Безкоштовна тема блоку портфоліо, призначена для фрілансерів і агентств – WP Tavern

Безкоштовна тема блоку портфоліо, призначена для фрілансерів і агентств – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Кількість тем для блоків WordPress досягла 137. Це далеко від 500 тем для блоків, які виконавчий директор WordPress поставила Джозефою Хаден-Чомфосі як ціль на 2022 рік, але ця кількість неухильно зростає, оскільки автори тем знаходять свою опору та дізнаються, як швидко блокувати можна створювати теми.

Браян Гарднер знову кидає свій капелюх на ринг зі своїм останнім випуском. Режим дизайну — це нова блокова тема, створена для фрілансерів і агентств, щоб продемонструвати свої послуги та роботу. Після його випуску кілька сучасників Гарденера, колег-дизайнерів теми, зауважив про те, як приємно бачити блокову тему з «реальними випадками використання», оскільки багато з них, здається, орієнтовані на блогерів.

Безкоштовна тема блоку портфоліо, призначена для фрілансерів і агентств – WP Tavern

Режим дизайну включає Outfit, геометричний шрифт Google без засічок, розроблений Родріго Фуензалідою, венесуельським дизайнером шрифтів із Сантьяго-де-Чілі. Він використовується як для заголовків, так і для тексту абзаців у всій темі.

Демонстрація дає найкраще уявлення про те, як виглядає тема, завдяки спеціальному набору зображень, заголовків, підписів, меню та кнопок, наповнених вмістом. Після встановлення та активації на новому сайті тема виглядає дуже схожою на демонстраційну, але має зображення-заповнювач замість фотографій, використаних у демонстраційній версії. Це пов’язано з тим, що фотографії не мали належної ліцензії для розповсюдження на WordPress.org, але спосіб доставки має перевагу, оскільки надає користувачам візуальний чистий аркуш для цих рекомендованих розділів.

Режим дизайну включає 10 різних шаблонів, які, по суті, являють собою всі аспекти дизайну, розбиті на частини. Є кілька шаблонів для розділів із обкладинкою, заголовком, текстом і кнопкою, сіткою запиту з трьома стовпцями, розділом із текстом і роздільниками, нижнім колонтитулом і верхнім колонтитулом із ідеально розподіленими заголовком сайту та навігацією. Тема також зручно включає шаблон цілої сторінки, який миттєво відтворить домашню сторінку в демонстрації.

Безкоштовна тема блоку портфоліо, призначена для фрілансерів і агентств – WP Tavern

Режим дизайну — це тема, яка має впевненість. Користувачі можуть налаштовувати кольори фону, тексту та посилань, а також налаштовувати різні шаблони за допомогою повного редагування сайту, але це не передбачає додаткових варіацій стилю. Особисті блоги можуть виграти від калейдоскопу варіацій стилю, але добре розроблена тема портфоліо зазвичай не підходить для широких варіацій стилю. У цьому випадку менша кількість параметрів — це добре, що має зберегти просту палітру пакетів тем.

Сама по собі ця тема дуже швидка. Гарднер повідомляє, що режим дизайну отримав 99 і 100 балів за швидкістю сторінки Google для мобільних/настільних комп’ютерів. Залежно від того, які плагіни та оптимізації користувач активував, ця тема може стати гарним вибором для користувачів WordPress, які піклуються про продуктивність.

Режим дизайну — третя тема блоку Гарднера в каталозі. Він дещо схожий на його чорно-білу мінімалістичну авангардну тему, але має більш дружню атмосферу вітрини, яка підходить для особистих портфоліо, агентств і будь-якого виду сфери послуг, яка виграє від елегантного, структурованого дизайну.

Режим дизайну доступний безкоштовно на WordPress.org або всередині WordPress через браузер тем адміністратора.

Джерело: https://wptavern.com/design-mode-a-free-portfolio-block-theme-designed-for-freelancers-and-agencies

Related posts