Автори WordPress пропонують покращити видимість тем блоків у каталозі – WP Tavern

Автори WordPress пропонують покращити видимість тем блоків у каталозі – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Автори тем WordPress та учасники з команди Themes досліджують способи зробити блочні теми більш помітними в офіційному каталозі. Це теми, які спеціально позначені підтримкою повного редагування сайту. Незважаючи на те, що у WordPress є блокова тема для останньої теми за замовчуванням, автори повільно створювали більше. На даний момент існує лише 86 тем, які підтримують весь спектр можливостей редагування сайту WordPress.

Відкритий п’ять тижнів тому квиток meta trac пропонує надати темам блоків пріоритет у каталозі. Учасник Themes Team Санділя Кафле розпочала дискусію з двох ідей:

  • Додайте нову вкладку в сховище тем (популярні, останні, блокувати)
  • Змініть алгоритм популярних тем і додайте 1 тему блоку в 1 з 10 популярних тем.
Автори WordPress пропонують покращити видимість тем блоків у каталозі – WP Tavern
Пропозиція додати Блок до меню каталогу тем

«Можливо, є якийсь інший спосіб заохотити авторів блокових тем робити більше», — сказав Кафле.

«Нам це потрібно не завжди, але ми можемо спробувати це принаймні один рік і подивитися, як воно піде. Блокові теми потребують уваги та заохочення. Лише дуже мало тем FSE підтримується належним чином».

Ідея одразу отримала відмову від співавтора WordPress Джой Рейнольдс.

«Якщо блокові теми – це майбутнє, вони кращі та простіші, то вони не треба потребує будь-якого додаткового просування», – сказав Рейнольдс. «Оскільки програмне забезпечення WP обробляє обидва, дуже неповажно до авторів, які дотримувалися всіх правил, щоб створити своє розміщення в репозиторії, щоб WP раптом надав перевагу новому типу. (Редактор сайту все ще має позначку «бета».) Усі теми слід розглядати однаково».

Учасниця команди тем, спонсорована Automattic, Сара Норріс, була більш прихильною до цієї ідеї, зауваживши, що блокові теми — це «теми, відмінні від класичних тем і мають так багато різних функцій». Вона сказала, що помістити «Блокувати» в меню каталогу тем поруч із «Останніми» було б «гарним, невеликим першим кроком».

Автор теми WordPress Річ Табор звернувся до критики пропозиції та переформулював її, щоб більше стосуватися покращення видимості блокових тем.

«Я так не думаю пріоритет Це цілком правильний контекст», – стверджував Табор. «Блочні теми категорично відрізняються від «класичних» тем через природу теми, можливості редактора сайту та глобальних стилів.

«Це не те, що ми повинні надавати пріоритет блоковим темам, а радше вказувати, що це новий клас тем, які відрізняються від класичної теми WordPress. Якщо хтось несвідомо перемикається з блокової теми (наприклад, за замовчуванням тема Twenty Twenty-Two) на класичну тему, він втратить основну функціональність WordPress, з якою він може бути знайомий або на яку покладатися».

Наразі список тем FSE похований на три кліки. Це теми, які працюють з усіма найновішими можливостями WordPress, і їх не так важко знайти. Користувачі повинні знати, що потрібно перейти до пункту меню «Фільтр функцій», вибрати «Повне редагування сайту», а потім натиснути «Застосувати». Не всі, хто користується Каталогом тем, зрозуміють обмеження застарілих тем під час вибору теми.

«Минулого тижня на зустрічі FSE ми також обговорювали проблему блокування тем, які не відображаються в сховищі тем», — прокоментувала заявку розробник тем і блоків Еллен Бауер. «У результаті користувачі просто не знають, що WordPress представляє ці нові теми разом із функціями повного редагування сайту. Я не думаю, що це вигідно для WordPress».

Бауер запропонував ще більш сміливий підхід до показу тем FSE, який відображає дизайн у каталозі плагінів. Такий підхід буде помітно відображати блокові теми над класичними темами у верхній частині сторінки.

«Ми можемо додати подібний другий розділ на сторінку теми так само, як і на сторінку плагіна з «Плагінами з підтримкою блоків», — запропонувала вона. «Таким чином, ми могли б додати «Теми блоків» або «Теми з підтримкою повного редагування сайту» над звичайним списком тем. Це додало б узгодженості між пошуком плагінів і тем, що для мене має сенс».

Провідний розробник WordPress Діон Халс зважив на технічні проблеми запропонованих рішень і дійшов висновку, що переробка першої сторінки каталогу, ймовірно, буде найкращим способом вирішити потреби, зазначені в заявці. Він оновив заголовки для каталогу тем WordPress – локальне середовище розробки та додав примітки щодо розробки до readme для початку роботи, якщо учасники хочуть працювати над проектом.

Квиток все ще відкритий для обговорення для всіх, хто хоче додати відгук або взяти участь у покращенні каталогу тем.

Джерело: https://wptavern.com/wordpress-contributors-propose-improving-block-themes-visibility-in-the-directory

Related posts