Автори WordPress розглядають можливість перейменування повного редагування сайту – WP Tavern

Автори WordPress розглядають можливість перейменування повного редагування сайту – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Виконавчий директор WordPress Джозефа Хаден Чомфосі пропонує учасникам перейменувати терміни «повне редагування сайту» та «повнофункціональний редактор» на щось більш зручне для користувача. Терміни почали використовуватися, коли WordPress перейшов на етап налаштування, і досі використовуються для розмежування роботи, що виконується над редагуванням сайту, на відміну від редагування вмісту в редакторі блоків.

Haden Chomphosy виявив дві проблеми з використанням терміну «повне редагування сайту»:

  • Уже можна було редагувати кожну частину сайту WordPress за допомогою коду. Термін «повне редагування сайту» розрізняв фази проекту, а не нову можливість у CMS.
  • Для нас «повне редагування сайту» передбачає використання блоків, але для нових користувачів немає причин очікувати чогось іншого. Термін не є описом того, що робить його унікальним.

Співавтори, які щодня працюють у WordPress, можуть не зовсім усвідомлювати, наскільки спеціальними є деякі з цих термінів і як мало вони значать для новачка. Haden Chomphosy пропонує WordPress прийняти новий термін, який «негайно стане значущим для нових користувачів нашого програмного забезпечення, а також є простим для посилання терміном для всіх нас, хто створює та підтримує програмне забезпечення».

Сьогодні вона розпочала розмову про оновлення нашого спільного лексикону, щоб використовувати новий термін для цього аспекту редагування, і попросила надіслати відгук щодо додаткових контекстів, які потрібно враховувати.

Ідеї ​​вже сиплються, адже набагато легше щось назвати, ніж побудувати. «Редактор сайту» досі був однією з популярних пропозицій, але учасники обговорення також запропонували «Редактор шаблонів» і «Конструктор тем», а також «Конструктор» і «Конструктор сайтів».

«Погляд майбутнього, оглядаючись на спільне редагування, що я хотів би сказати користувачеві: Редактор», — сказав Роб Глідден. «У редакторі WordPress ви та ваша команда можете редагувати публікації, сторінки та теми в тому самому узгодженому інтерфейсі користувача».

Прихильник розробників WP Engine Нік Дієго припустив, що вже занадто пізно відмовлятися від редагування повного сайту, і що WordPress має дотримуватися цього терміну.

«Багато хто досі називає редактора Гутенбергом», — сказав Дієго. «Я б не вагався щодо введення нової назви, коли «Повне редагування сайту», про яке так публічно говорять, імовірно, буде жити ще багато років.

«Мені начебто подобається термін «Повне редагування сайту». Для нових користувачів WordPress це означає, що вони зможуть редагувати весь свій сайт, і це правда. Звичайно, існує багато класичних тем і конструкторів сторінок, які також дозволяють робити те саме, але тема, яка підтримує FSE, відрізняє її від традиційних класичних тем».

Обговорення було відкрито сьогодні, і спільноту запрошують взяти участь, надавши коментарі до публікації. Ті, хто знає, як користувачі, клієнти та люди за межами WordPress називають редактор у контексті редагування повного сайту, також повинні зважити, щоб допомогти учасникам отримати кращу картину.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-contributors-consider-renaming-full-site-editing

Related posts