Безкоштовна бізнес-блокова тема для WordPress – WP Tavern

Безкоштовна бізнес-блокова тема для WordPress – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

WPZOOM стає сильним із першою темою блоку, схваленою для каталогу тем WordPress. UniBlock — це красиво оформлена тема, яка добре підходить для компаній і фрілансерів. Після випуску UniBlock компанія планує застосувати концепцію редагування повного сайту також в інших темах WPZOOM.

Безкоштовна бізнес-блокова тема для WordPress – WP Tavern

Вигляд UniBlock за замовчуванням має темнішу палітру кольорів у навігаційній панелі та верхній частині сторінки та світліший фон для решти веб-сайту. У відео на прикладі домашньої сторінки використовується безкоштовний плагін WPZOOM Video Popup Block, який підтримує Vimeo та YouTube. Це простий, легкий блок, який дозволяє користувачам налаштовувати кнопку відтворення та значок відтворення.

Після активації теми натискання «Налаштувати» запропонує користувачеві встановити плагін відео. Його також можна перетворити на спеціальний блок HTML або повністю видалити на розсуд користувача.

19 користувальницьких шаблонів блоків UniBlock містять усе, що можна очікувати від бізнес-теми, але, що найбільше вражає, він поставляється з п’ятьма повносторінковими шаблонами:

  • Титульна сторінка
  • про
  • Послуги
  • Блог
  • контакт

Крім того, користувачі можуть призначити шаблон сторінки в налаштуваннях публікації, щоб отримати той самий ефект.

Ці повносторінкові шаблони зручні для швидкого створення сторінок. Вони дають змогу створити базовий бізнес-сайт за лічені хвилини. Ось приклад повносторінкового шаблону служби, який миттєво вбудовується після вибору. Користувачі можуть видаляти будь-які непотрібні розділи, додавати більше блоків і шаблонів і швидко заповнювати всю власну інформацію.

Безкоштовна бізнес-блокова тема для WordPress – WP Tavern

Окремо є шаблони для нижнього колонтитула з текстом, посиланнями, кількома розташуваннями полів із текстом і кнопками, кількома дизайнами для розділів із закликом до дії, таблицями цін, членами команди з піктограмами соціальних мереж, відгуками, обкладинкою заголовка, бічної панеллю, сторінкою 404 , і більше.

Користувачі можуть ще більше заглибитися в налаштування шаблонів за допомогою редактора сайту, оскільки UniBlock містить майже два десятки шаблонів і частин шаблонів. Тут вони також можуть редагувати меню та налаштовувати глобальні стилі.

Безкоштовна бізнес-блокова тема для WordPress – WP Tavern

WPZOOM розробляє Pro-версію теми, яка буде випущена за кілька тижнів із підтримкою імпорту всієї демонстрації, кількох колірних схем, кількох демонстрацій, преміальних шаблонів блоків і додаткових макетів верхнього та нижнього колонтитулів.

Перегляньте демонстрацію на веб-сайті WPZOOM, щоб побачити тему в дії. WPZOOM також написав документацію для UniBlock, яка охоплює загальні теми, наприклад, як використовувати шаблони блоків, як налаштувати головну сторінку та сторінку блогу та як створити меню в редакторі сайту. Оскільки найпопулярнішими темами компанії вважаються класичні теми, UniBlock є новою територією для більшості їхніх клієнтів. Наразі це єдина блокова тема серед колекції WPZOOM із 31 теми.

Прийняття блокової теми повільно прокладає собі шлях у головних магазинах тем WordPress, і офіційний каталог тепер містить 160 тем, позначених тегами для повного редагування сайту. У міру того як все більше давніх тематичних компаній дебютують із блоковими темами та розробляють базу для майбутніх тем, користувачі WordPress можуть помітити швидке прискорення кількості та різноманітності доступних блокових тем. UniBlock наразі є однією з небагатьох блокових тем у каталозі, яка приділяє особливу увагу бізнес-сайтам. Його можна завантажити безкоштовно з WordPress.org або через панель тем адміністратора.

Джерело: https://wptavern.com/uniblock-a-free-business-block-theme-for-wordpress

Related posts