Дані про продуктивність веб-альманаху за 2022 рік показують, що сайти WordPress можуть надмірно використовувати відкладене завантаження – WP Tavern

Дані про продуктивність веб-альманаху за 2022 рік показують, що сайти WordPress можуть надмірно використовувати відкладене завантаження – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Цього тижня було опубліковано два останні розділи веб-альманаху за 2022 рік – «Структуровані дані» та «Продуктивність», що завершує 729-сторінкову електронну книгу звіту. Розділ, присвячений WordPress, був опублікований на початку цього місяця з показниками, які вказують на те, що впровадження зростає.

Главу про продуктивність написали інженер продуктивності Etsy Мелісса Ада та інженер веб-прозорості Google Рік Віскомі. Показники продуктивності в цьому розділі зосереджені на Core Web Vitals (CWV), які Google представив у 2020 році та зробив рейтинговий сигнал у 2021 році. Для звіту вони використовували загальнодоступний набір даних Chrome UX Report (CrUX), який збирає дані з відповідних веб-сайтів – публічно доступні для виявлення сайти з невідомою мінімальною кількістю відвідувачів.

Більшість даних стосується продуктивності Інтернету в цілому з часом, але Веб-альманах 2022 висвітлив одну конкретну проблему щодо використання сайтами WordPress відкладеного завантаження та його впливу на продуктивність LCP. Google визначає метрику Largest Contentful Paint (LCP) як «час візуалізації найбільшого зображення або текстового блоку, видимого у вікні перегляду, відносно моменту, коли сторінка вперше почала завантажуватися».

Відкладене завантаження — це добре, якщо воно використовується правильно, але ці статистичні дані переконливо свідчать про те, що існує велика можливість покращити продуктивність, видаливши цю функціональність зокрема з зображень LCP.

WordPress був одним із піонерів нативного впровадження відкладеного завантаження, і між версіями 5.5 і 5.9 він фактично не пропускав цей атрибут із кандидатів на LCP. Отже, давайте дослідимо, якою мірою WordPress все ще сприяє цьому антишаблону.

За даними глави CMS, WordPress використовується на 35% сторінок. Тож дивно бачити, що 72% сторінок, які використовують власне відкладене завантаження свого зображення LCP, використовують WordPress, враховуючи, що виправлення доступне з січня 2022 року у версії 5.9. Одна з теорій, яка потребує додаткового дослідження, полягає в тому, що плагіни можуть обходити засоби захисту, вбудовані в ядро ​​WordPress, вставляючи зображення LCP на сторінку з поведінкою відкладеного завантаження.

Подібним чином, непропорційно високий відсоток сторінок, які використовують спеціальне відкладене завантаження, створено за допомогою WordPress – 54%. Це натякає на ширшу проблему в екосистемі WordPress щодо надмірного використання відкладеного завантаження. Замість того, щоб бути виправною помилкою, локалізованою в ядрі WordPress, можуть існувати сотні чи тисячі окремих тем і плагінів, які сприяють цьому антишаблону.

Веб-альманах 2022 – Розділ 12: Продуктивність

До WordPress 5.9 стандартна реалізація відкладеного завантаження WordPress спричиняла зниження продуктивності LCP, оскільки вона застосовувалася надто агресивно та відкладено завантажувала зображення у верхній частині сторінки. У версії 5.9 WordPress видав виправлення, яке більш активно завантажує зображення в межах початкового вікна перегляду, тоді як решту завантажує ліниво. Ось чому результати, які показують, що сайти WordPress надмірно використовують відкладене завантаження, дивують.

«Правда, «ліниве перевантаження» важко вирішити», — сказав Віскомі у своєму Аналіз потоку Twitter. «Ми не завжди знаємо, чи буде зображення LCP. Ядро WordPress встановлює його на кожному зображенні за замовчуванням і використовує евристику, щоб скасувати його. Майже 3/4 сторінок із зображеннями, які завантажуються відкладено, знаходяться на WordPress».

У 2020 році Віскомі зауважив, як швидко почалося впровадження відкладеного завантаження оригінальних зображень після виходу WordPress 5.5 у серпні того ж року з відкладеним завантаженням зображень за замовчуванням. WordPress стимулює впровадження цієї функції, тому будь-яке впровадження «антишаблону», як його охарактеризував Viscomi, має величезний вплив на продуктивність Інтернету.

«Що дає WordPress?» – сказав Віскомі. «Моя теорія полягає в тому, що неправильна не основна евристика, а плагіни. Крім того, майте на увазі, що більшість сторінок, які навіть використовують відкладене завантаження, є WP.

«Щоб підтвердити теорію плагінів, давайте подивимося на спеціальне відкладене завантаження LCP: більше половини сторінок, які це роблять, створено за допомогою WordPress. WordPress — це «лише» третина Інтернету, тому явно щось відбувається з відкладеним перевантаженням на основі JS у WP».

На WordPress.org є кілька сторінок плагінів продуктивності, кешування та оптимізації зображень і відео, які певним чином використовують відкладене завантаження. Розробники плагінів і тем, які використовують відкладене завантаження у своїх розширеннях, можуть захотіти протестувати свої реалізації, щоб побачити, чи вони негативно впливають на продуктивність LCP.

Джерело: https://wptavern.com/2022-web-almanac-performance-data-shows-wordpress-sites-may-be-overusing-lazy-loading

Related posts