Де замовити NFT з дохідністю 6 000% — ключ на Freelancehunt

Де замовити NFT з дохідністю 6 000% — ключ на Freelancehunt

Якщо ви бажаєте створити сайт безкоштовно, зробити це можна тут. Зовсім не обов’язково замовляти розробку.

Цифрова революція продовжує стрімко змінювати нашу культуру, життя та спосіб ведення бізнесу. Одна з трендових тем останніх років, яка є рекордною популярністю у світі, — NFT. Що це взагалі таке та як на них заробити, поговоримо сьогодні.

NFT — що це таке

NFT — цифровий сертифікат, який підтверджує факт володіння певним цифровим активом. Сам токен не містить витвору мистецтва, а лише посилання на нього та смарт-контракт, що визначає права власника й можливості управління активом. У блокчейн-мережі можна знайти інформацію про всіх власників аж до теперішнього. NFT задумувався як технічний засіб для контролю авторів власних творів у глобальній мережі, однак на практиці ситуація спочатку сталася іншою.

NFT популяризовані як нова форма цифрового мистецтва. Але вони також мають застосування в багатьох різних сферах, як-от відеоігри, цифровізація, ліцензування, сертифікати чи образотворче мистецтво і навіть недостатнє часткове володіння предметами ідентифікації. NFT можуть демонструвати блокові предмети реального світу, а також цифрові колекційні предмети. Цифрова ідентичність та метавсесвіт — це інші сектори, які можуть використовувати NFT.

Бум NFT у світі та Україні

2021 рік став проривним для NFT з погляду обсягу та вартості транзакцій, інтересу основних брендів, появи нових цифрових ком’юнітів та десятків мільярдів доларів фінансування проєктів. Минулого року ринок NFT показав колосальний стрибок — він збільшився на 21 000%, обсяг торгівлі досяг 17,6 мільярда доларів. Кількість покупців зросла до 2,3 мільйона із 75 тисяч. В Україні інтерес до NFT був на рівні з біткойною, а на початку цього року навіть вдвічі перевищив його. Чи варто говорити, що тут є гроші?

Дві основні причини, щоб отримати NFT:

  1. Ексклюзивність. Можливість зафіксувати факт володіння оригінальним твором мистецтва.
  2. Інвестиційна привабливість. Вартість NFT зростає самою собою і в контексті загального зростання ціни на криптовалюту.

Для тих, хто хоче розібратися з новими NFT-тенденціями, це може стати чудовим джерелом доходу. Дохідність деяких картинок може досягати сотень, а то і тисяч відсотків. Наприклад, художника NFT Дмитра Черняка купили за 220 доларів, а перепродали згодом за 7 мільйонів доларів. Після продажу продавець отримав 3,2 млн % прибутку лише за 6 місяців.

Де замовити NFT з дохідністю 6 000% — ключ на Freelancehunt

Пропонуємо ключі криптопроєкту, як замовити картинку NFT у фрилансерів та зробити на цьому ще 60 разів. І це ще не межа.

Про компанію

Замовник — Борис Смирнов, генеральний директор компанії Tivan та співзасновник криптопроєкту. Основний напрямок проекту — ігри, NFT, колекціонування. Компанія орієнтується на ринок України та західні ринки.

Об’єкт існує з грудня 2021 року. Сайт та перші передпродажі токенів запущені із січня 2022 року. Ком’юніти — близько 15 000 користувачів у всіх соцмережах.

Завдання

Розробити 3D-картинки персонажів для гри, NFT, колекціонування та написати легенди, описи для них. Усього за 7 місяців на сервісі було замовлено 20 проєктів.

Бюджет

Від 2000 до 20 250 грн за проєкт.

Результат

Як заробляти на NFT — поради від експерта

— Борисе, розкажіть, будь ласка, докладніше про ваш бізнес та його особливості.
— Як це працює. Бізнес у крипті дещо інше від бізнесу в звичайному розумінні. Перший для старту — це сама ідея, яка подобається людям. Далі йде залучення бізнес-коштів. Жоден криптобізнес не майбутній без холдерів, тобто це передпродаж, звідки збираються гроші для того, щоб ваш стартап розвивався. Якщо у звичайному бізнесі ви приходите до інвестора з ідеєю, у крипті це працює майже так само, але дає людям можливість інвестувати невеликі суми в проекти. Це дає можливість залучати гроші в бізнес і далі вже набирати команду, якщо її немає.

Ком’юніти криптопроєкту в соцмережах, до яких можна приєднатися:

— Тема NFT, блокчейну останнім часом, популяризується досить активно. Наскільки великий попит на послуги фрилансерів, які саме будуть у замовників цієї сфери найближчі рік-два?
— Найближчі 3 роки дуже популярними будуть метавсесвіти, які будуються на базі NFT. Для їх створення потрібні аніматори, 3D-спеціалісти, художники, спеціалісти із твердості, блокчейну. Якщо нам вдасться реалізувати те, що ми хочемо, й NFT будуть фізичними, то ми зробимо більше захоплення людей.

— Як ви знаєте, у нас на сервісі є Конкурси, в яких беруть участь, зокрема, аніматори, художники, дизайнери. Після Конкурсів у них можуть залишитися роботи, які замовники не потребують. Чи можуть фрилансери зібрати колекцію малюнків та викласти її на OpenSea, щоб продати? Як їм знайти свою нішу та реалізувати себе в цій ніші?
— Людина, яка добре малює, не може сама продати картинки за привабливою ціною. Якщо немає цінності в NFT, її дуже недостатньо купують. Коли ви малюєте NFT до проєктів і проєкт несе ще додаткову цінність, ці картинки будуть мати попит. А якщо художник сам, наприклад, протягом року малює та викладає NFT, робить описи, піариться, здійснює співпрацю з іншими проектами, це може залучати інтерес до інших проектів, які хочуть частково купити його роботу.

Ажіотаж продовжується тоді, коли проект починає викуповувати NFT з OpenSea: люди бачать, що стає популярним, і починають купувати. Так художник отримує прибуток — він малює та його роботи купують.

Важливо: якщо фрилансер малює картинки для проєкту на замовлення, він всі права на цю картинку передає замовник і не може без його попередньої згоди викласти колекцію на маркетплейсах.

— Яка цінність тих робіт, які намалювали для вас фрилансери?
— Те, що нам створив фрилансер у 3D, буде продано з націнкою у 60 разів. Загалом нам потрібна обмежена кількість картинок. Далі ми з 1 картинкою скриптом зробили 5 000 різних картинок. Тому фрилансеру не потрібно малювати 5 000 картинок.

Ця модель є ігровою складовою, звідки й береться збільшена ціна на 60 разів. Дефіцит, маркетинг, доступність гри для користувачів — це лише мала частина того, завдяки чому NFT дорожчають на ігрових майданчиках.

Як бізнес співпрацює з фрилансерами

— Чому ви звернулися саме на фриланс для виконання проєктів?
⁣ — Неможливо закрити всі позиції в команді власними силами. Є конкретні напрямки, які не завжди потрібні відразу, і мені простіше знайти спеціаліста на фрилансі.

— Яких спеціалістів ви зараз шукаєте на сервісі?
⁣ — На ресурсі я знайшов чудового 3D-аніматора під наш проект, тому нам дуже важлива якість картинки. Також написання текстів, після будь-якого криптопроєкту — це яка історія, легенда.

Один з основних параметрів для вибору це те, що тут знайдено фрилансери саме з України, зараз це дуже важливо.

— На що саме звертаєтесь увагу під час пошуку фрилансера?
— Коли я бачу пропозиції у ставках зробити картинки за півроку-годину тощо, я розумію, що ці пропозиції не відповідають дійсності. На розробку 1 анімованого зображення NFT йде близько отримання, тому я відразу відсікаю такі пропозиції.

Після того, як я відібрав, наприклад, з 15 спеціалістів 5, починаю їм писати та розповідати деталі роботи. Якщо фрилансер відповідає протягом 4 годин — це ок. Якщо ж через 2 дні — це вже не підходить. Можливо, людина не цікавиться у моїй пропозиції або зайнята ще чимось і не зможе виконати завдання.

Віддаю перевагу тим, хто відповідає у повідомленнях не готовим шаблоном, а по суті справи. Мені як замовнику важливо, щоб фрилансер був зацікавлений у виконанні мого завдання.

— У чому для вас переваги співпраці з фрилансерами на сервісі?
— Перше — це безпечна робота через Сейф. Таким чином, мінімальні ризики натрапити на шахраїв. Коли працюєш на сервісі, це гарантія, що виконавець не пропаде та виконує свою роботу. Усі домовленості зберігаються на сервісі, тому у разі виникнення неприємної ситуації можна довести свою правоту.

На Freelancehunt дуже зручно:
1. Шукати фрилансерів.
2. Вибирати виконавців.
3. Знайти людей, які готові працювати над довгостроковими об’єктами.

Мені пощастило таких знайти на фрилансі виконавців, з якими я успішно співпрацюю вже понад 4 місяці. Надалі я також планую звернутися до спеціалістів на фрилансі.

— Чи домовлялися ви з фрилансером про формат комунікацій під час співпраці?
⁣— Так, звiсно. Кожного ранку ми обговорюємо список завдань на день і 2 рази на тиждень зідзвонюємося. Також фрилансер демонструє проміжні результати роботи. Це допоможе економити час та скерувати процес у правильному руслі.

Дякуємо Борису за цікаве інтерв’ю та бажаємо успіхів у його справі. Якщо вашому об’єкту потрібна індивідуальна консультація, звертайтеся до Бориса Смирнова.

Висновки

Чому успішно співпрацювати з фрилансерами, якщо ви займаєтеся NFT

Популярність NFT невпинно зростає та далі набирає обертів. Якщо ви розвиваєте цей бізнес у сфері, на фрилансі є можливість замовити послуги потрібних спеціалістів:

Також відповідних фрилансерів можна знайти за тегом NFT у пошуковому рядку.

Ціни на послуги фрилансерів усе ще залишаються на довоєнному рівні, натомість за ці гроші ви отримуєте гідну якість виконання роботи. Українські дизайнери мають попит у вітчизняних та закордонних замовників за допомогою комбінації з творчого підходу, працездатності та помірної вартості послуг.

Співпраця з фрилансерами — це чудова можливість не тільки заощадити кошти, але й заробити за допомогою українських спеціалістів на десятки та всі розів більше.

Як фрилансерам заробляти на проектах з NFT

Замовники активно відкриваються на сервісних проєктах, пов’язаних з NFT. Через популярність цієї теми запитують спеціалістів відповідних категорій, як-от дизайнерів, 3D-аніматорів, перекладачів, маркетологів та інших, зростаючи найближчим часом. Фрілансерам це дає можливість розвиватися в новому напрямку, зростати в професійному плані, виконуючи цікаві та складні проекти, та заробляти більше грошей.

І ще один момент — за певних домовленостей із замовником фрилансер може отримувати бонуси у вигляді токенів, коли його картинки починають продаватися.

Важливо пам’ятати, що вдала робота із замовником на першому об’єкті — ваша перепустка довготривалої співпраці. Головне, покажіть себе клієнтоорієнтованим виконавцем:

  • не робити шаблонних ставок, щоб переконатися у замовника, що ви дійсно зацікавлені у співпраці з ним,
  • якісно виконує завдання, це базова вимога,
  • вчасно надавати зворотний зв’язок, не змушуючи замовника хвилюватися за свій проект,
  • демонструвати проміжні результати роботи, щоб можна було вчасно відкоригувати процес,
  • підтримувати норм ділового спілкування, бути ввічливим.

Світ NFT відкриває безмежні можливості як для бізнесу, так і для виконавців проєктів. Скористайтеся шансом заробити гроші, поки інші ще не зібралися в цій темі.

Джерело: https://freelancehunt.com/blog/kieis-nft/

Related posts