Де фрилансерам повышать кваліфікацію: підборка статей

Де фрилансерам повышать кваліфікацію: підборка статей

Ви чули про ефективність телеграм роботів? Конструктор ботів телеграм від filandor. Зовсім не обов’язково замовляти розробку.

Щоб залишатися відпрацьованим спеціалістом на фрилансе, потрібно постійно підвищувати свій професійний рівень. Актуалізуйте знання, слідкуйте за трендами, вивчайте нові технології. Багато фахівців ще й осваюють різні професії, адже це хороша можливість отримати додаткову оплату та реалізувати себе в різних сферах.

Мы постоянно публикуем матеріали на тему підвищення кваліфікації фрилансеров. Вибрали в одному підборці статей, які будуть корисними та новичками на фрилансе та досвідченими спеціалістами:

Безплатні курси для підвищення кваліфікації фрилансеров

Щоб підтримати українських спеціалістів, десятки платформи відкрили безкоштовний доступ до свого ресурсу. Предлагаем вашему вниманию підборку курсів, які допоможуть фрилансерам підвищити кваліфікацію або отримати нову професію. Для зручності вибрали навчальні програми за напрямками:

  • Маркетологам.
  • Программістам.
  • SMM-спеціалістам.
  • Дизайнерам.
  • Копирайтерам.
  • Обучение иностранным языкам.
  • Бонус — корисні ресурси.

Безплатні курси для підвищення кваліфікації фрилансерів

Пропонуємо до вашої уваги добірку курсів, які стимулюють фрилансерам підвищити кваліфікацію або отримати нову професію.

Де фрилансерам повышать кваліфікацію: підборка статей

Спецпроект «Прокачай навики!» — полный гайд по статьям и популярным курсам

В рамках спецпроекту «Прокачай навики!» ми знайомі читачів із самими відомими школами дизайну, маркетингу та програмування, отримали від топових рекомендацій спеціалістів, де прокачувати професійні та технічні компетенції (hard skills). Пообщалися з цікавими спикерами з різних сфер, щоб більше дізнатися про прокачке soft skills, які іноді цінуються на багато більше.

Для вашого зручності вибрали всю інформацію по спецпроекту в одному гайд. Всего у нас вийшло 27 корисних матеріалів для фрилансерів.

Спецпроект «Прокачай навики!» — підсумковий випуск

Дорогие друзья! Ми виконуємо наш Спецпроект під назвою «Прокачай навики!». В його рамках ми пізнали з некоторими школами з дизайну, маркетингу та програмування, отримали рекомендації від топових спеціалістів…

Де фрилансерам повышать кваліфікацію: підборка статей

Де, як і зачем обучаться маркетингу: курси, книги, перспективи

Прочитать всего Ф. Котлера — не означає стать маркетологом. Получити диплом по цій спеціальності — теж. Щоб бути маркетологом, потрібно постійно учитися. Сфера меняется по щелчку пальцев і беспрерывное навчання — це необхідність і для практикуючих спеціалістів, і для тех, хто тільки постигає професію. А вот куда пойти учитися, що ще почитати і поглянути, будем розбиратися далі.

Де, як і зачем обучаться маркетингу: курси, книги, перспективи

Щоб бути маркетологом, потрібно постійно учитися. Сфера меняется по щелчку пальцев и беспрерывное обучение — это необходимость для практикующих специалистов.

Де фрилансерам повышать кваліфікацію: підборка статей

Где і зачем обучаться копірайтингу

Обучаться копірайтингу нужно. Це не «‎та що там тексти, сел і написав за 5 хвилин». Написати може кожен, а написати так, щоб інші готелі прочесть і понимали, о чем речь взагалі, — це складно. Какой-то універсальної формули «‎Как стати копирайтером» не існує, це дуже індивідуально. Так ли це просто і швидко — обучитися копірайтингу і де цьому учитися, розберемо в статті.

Где і зачем обучаться копірайтингу

Якщо у вас є фінансова можливість пройти навчання — учитесь. На курсах можна отримати базові знання, з якими набагато проще знайти роботу. Копирайтер без досвіду…

Де фрилансерам повышать кваліфікацію: підборка статей

Хотите стать цифровым художником? Рассказываем, с чего начать

У цій статті розглянуто управління Digital art — сучасний спосіб створювати мистецтво, сервіси, техніки та програми, якими працює спеціаліст. Для того, щоб стати цифровим художником, необхідно учитися на такій спеціальності в університеті. Є багато платформ, де протягом кількох місяців навчаються необхідними техніками для роботи з професійними програмами.

Як стати цифровим художником: з чого вчитися, де вчитися і що потрібно

Цифровий художник з нуля – як статті Діджитал художником, навички, освіту та гаджети. Де вчитися Діджитал малювання і що для цього потрібно.

Де фрилансерам повышать кваліфікацію: підборка статей

Обзор курсов JavaScript для начинающих

JavaScript — один із самих популярних мов програмування. Підготували підборку курсів для тех, хто хоче начать його вивчення з нуля або має мінімальні навички. Це не рейтинг, а список доступних програм — вибирайте самостійно ту, яка підходить більше всього за умовами, ціною та підходом.

Курсы JavaScript для начинающих

Підборка для тех, хто хоче вивчити JavaScript з нуля або має мінімальні навики. Вибирайте з доступних програм за умовами, ціною та підходом.

Де фрилансерам повышать кваліфікацію: підборка статей

Які знання та навики потрібні junior front-end розробнику і де їх отримати

Вакансії в IT завжди виглядають заманчиво завдяки рівномірно високій заробітній платі та привабливим умовам праці. Одна з найбільш часто зустрічаються посад, на яку іщут претендентів, — інтерфейсний розробник. Автор ділиться власним досвідом, з чого потрібно починати навчання і які навики найбільш важливі в цій сфері.

Що повинен знати молодший фронтенд-розробник у 2021 році

Одна з найбільш часто зустрічаються посад, на яку іщуть претендентів, — інтерфейсний розробник. Якщо ви хочете спробувати власні сили в розробці, пам’ятайте, що перспективні вакансии приваблюють не тільки вас.

Де фрилансерам повышать кваліфікацію: підборка статей

10 ігор для прокачки навиков програмування

Сьогодні професія програміста дуже востребована. Но навчання програмированию не всім дается легко. Деякі досвідчені розробники на питання про том, де краще вивчати мову програмування або фреймворк, відправляють до офіційної документації, що сбиває з тою, що бажають навчитися кодингу. Багато новички просто-напросто теряються в грудях сухої інформації на сторінках веб-ресурсов і навчальних посібників. Друге дело — навчання з допомогою ігор.

Ігровий підхід дає можливість просто і ненав’язливо працювати, потрібні для кодера навики. Обучення програмування за допомогою ігор може допомогти не тільки «зеленому» новичку освоїти ази, але й програму середнього рівня достічності вершин майстерності.

Представляємо 10 ігор для прокачки навиков програмування

Сьогодні професія програміста дуже востребована. Но навчання програмированию не всім дается легко. Ігровий підхід дає можливість просто і ненав’язливо працювати, потрібні для кодера навики.

Де фрилансерам повышать кваліфікацію: підборка статей

Як проектировщику повысить свою кваліфікацію: огляд найкращих курсів

Высокооплачиваемая і перспективна робота може бути не тільки в сфері ІТ. Проектування будівлі входить у топ професії майбутнього, хоча нечасто з’являється в різноманітних рейтингах, про них мало говорять і пиарять у соціальних мережах. Однак тут такий великий дефіцит кваліфікованих кадрів, що навіть у період загального падіння економіки від пандемії проектировщиків були нараховані й лише підвищили зарплатні запити. Підбирали курси підвищення кваліфікації для спеціалістів по проектированию. Фактори зрівняння навчальних програм: вартість, кваліфікація педагогів, відгуки, можливість онлайн-обучення, тривалість.

Проектирование зданий: огляд найкращих курсів для спеціалістів

Проектування зданий входить в топ професії майбутнього. Вибрали найкращі курси, які допоможуть стати востребованим спеціалістом у 2022 році.

Де фрилансерам повышать кваліфікацію: підборка статей

Топ YouTube-каналів для вивчення англійської мови

YouTube — це вже давно не тільки майданчик із захоплюючим контентом. Тут можна знайти десятки каналів з корисними та якісно змонтованими уроками або навіть з цілим курсом англійського. Все, что нужно пользователю, — проходити заняття і постійно практикуватись, розмовляючи на цій мові на різні теми.

Ми вибрали для вас найкращі канали, за допомогою яких можна вилучити знання мови і навчитися добре воспринимать іноземну мову на слух. Тут будуть тільки канали від носіїв мови або професійних викладачів.

Лучшие YouTube-канали для вивчення англійської мови

Вибрали найкращі канали, за допомогою яких можна вилучити знання англійської мови та навчитися добре воспринимать іноземну мову на слух.

Де фрилансерам повышать кваліфікацію: підборка статей

Бонус — 7 способів учитися швидше і побороти свою лень

Утверджується, що легко навчатися новому можна тільки в школьні та студентські роки, зачастую всього лише стереотип. На самому человеческому мозку — складний орган, він може утворювати нові нейронні зв’язки до глибокої старості. Тому за допомогою певних уловок ви можете стимулювати цей процес.

Розповідаємо, як фрилансер може створити умови свого мозку, при яких знання викладаються надовго, а інформація усваюється швидше.

7 способів учитися швидше і боротися з ленью

Розповідаємо, як фрилансер може створити умови свого мозку, при яких знання викладаються надовго, а інформація усваюється швидше.

Де фрилансерам повышать кваліфікацію: підборка статей

Надеемся, ця інформація буде для вас полезна. Расскажите в комментариях, як і де ви підвищуєте свою кваліфікацію.

Джерело: https://freelancehunt.com/blog/podborka-statiei-dlia-povyshieniia-kvalifikatsii-frilansierov/

Related posts