять створювати (або виправляти) більше доступних веб-сайтів WordPress», – сказала організатор Айла Уейт.

Виклик доповідачів відкритий і пропонує чудову можливість поділитися своїми знаннями про спеціальні можливості з глобальною спільнотою ентузіастів WordPress. Організатори розраховують на 26-28 доповідей.

Доповіді триватимуть 40 хвилин із 10-хвилинними запитаннями та відповідями наприкінці. Кілька годин буде присвячено Lightning Talks, тривалість яких не перевищує 15 хвилин. Організатори також відкриті для людей, які подають панелі з кількома доповідачами для 50-хвилинної сесії.

Захід планує компенсувати доповідачам «скромний гонорар», а остаточна сума залежить від збору коштів. Заявки доповідачів залишатимуться відкритими до 8 серпня 2022 року, а заявників буде повідомлено до 15 вересня 2022 року.

Організатори також відкрили конкурс для спонсорів, щоб вони мали можливість охопити якомога більше людей і заплатити спікерам за їх час.

«Цього року, окрім субтитрів, ми також сподіваємося мати переклад американською жестовою мовою під час презентацій і передбачити транскрипцію після події, щоб гарантувати, що всі відео на YouTube-каналі WP Accessibility Day матимуть точні субтитри», — організаторка Ембер. — сказав Хайндс.

Спонсорські пакети варіюються від 500 до 3000 доларів США, тож організації будь-якого розміру можуть взяти участь у підтримці події. Окремі особи також можуть стати волонтерами або зробити пожертвування, щоб допомогти заходу досягти його фінансових цілей.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-accessibility-day-2022-opens-call-for-speakers-and-sponsors

Related posts